Fórum pridal Azizi, 24. 8. 2018 19:42 do kategórie BIRDZ a jeho svet. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Nabúranie do môjho účtu Birdz

0
Azizi

hrá sa, že má 1 rok
Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

@tomas @admin
1. koment
Odozva

Názory k téme

1. 30
    Azizi

hrá sa, že má 1 rok

@tikalok @sianagirl245 @charlie1 @zakazane_ovocie @staphylococcus @torpedo08 @delica @devanelemen @etelnair @tommyhot @autistik

Ďakujem vám všetkým za reakcie. Nie nerobila som si srandu, vlákno som si vyhľadala na mobile a hodilo mi to staré. V kontexte s tým, aké boli moje reakcie teraz a že som mala pocit, že sú totálne zmenené a že ten človek, čo by ich písal, musí o mne vedieť omnoho viac (zo správ), mi to naozaj prišlo extrémne trápne. Ale nečítala som to, len preletela a hneď zmazala. Vôbec som to ani nemala chuť čítať, takže možno keby hej, tak by mi to došlo. A keďže sa mi presne taká istá vec už v minulosti stala tu http://forum.discworld.cz/ (asi deň sa tam s tým niekto hral a strápňoval všetky komenty snáď vo všetkých vláknach, potom to bolo opravené a vrátilo sa to do normálu), tak som už asi prehnane paranoidná :/ Ale som rada, že sa to vysvetlilo a všetkým sa vám ospravedlňujem.

A prečo som to zakladala znovu? Pravdu povediac som si myslela, že to bolo omnoho dávnejšie a niektoré mená boli celkom iné. Čo naozaj bolo, ale úplne som zabudla, že som potom zakladala ešte jedno vlákno pred rokom už s tými správnymi menami :D To je všetko.

Ospravedlňujem sa najmä moderátorom za nespravodlivé obvinenie. Len jednoducho moje skúsenosti s niektorými ľuďmi (a to najmä na internete) sú také, že som potom asi až prehnane nedôverčivá :/ Zmazala som komenty aj tu aj tam, keďže išlo o moju chybu. Ďakujem vám všetkým moc za pochopenie:) Aspoň sme sa pobavili :D Teda ja nie, ale niekto isto.
  2. 31
    Lukaso121

27 ročný muž
    Nitra

Ahojte ludia
  3. 32
    Autistik

25 ročný muž

@lukaso121 ty si z takejto veci robis srandu ? :(
  4. 33
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Noo trosku aj pobavilo potom uz ked sa ti mam priznat 0:) ale nevadi vsetko je ok a to je hlavne :smile:
  5. 34
    Lukaso121

27 ročný muž
    Nitra

@autistik je to dlhe a som akoze druhy s31tkou
  6. 35
    Autistik

25 ročný muž

@lukaso121 31?
  7. 36
    Lukaso121

27 ročný muž
    Nitra

@autistik keby niesi autista tak to pochopis
  8. 38
    Autistik

25 ročný muž

@lukaso121 ako druhy koment v poradi a cislo komentu 31? lebo je len jedna 31
  9. 39
    Autistik

25 ročný muž

@devanelemen to je normalne som divny, takze sa stava, ze to niekomu nedava zmysel ... preto sa bojim spytat preco dietna voda nema zmysel, ale tak tipujem, ze preto lebo voda sama o sebe je dietna a nemoze byt viac?
  10. 40
    Lukaso121

27 ročný muž
    Nitra

@devanelemen tiez si autik ,daj si bublinkovu vodu
  11. 41
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

@autistik prave si vyeskaloval trapnost tohto fora, ked uz som mala pocit, ze to fakt nejde. Ked vidim pripady ako si ty a podaktori ini, citim sa vlastne ako celkom normalny clovek. Dakujem.
  12. 42
    Zakazane_ovocie

22 ročný chalan
    Praha

Dobre tyyy Stapholypikuss (hehe)
  13. 43
    Autistik

25 ročný muž

@staphylococcus rad som pomohol :smile:
  14. 45
    Autistik

25 ročný muž

@staphylococcus aj by som sa spytal, ake forum si predstavujes, ale skoda, ze ti asi nestojim za ten cas. :(
  15. 46
    Antifunebracka

29 ročný muž
    t h e r a p i s t o f b i r dz

Dievča zlaté, ty čo tu stváraš (:
  16. 47
    Azizi

hrá sa, že má 1 rok

@antifunebracka našťastie som sa pomýlila - paranoja, tot vsjo :D
    Popojedem...
  17. 48
    Antifunebracka

29 ročný muž
    t h e r a p i s t o f b i r dz

Ale ja som kukal tie tvoje staré komenty v tom fóre a vôbec mi neprišli divné :D