Fórum pridal Kaiserchief1, 18. 10. 2018 12:53 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Na strednej škole som bol

0
Kaiserchief1

23 ročný chalan

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Narazuvzdornaa

24 ročné dievča
    unclean, a libertine

smart fat goth kid

zo vsetkeho som sice dropla tak 15% intenzity, ale v podstate toto som dodnes :D
  2. 2
    Bebekex

25 ročná žena

a vlatne aj na vyske. ostali mi tak jedna kamoska :D co je na to,ze som z vysky prec par mesiacov,dost smutne,ale co uz:)
  3. 3
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

Ja som chodila do cisto babskej triedy... A ja a cisto zensky kolektiv je strasna kombinacia.
    Baby v tej dobe uplne ebali na rozhovor o komixoch a pod... -_-
  4. 4
    Paracelsus

28 ročný muž
    Weltschmerz

Tichý bifľoš a diablov advokát obhajujúci spolužiakov.
  5. 5
    Poppyseed

24 ročné dievča

Ja som tiež chodila do čisto dievčenskej triedy a proste celé zle to bolo, lebo to vytváralo veľmi súťaživé prostredie a všetky sme sa pretekali v tom, ktorá bude mať najlepšie študijné výsledky aj keď to žiadna z nás nechcela priznať.

Takže v podstate sme boli trieda bifľošiek a poctivých žiačok. Líšili sme sa iba záujmami - ja som bola prvý rok emáčka, potom neskôr dominoval grunge a alternatíva. Mali sme samozrejme aj dosť namyslené nány, ktoré sme hejtovali. :D
  6. 6
    Džidži420

hrá sa, že má 1 rok
    Prdelákovo

Akože outsider,ale mala som tam jednu kámošku,ktorá tam viac nebola jak bola (hehe)...bola som za tú tichú :D tss (hehe)
  7. 7
    Sugy1

24 ročný chalan
    Paradise circus

Zabávač biflos šedá grunge eminencia :D
  8. 8
    Lostinthedark

23 ročný chalan
    Surfrockov pomocný motivátor

Triedna aristokracia, ale myslel som si to iba ja :(
  9. 9
    Poke

tvári sa, že má 6 rokov
    Prešov

názorovo nepopulárny človek ale zabávač a pohoďák, ktorý síce mal s každým dobré vzťahy, no s nikým nie natoľko aby ich udržal po škole. A zároveň outsider lebo som nikde v skutočnosti nepatril, ale vedel som sa na chvíľu infiltrovať
  10. 10
    Kaiserchief1

23 ročný chalan

@nespiacakraska @poppyseed Nevedel som, že aj na Slovensku sú čisto babské či chlapčenske triedy. Malo to nejaké výhody? :D
  11. 13
    Warble

20 ročné dievča

aj zabavac, aj som so vsetkymi fajn vychadzala v podstate, aj ticha so svojim okruhom kamaratov :D
  12. 14
    Loveillumination

24 ročné dievča

nizke sebavedomie ma ukecavalo, ze ak nebudem saso nikto sa so mnou nebude bavit, takze to :D
  13. 15
    Azizi

hrá sa, že má 1 rok
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Prvý stupeň 8 roč. gymnázia outsider, druhy stupeň "tichá, ale mala som svoj okruh dobrých priateľov" - pretože sme sa spojili s inou triedou, v ktorej som mala kamarátky, tiež outsiderky. Takže takto nás aspoň bolo viac:)
  14. 16
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

@10 jasne ze boli(myslim ze su aj teraz). Oni vznikali preto ze o niektore odbory malo viac zaujem jedno pohlavie.
    Napriklad vela bab bolo na odboroch ako TIS, TAP, TEP o to moc chalani zaujem vtedy nemali... (?)
  15. 17
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

