Fórum pridal Vsakpredsajaa, 16. 5. 2019 17:20 do kategórie Ostatné fóra. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Nahlásenie cestných pirátov polícii (koment)

0
Vsakpredsajaa

22 ročný chalan

Keď mám na kamere natočené ako idem maximálnou rýchlosťou v danom úseku a obehne ma auto čo ide ovela rýchlejšie (čiže je očividné že prekročil rýchlosť keď ja idem max) a je zachytená ŠPZ môžem s tým ísť na políciu? Budú to riešiť? Dostane pokutu?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    gopnik birdzu

(: Teba museli mať v škole velmi radi.
  2. 2
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

Bojím sa, že nie. Ale ak si ho nečakane chytis odzadu a riadne mu natrieskas, to by malo fungovať - len nezabudni nechať USB so spomínaným video záznamom
  3. 3
    Vsakpredsajaa

22 ročný chalan

@teal tak ja si myslím že bezpečnosť je na prvom mieste a denne stretávam ľudí na každom kroku ktorí jazdia ako kokoti a keď si pozrieš štatistiky kolko ľudí ročne zomrie kvôli dopravným nehodám tak si myslím že vážnosť situácie je dôležitejšia ako nejaké "nie som bonzák, nebudem natierať" .......... keď ti najebe niekto kto ide 120 po meste do kočára s budúcim deckom tak to možno pochopíš
  4. 4
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    gopnik birdzu

Fajn, ale nie každú dopravnú nehodu zapríčiňuje rýchla jazda... Je kopec iných, často podstatnejších faktorov.
    Btw. nemám deti.
  5. 5
    Dezolat

30 ročný muž

Hej, ved su aj pripady kedy riesili ludi ktori sa sami natacali ako prekracuju rychlost alebo ked ich natocil niekto iny a len to hodil na net.
  6. 6
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Co ja viem sak skus
  7. 7
    Thinkaboutjustice

26 ročný muž

Ak mas skutocne taketo uvazovanie, akym sa tu prezentujes, tak tebe by som nedovolil soferovat ani v Need for Speed
  8. 8
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

Boha takychto retardov milujem, sorry ze ta urazam. Kurva aj ja chodim o dost rychlejsie ako by som mal, ale ja kurevsky nenavidim ludi ktori si myslia ze ist 130 na dilanici je bezpecne a ist 150 uz nie, ja jazdim po dialnici cez 200 bezne a nemam pocit ze by som niekoho ohrozoval. Taktiez za mestom na dlhej rovinke nejdem 90 ale kludne 130. okolo mna polia, pekne slnecno... skor mi lezu na nervy ti zdochliaci vo fabiach ktori chodia 30/70 a robia kolony aj pre kamiony.
  9. 9
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@vsakpredsajaa pozri ja ti to poviem takto. vacsina tych nehod je kvoli alkoholu alebo nedostatocnej zrucnostim sofera ovladat auto, ja si myslim ze 80% ludi nevie dobre soferovat. a v roznych krizovych situaciach nevie reagovat. Ked clovek ide rychlejsie, viac sa sustredi na auto. Ked niekto ide pomalicky tak sa rozptiluje a nie je koncentrovany na jazdu. Bodka o opaku ma nepresvedcis.
  10. 10
    Marcello1111

31 ročný muž

Dopravná polícia by to riešila v tom prípade, ak by uvedený účastník spôsobil dopravnú nehodu...
    ale je tu aj iný problém, mohli by ťa stíhať za nedovolené natáčanie osôb bez ich súhlasu...
    je to dvojsečná zbraň...je na polícií ako sa k tomu postavia...v každom prípade, sa venuj riadeniu motorového vozidla a "nezabávaj" sa inou činnosťou, je to podľa vyhlášky zakázané a je tu možnosť aj inkasovania pokuty...
    policia si už sama urobí poriadok s nepodarenými vodičmi, prehnaná starostlivosť riešiť tieto priestupky z tvojej strany by sa ti nemuseli vyplatiť...
  11. 11
    Dwarvax

32 ročný muž

Ale on tu len trololololyyyy. Ze ano?
  12. 12
    Dwarvax

32 ročný muž

Ale inak si myslim, ze pravdepodobne ano. Ja osobne by som to nerobil, ale ak niekto chce. :D
  13. 13
    Dwarvax

32 ročný muž

*troli asi s makkym. fuj :D
  14. 14
    Dee99

26 ročný muž
    RK

Nedostane :)
  15. 15
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

skusit to mozes... na tvojom mieste by som to skusil, takych kriplov treba eliminovať... a urcite sa netreba bat ziadnych nasledkov kvoli GDPR...