Fórum pridal Kerrang, 29. 9. 2020 21:07 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Na stupnici od 1 do 10 ohodnoť, ako veľmi ti Covid-19 sťažuje zoznámenie a vplýva na úspešnosť zoznámenia

0
Kerrang

28 ročný muž

Úspešné zoznámenie sa počíta také, kde sa podarí aj napriek Covid-u viac ako aspoň raz reálne stretnúť, a sa vídať.
Pričom 10 znamená to najlepšie hodnotenie - nemá žiadny vplyv spred predkoronového života a 1 najhoršie, vplýva to na vás veľmi.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Patrixo

33 ročný muž
    Uz nie som bezdomovec :)

zoznamenie s chskym s chscim?
  2. 2
    Kerrang

28 ročný muž

No a za mňa poviem, že mne to dosť sťažuje, som len teraz na zoznamky odkázaný a ešte viac vplýva na to niekoho naživo reálne stretnúť, čo vnímam ako lepšiu možnosť ...prakticky mám nemožnosť zoznámenia sa, teda ja to u seba hodnotím na 2.
  3. 3
    Annyejnji

22 ročné dievča

1
    proste ja nemam ako niekoho spoznat. Furt sedim medzi 4 stenami a učim sa. Akoze nevadi mi to, je to lepsie jak ta chladna skola, ale ked nestretavam ludi, tak nemam ako nadviazat ten kontakt realne. A zase niekoho spoznat cez net a ist s nim niekde rúškovať neni bohviejaka moznost.
  4. 4
    Kubbox

24 ročný chalan

vhttps://youtu.be/t7fqJMPz_a0
  5. 5
    Kubbox

24 ročný chalan

takto ako on v klipe
  6. 6
    Kerrang

28 ročný muž

@annyejnji no práve ani ja nestretávam ...je taká teraz situácia, bojím sa aj len tak si chodiť bezdôvodne, vystavovať sa možnému nebezpečenstvu ...a ani nič aspoň spoločenské na námestiach nie je alebo len jednoducho aspoň niečo spoločenské, kde by bola aká-taká ešte možnosť stretnúť niekoho, kto by aj sadol ...zoznamky mi nesedia, mám ich ale s pribúdajúcimi rokmi je to veľmi okukané, nič ma tam ani nezaujalo, neokuzlilo a vnímam to už ako zbytočnosť ...plus teda spústa typov báb, čo si len prečítajú správu a nechajú tak alebo pokecajú, prehodia 2, 3 správy, dačo sa dozviem a je koniec ...preto už na tom nič nevidím a chcel by som naživo, len keď je takto, tak aj ťažko niečo podniknúť
  7. 7
    Riddiculus

8 ročné dievča
    *1238

Asi 12. Vážne.
  8. 8
    Kerrang

28 ročný muž

@riddiculus môžeš iba do 10, a ak to máš tak, tak to máš veľmi super
  9. 9
    Riddiculus

8 ročné dievča
    *1238

Okej, tak 10.
  10. 10
    Kerrang

28 ročný muž

@riddiculus naozaj ale? (hehe)
  11. 11
    Riddiculus

8 ročné dievča
    *1238

Áno, naozaj, mňa corona vôbec v ničom neovplyvnila.
  12. 12
    Kerrang

28 ročný muž

@riddiculus tak to máš dobré, mňa dosť
  13. 13
    Sianagirl245

19 ročné dievča

Nevidím žiadny rozdiel
  14. 14
    Openmindedfreak

31 ročný muž

Čo ja viem, ak chcem niekoho spoznať, tak spoznám a na koronu neberiem extra ohľad... pokiaľ teda nejde o Alexa Honnolda, či iné známe osobnosti :D a ak nemám chuť, tak seriem nato...
  15. 15
    Elmsi

12 ročné dievča

Nijako
  16. 16
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

Absolútne ma to neovplyvňuje. Väčšinou sa vidím s ľudmi, ktorých chcem stretnúť. Práve ale teraz mám opačný problém, že sa mi moc nechce zoznamovať a napriek tomu sa stále tie príležitosti nejak samé od seba deju.
  17. 17
    Thinkaboutjustice

28 ročný muž

Za mna 10. Pocas korony som si nasiel priatelku hoci som ju vobec nehladal a je to uplna soulmateka, lepsi match pre seba v zivote uz podla mna nenajdem :D
  18. 18
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