@16 alebo co isli moje spoluziacky na kadernicky,kozmeticky tam sa vyskytovalo par chlapcov na celej skole... :D
  16. 18
    Nats

hrá sa, že má 0 rokov

V skutočnosti som sa skoro vôbec neucila, ale ostatní ma mali za biflosa :( :D
  17. 19
    Billyjoe

25 ročný muž

taký ten punk rock guy, ktorý mal na háku... ani outsider, ani hviezda
  18. 20
    Heineken

23 ročný chalan

taky co v poslednej lavici driemal :D
  19. 21
    Poppyseed

24 ročné dievča

Hm, neviem či to malo nejaké výhody. Bol to experiment a dá sa povedať, že celkom úspešný. Škola mala triedu, kde bola výborná dochádzka, priemer, správanie aj študijné výsledky. Už to síce zrušili a posledná dievčenská trieda maturovala asi pred 2 rokmi, ale kým to fungovalo malo to úspech.

Chalani nám vôbec nechýbali, pretože boli vo vedľajších zmiešaných triedach (čisto chlapčenskú triedu si nedovolili otvoriť:D) a bežne sme sa s nimi stretávali a kamošili na chodbách. Ďalšiu výhodu by som videla možno v tom, že som bola zvyknutá sa učiť - prišla som domov a išla som sa učiť a až potom som sa venovala iným veciam. Tak mi to na vysokej škole neprišlo ako niečo neprirodzené a videla som, že veľa ľudí s tým malo neskôr problém a nedokázali sa učiť priebežne.

Samozrejme, že tam bolo veľa pretvárky, ohovárania a súťaživosti ale boli aj pekné chvíle na ktoré rada spomínam. Na konci sme už nechceli jedna druhú vidieť ale keďže nadpolovičná väčšina triedy šla na ten istý odbor, tak sme sa všetky stretli zasa na jednej fakulte, čo bolo trochu otravné. .D
  20. 22
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

To a ešte aj lietať som vedel
  21. 23
    Wistingher

21 ročný chalan
    Bratislava

Pre kolektív neviditeľný a nepodstatný, v rámci vnímania spolužiakov a iných že tu som. To si uvedomili až v 3. ročníku, že proste som súčasťou triedy a musia ma proste nejak rešpektovať. + ten ktorý bol sprostý, ten ktorý bol terčom posmechu od triednych kreténov a zabávačov ... v rámci telesnej celkom fajn, keďže som hrával loptový kolektívny šport pravidelne, ale okrem jednej baby sa tam nedalo s nikým poriadne zahrať. :) ... Proste nezaujímavý.
  22. 24
    Mariquittka

25 ročná žena
    Kežmarok

na strednej outsider a nenamyslený bifľoš - teda ak mám byť presná tak podceňujúci šikanovaný bifľoš trpiaci Dunning- Kurgerovým syndrómom , na vysokej som už bola láskavý bifľoš, ktorého už viac ľudí žralo ako na strednej, a niekedy aj šašo :)....a pritom ja som nikdy nad knihami nevysedela mladé :)
  23. 25
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Jasne že Neprehliadnuteľná (rofl)
  24. 26
    Laurikaaa

22 ročné dievča
    Londýnčanka

Plávajúca s davom, nemali sme tam žiadne výrazné ani nevýrazné osoby.
    Všetci sme boli úplne obyčajni a rovnaki :D
  25. 27
    Pupinkavec

22 ročné dievča
    Banská Bystrica/Lučenec

Viac-menej stredobod pozornosti, pretože som sa bavila takmer s úplne každým a vždy som bola niekde, kde sa niečo dialo a mám 182762 zážitkov :D :) a doteraz veľa dobrých kamarátov, snáď do konca života
  26. 28
    Pandoras

hrá sa, že má 0 rokov
    z minulého storočia

neviditeľný outsider
  27. 29
    Azizi

hrá sa, že má 1 rok
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Vlastne neviditelna som bola asi tiež, keďže ti co mi nerobili zle, tak ma aspoň velmi intenzivne ignorovali :D
  28. 30
    Athenodora

