Fórum pridal Allka123, 8. 7. 2008 13:44 do kategórie O dievčatách. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

nadmerné ochlpenie

0
Allka123

26 ročná žena
Bratislava

baby mate aj vy tu niekto taky problem s ochlpenim..??...ako nie som moc chlpata ....nohy aj tam wyssie sa holim...ae mam strasne komplexy z toho ako to zaposobi na chalana..pretoze z dekoltu sa mi az po pupok taha taky pasik.chlpkov...nieje ich moc widie
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Soninka

23 ročné dievča

no prave ved si ich nehol,kazdy tam ma chlpky ale len jemne ale ked ich oholis tak tak isto ako vsade zhrubnu a stvrdnu a budu este vidtelnejsie<br />
  2. 2
    Kasko

28 ročný muž
    Ružomberok

chodievaj do solarka alebo inu depialciu pouzivaj nie klasicku pansku ziletku. A je jasne, ze ked sa holis, tak su potom chlpky pevnejsie a vacsie. Treba sa casto holit alebo daco ine vsak navstiv daky salon krasy nech ti poradia a spravia ti depilaciu poradia co a ako :D alebo je to hormonalny problem. ja s tym daky velky problem nemam.
  3. 3
    Petronellka

27 ročný muž
    V Turingovom stroji

no to si urobila inu blost ze si si oholila ten pasik pod pupkom:D.....ako to myslim fakt..teraz ti to bude este viac vidiet a budes to mat aj tmavsie..takze iba tolko ti poviem,ze si urobila BLBOST :)
  4. 4
    Amrafel

24 ročný chalan

laserove odstranovanie chlpkov je pre teba
  5. 5
    Shroomy

29 ročný muž
    kade tade

kazda baba tam ma chlpky,zalezi na tom ci je blondina alebo tmavovlaska a podla toho to vidno,inak s tym holenim,ojojooooj
  6. 6
    Kasko

28 ročný muž
    Ružomberok

@4 na to treba ale sponzora :D
  7. 7
    Allka123

26 ročná žena
    Bratislava

hej hej wiem ze som sprawila blbost ale uz si to neholim to bolo len raz..a ted som si kupila taky strojcek ze chlpky by nemali wobec narast len to sa musi po jednom chlpku a kto ma nato nervyy..a taktiez sa strasne hanbim na plavarni a v plavkach
  8. 8
    Tikalok

26 ročný muž

mne sa v podstate taky &quot;mensi pasik&quot; chlpov taha od palca na nohe az k temenu hlavy:)
  9. 9
    Kasko

28 ročný muž
    Ružomberok

@7 no tak popros o tom priatela ak mas, ten by na to nervy urcite mal :)
  10. 10
    Chavez

41 ročný ujo
    niekde

Vy ste naozaj tak naivni? To ze sa chlpy oholia neznamena, ze potom budu hrubsie a tmavsie... Ved troska logiky povedzme, ze holky si nohy holia povedzme od 15 (nech sa to lahsie pocita) tak potom v takej 35 si tie nohy holia macetou alebo pouzivaju rovno metodu ala vypalovanie travy? Sak trosku rozmyslajte nez nieco zoberiete za pravdu.<br />
    Ono ked chlpky rastu tak vyzeraju ze su tmavsie ale to je tak vsetko - len opticky klam;)<br />
    <br />
    Co sa tyka pasiku chlpkov tak ked su jemne mas to v pohode aj tak chalana budu zaujimat ine partie:) A tie co mas pod pupkom tak z nich mozes spravit &quot;pasik&quot; co je celkom sexy a mas pohodu:)
  11. 11
    Wewo

23 ročný chalan
    Bratislava / IpD

@10 svata pravda, chcel som to napisat len som sa bal ze ma zdrbu =D chlpky nezhrubnu, len ztmavnu..<br />
    <br />
    inac chavez, myslis si ze pasik od pici az po pupok je sexi? :D:D<br />
    <br />
    aach aky som stastny ze som chlap a moje ochlpenie pod pupkom ma nemusi trapit :):)
  12. 12
    Allka123

26 ročná žena
    Bratislava

nj vy chalani mate v tomto dost dobru wyhodu...<br />
  13. 13
    Chavez

41 ročný ujo
    niekde

@wewo nie az taky dlhy (respektive som taky nevidel a neviem si ho moc dobre predstavit) ale tak taky decentny pasik preco nie?
  14. 14
    Allka123

26 ročná žena
    Bratislava

@chavez ten pasik si myslim ze nieje dobry napad...to sa mi tiez nejak nepaci<br />
  15. 15
    Xyz666

27 ročná žena
    žijúce v realite

@5 fakt? si si istý?
  16. 16
    Milli

26 ročná žena
    Partizánske

ehm..tak ja som si ten pasik pod pupkom tiez oholila..a v pohode...ale tak sa mi necelo trhať:Dxixix ale rozhodne nemusis
  17. 17
    Lindush4

23 ročné dievča

cosi :D taketo problemy nemam teda :D
  18. 18
    Ink

27 ročný muž
    Rock &amp; roll!

Skús Veet...<br />
    (bez srandy)
  19. 19
    Ter

25 ročný muž
    Prešov

tak teraz ti uz ostava len pravidelne holenie...alebo pinzeta alebo ten tvoj strojcek...alebo si ich nechaj narast a odfarbi na blond-budu menej viditelne
  20. 20
    Ewelin28

28 ročná žena
    Kežmarok

no skus nato pouzit voskove pasiky..to by malo pomoct..a tam to neni az take citlive miesto ;)
  21. 21
    Cmuqa

24 ročné dievča
    Kde Bolo tam Bolo

fuuha tak to neviem ti nict na to povedat ja praveze na bruchu ani nikde na hrudi nemam mastastie zaidny porast...a tam kde ma byt tak tam ho zabíjam :D
  22. 22
    Titusik

hrá sa, že má 1 rok

ja mam rovnaky problem, na nohach a ruky. Ruky som si prestala vsimat, stym som sa uz skamaratila, ale z noh som mala aj ja strasne komplexy ale teraz si ich epilujem, bo holit by som si ich nevedela kazdy druhy den...... by ma drblo, radsej vydrzim bolest:P <br />
    <br />
    <br />
    A laser................nerobte to....chcela som aj ja, ale ak ma neodradila cena(potrebovala by som väcsie partie, takze umerne idu aj prachy hore), tak ma odradili diskusie na tuto temu na nete-90% zien pisalo, ze sa im to asi po 6 rokoch vratilo, takze neviem.<br />
    <br />
    Ale mysli na to tak, ze nie si jednia, je nas plno:p A ked ma bude niekto lubit, tak si oblubi aj moje chyby:ň Asppon ja sa utesujem:D
  23. 23
    Elwen

24 ročné dievča

zober epilator...trocha to bude boliet ale pomoze;)
  24. 24
    Zemlofka

24 ročné dievča
    Šaľa

to si si holiť nemala... vyvoskuj to... z voskovania slabnu chlpky, niektorym prestavaju rast a navyse mas mesiac pokoj a ani to tak strasne neboli... len si nezabudni natiahnut kozu aby ta to nebolelo
  25. 25
    Caelyn

29 ročná žena
    Košice

nehol si to nechaj si dzaratu