Fórum pridal Pukiiki, 6. 12. 2017 19:57 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Nabíjanie iphone

0
Pukiiki

17 ročný chalan

Ako si nabíjať iphone aby baterka vydržala čo najdlhšie? Nejaké rady? Z 0 na 100%? Alebo ako? Dik bb
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

prisiel za mnou kamos ze ma pokazeny mobil pretoze rychlo sa mu vybija a strasne mu mrzne, a ze baterka je pokazena. Ked som sa do toho mobilu dostal tak prisiel som nato ze mobil je zavireny a naraz bolo zapnutých a aktívnych 36 aplikacii. Cely mobil som mu zmazal a nahral vsetko nanovo a mobil ide ako novy.......pozri si kolko hluposti mas pozapínaných a preto ti to žere baterku.
  2. 2
    Maangooo

hrá sa, že má 0 rokov

@cccp ako si mám pozrieť koľko blbosti mám pozapinanych?xD
  3. 3
    Kevin

22 ročný chalan
    Košice

@1 ti splieta uplne picoviny

je uplne jedno jak ten mobil nabijas, 100-0je jeden cyklus, 100-50-100-50 je jeden cyklus, je dobre ho nechat este aspon 10-15 minut nabijat po tom co dosiahnes 100%

aplikacie v pozadi ti baterku nezeru ( na iOs )..

nemal by si ho uplne vybijat, teda ze sa ti vypne lebo nema stavu

viac: https://www.reddit.com/r/iphone/comments/1n029f/getting_the_longest_life_out_of_your_iphone/
  4. 3
    Kevin

22 ročný chalan
    Košice

@1 ti splieta uplne picoviny

je uplne jedno jak ten mobil nabijas, 100-0je jeden cyklus, 100-50-100-50 je jeden cyklus, je dobre ho nechat este aspon 10-15 minut nabijat po tom co dosiahnes 100%

aplikacie v pozadi ti baterku nezeru ( na iOs )..

nemal by si ho uplne vybijat, teda ze sa ti vypne lebo nema stavu

viac: https://www.reddit.com/r/iphone/comments/1n029f/getting_the_longest_life_out_of_your_iphone/
  5. 5
    Xy12345

24 ročný chalan

Nabíjaj v noci
  6. 6
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

@maangooo jak mas smartfon tak v strede mas to hlavne tlacitko a potom na lavej strane mas take oblzniky, a na pravej taku sipku. Tak stlac to lave, a uvidis kolko hluposti mas zapnutých....najviac žere baterku este ked ma zbytocne wifi zapnute, GPS, a Bluetooth. Najlepsie ked uplne odinstalujes aplikacie ktore vôbec nepouzivas.
  7. 7
    Dezolat

29 ročný muž

Nabitie v mikrovlnke je najrychlejsie a vydrzi najviac.
  8. 8
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

iphone nema henro tlacitko @cccp

dvakrat tukni stredne a vidis otvorene appky