16 ročné dievča

Som síce na strednej, ale označujem sa ešte za umelca.
  29. 31
    Grinder

26 ročný muž

dvorný šašo, populárny u dievčat, mámvpičista a metalista
  30. 32
    Lordnorton

hrá sa, že má 1 rok
    Nová Dubnica

Stredná stála za hovno.
  31. 33
    Autistik

25 ročný muž

@grinder ako môže byť dvorný šašo populárny u dievčat, či len ako kamarát?
  32. 34
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

@hnisavica to bolo ešte pred úrazom?
  33. 35
    Autistik

25 ročný muž

@pubertslatinocelny to tu reagujes aj na konkrétny hnisajuci koment? Bo som si nevšimol.
  34. 36
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

@autistik na jeho hlasovanie
  35. 37
    Darkpassenger

25 ročný muž
    Peklo

To čo mi vyhovovalo to som bol :D čiže všetko a zároveň aj nič :D
  36. 38
    Grinder

26 ročný muž

@autistik vobec nie. na strednej platilo tak ako na zakladnej, ze cim viac si bol na ociach, tym vacsi bol zaujem. a rozosmiat dievca je krokom k uspechu.
  37. 39
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Jasne ze outsider ako cely zivot vzdy a vsade
  38. 40
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

Namysleny nerd/aristokracia
    Na kazdej sutazi, predseda triedy, v skolskom casopise - bola som uplne vsade, ucitelia ma bud mali velmi radi alebo extremne neznasali, spoluziaci si drzali odstup ale ked nieco potrebovali, prisli :D
    Nezapadala som ani medzi klasickych nerdov ani medzi klasicku aristokraciu, obom skupinam som konstantne davala najavo, ze som lepsia nez oni, co bol sice miestami problem, ked som sa obcas chcela kamosit, ale inak ma urcita celoskolska reputacia extremne bavila :D
  39. 41
    Antifunebracka

29 ročný muž
    strbak birdzu

@athenodora Ako spoznáš človeka, čo nemá talent na umenie? Označuje sa sám za umelca.
  40. 42
    Kissmeplease

22 ročné dievča
    workoholička

Fu :D učila som sa dobre, ale bifloska som nebola. So všetkými som vychádzala, ale dobrých kamarátov som mala iba zopár. K aristokracii som nepatrila, ale akceptovali ma. Celkovo som ale bola tá, o ktorej celá skola rozprávala poza chrbát :D a s odstupom času, bola som dosť extrovert, čo sa teraz úplne otočilo :)
  41. 43
    Athenodora

16 ročné dievča

@antifunebracka Chodím na strednú a umeleckú a do základnej umeleckej. Ak kreslíš a dokončíš si svoje dielo tak máš svoje autorské práva a tým si umelec, ktorý to nakreslil. V škole nám síce hovoria, že umelcami budme ak budeme vedieť kresliť, ale môj názor je, že ak sa tomu venuješ a prezentuješ sa, tak sa tak môžeš označiť. Trochu mi to viac vysvetli, domyslím si viac,a le ti môžeš myslieť niečo iné. :smile:
  42. 44
    Antifunebracka

29 ročný muž
    strbak birdzu

@athenodora Nie, nie, je rozdiel kresliť a byť umelec. Kreslí si hocikto. A kopec ľudí, čo vychodilo aj umeleckú VŠ, kreslí absolútne podpríšerne :) Slovo "Umelec" už v sebe nesie isté qality, honosnosť, označuje to človeka, ktorý fakt robí umenie. Na to treba desaťročia tvrdej makačky a driny. A taxa nikdy nesmieš označiť sama, zaváňa to lacnou samochválou. Umelcom ťa môžu označiť len iní.
  43. 45
    Mezomus

hrá sa, že má 1 rok
    asshole birdzu!

metalista, satanista, zaskodnik, flakac, aristokracia :D vsetko v jednom!