9
  19. 20
    Tralalibang

25 ročná žena
    Prdelákovo

10, nechcem sa s nikým zoznamovať a nechcela som sa ani pred koronou. Dala by som kľudne aj 20, lebo môžem sedieť doma a nemusím nikam chodiť a s nikým sa stretávať.
  20. 21
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

Cotijaviem, zrovna v tomto ohlade tak 50 :D
  21. 22
    Sidious

22 ročný chalan

10
  22. 23
    Mariquittka

27 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

Asi 8, s tým, že nie som moc odkázaná na zoznamky a ak sa mi náhodou niekto cez net páči, nehľadám ďalších, tým moc ani neriskujem, ak by došlo k stretku, tak nie s xy osobami, čím by sa zvýšila pravdepodobnosť korony :)
  23. 24
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Vo vsetkom moznom ma drbe tento korona svet co tu je teraz a kkti co o nas rozhoduju ale zrovna v tomto asi len minimalne lebo tak ci tak by som sa s nikym asi nezoznamil za ten cas (hehe) sice nejaky ten naznak tam bol a nestretli sme sa dajme tomu aj kvoli korone ale to bola len jedna z vyhovoriek nakoniec takze aby to nebolo 10 tak dam Deveť (hehe)
  24. 25
    Kerrang

28 ročný muž

@torpedo08 no vidíš, aj ja som sa stretol začiatkom mája v rúškach a dopadlo to dosť zle a ani uvítaciu pusu na líčka som jej nemohol dať suverénne :-/ (hehe) ...tak vlastne nemal som s ňou žiadny kontakt a vlastne ani sme si nakoniec nesedeli (:
  25. 26
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@kerrang (: no to bol uplne zly cas na stretnutie vtedy sme boli seci v najvacsej panike a mysleli sme si ze korona lieta vsade kam sa pohnes vo vzduchu :D
  26. 27
    Kerrang

28 ročný muž

@torpedo08 to áno ...lebo u mňa to bolo v čase, keď sa rúška aj vonku museli nosiť ...a zrejme to tu bude, teda asi určite bude opäť, tak pre mňa je toto hluché obdobie a nič sa nepohne, nemá moc šancu (?) (hehe)
  27. 28
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Aj ked bude uz to nebude nikto tak dodrziavat a maximalne tak na brade budeme mat ruska na ulici :D uz nas ta korona prestala bavit (?) tak si myslim ze v tomto problem (ne)zoznamenia sa s dievči uz nebude :D
  28. 29
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Ale ako ja uz vztah ako ty nehladam ja keby som isiel s nejakou von tak asi len prejst sa na vylet a na pivo ci uz by korona bola ci ne :D
  29. 30
    Kerrang

28 ročný muž

@torpedo08 hmm, no áno ...tak veru (thumbs) ...ja už ani neviem čo hľadám, asi ihlu v kope sena len (grc) (hehe)
  30. 31
    Grietusha

37 ročná teta
    world citizen, človák

čo ja viem... akože, stretávam sa s ľuďmi menej a tak, ale veľa je spôsobené aj tým, že som sa presťahovala do novej krajiny a viac menej tu veľa ľudí ani nepoznám.
    ale zoznámila som sa a vyzerá to veľmi nádejne a dobre, takže dávam 10.
  31. 32
    Magnet

26 ročný muž

Neviem asi 5? je to tak pol na pol moc sa s ludmi nestretávam takže aj dating je dosť problematický :D
  32. 33
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

1 ... lebo aj keby som chcel niekam ísť, tak niet kam, žiadne akcie, športové udalosti, hoc čo... a keď ,tak všetci majú rúška :D
    Ale v podstate sa to nijak nelíši od obdobia čo bolo pred covidom...
    Len som proste nechodil dobrovolne niekam žúrovať a baviť sa. Maximálne na zápas kvalifikácie, aj to sám autom. Do školy tiež sám autom. V škole je nás päť a pol na najnižšom poschodí, takže nič moc. Telesné už tiež nie sú, všetko doma :D

Koho kde a jak spoznáš ? :D Tak jak bolo doteraz, tak bude aj naďalej.
  33. 34
    Midnight

31 ročný muž
    čo to zase píše?!

nula.
    tak ako pred ním, tak aj teraz počas neho.
    jediná zmena bola keď si zrazu celá populácia zemegule na chvíľu zažívala zhruba rovnakú mieru izolácie ktorá je pre mňa odjakživa bežnou realitou, a išlo im z toho po mesiaci všetkým drbnúť, to bol taký škodoradostný pocit zadosťučinenia, že "čo fňukáte, padavky" XD
  34. 35
    Rogin

31 ročný muž
    Nové Zámky

10