Fórum pridal I_fight_zombies, 8. 1. 2017 00:04 do kategórie Úchylnosti. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Najblaznivejsi opity zazitok

0
I_fight_zombies

tvári sa, že má 5 rokov
no v skutočnosti má len 3

ahojte akurat mam v sebe uz par poldecakov Jacka Danielsa a tak mi napadlo...co najblaznivejsie ste vyviedli pol vplyvom alkoholu? :)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Denisovich

23 ročné dievča

nastúpila cudzím chalanom do auta :D :D :D
  2. 2
    I_fight_zombies

tvári sa, že má 5 rokov

@1 och a nestalo sa ti nic? ja by som sa sakra bala :D
  3. 3
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    BA/KE

Liezla som na druhe podlazie cez kopu dreva opretu o chatu v papuciach.
    Opakovane.
  4. 4
    I_fight_zombies

tvári sa, že má 5 rokov

@narazuvzdornaa tak s tebou by sa oplatilo pit :'D
  5. 5
    Kushi

23 ročné dievča

Prekotenie sa cez nafukovaciu značku (človek nemôže veriť už ničomu).
    Kradnutie dopravných kuželov a nechávanie ich na random miestach (ja si to nepamätám bohužiaľ,spolužiaci ale hej).
    Potrhanie šliach na členku.
    Spievanie o 6tej ráno na zastávke električky(v centre keď kopa ľudí chodí do roboty).
    Sedenie pred barom na chodníku s cudzími ľuďmi zo zahraničia a nekonečné kecanie (a to som priposratý človek,ale alkohol robí divy,ironicky som sa vôbec nebála aj keď som bola s nimi sama).
    Menenie si siloniek v parku v noci za kríkom.
    A ešte určite sa niečo nájde na čo si nespomeniem :)

6. 6
    Onetouch

26 ročný muž

spílil som strom ručnou pílkou... takou tou malou
  7. 7
    Sypomka

18 ročné dievča
    to nechceš

Chcela som skocit z okna

8. 8
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    I am hope.

nic moc velmi, vacsinou som bud strasne zhovorciva a mila alebo sa rozrevem.
    Ale zhulena som sa skoro utopila, pretoze som zabudla, ze nedokazem dychat pod vodou :(
  9. 9
    Notme

23 ročný chalan

fuu, keby som si to vsetko pamatal... ja som strasne zviera ked som nadrbany :D

nespocetne vela krat som sa zobudil a nasiel som si v izbe najroznejsie veci vsetkych moznych rozmerov. asi najviac wtf vec bol taky ten velky betonovy kuzel, ktory sa dava na chodniky, aby tam nesli auta. doteraz netusim, kde som ho vzal, lebo neviem o tom, ze by kdekolvek v meste taketo veci boli a ani ako som ho dostal domov, lebo za prve bol fakt tazky a za druhe byvam daleko od miesta, kde pijem. za zmienku tiez stoji poloprazdny pohar s pivom polozeny na stole. zjavne som z baru nechcel odist bez neho.

na intraku som raz zaspal v sprche. netusim, ako dlho som spal. viem len, ze som sa zobudil na to, ako na mna tecie voda. raz na chate som sa pokusil vyliezt na stoziar vysokeho napatia. to by bolo v pohode, keby som to bol vopred dakomu oznamil. ale nie. chalani si len zrazu vsimli, ze som zmizol a zbadali ma na kopci na ceste k stoziaru. nastastie ma stihli dobehnut skor, ako som si ja stihol ublizit.

neviem uz, je toho vela, ale mam len velmi matne spomienky :D vacsinu z toho viem len vdaka tomu, ze som o tom nasledujuce rano nasiel dokazy v mojej izbe, alebo preto, ze mi to ostatni povedali :D
  10. 10
    Melancholik

25 ročný muž

vyliezli sme s pár kamošmi na starú fabriku ktorá bola naozaj dosť vysoko, rozlohou veľmi veľká a výstup bol dosť nebezpečný po hrdzavých rebríkoch .. pri dostávaní sa do budovy cez strechu sme išli cez dosť tmavé a strašidelné schátralé miesta a miestnosti, vyzeralo to ako z nejakého hororového filmu ale boli sme dostatočne opití na to aby sme sa veľmi nebáli :D svietili sme si iba mobilom, strávili sme tam asi 2-3 hodiny a potom sme sa vráti dolu a preliezali dosť vysoký plot, no bolo to zatial asi to najnebezpečnejšie čo som doteraz urobil, ale zopakoval by som si to :D
  11. 11
    Lenkaska1

21 ročné dievča
    Bratislava

tak tých je nespočetne :D ale to sa až človek aj hanbí napísať :D
  12. 12
    Kosmiklove

30 ročný muž
    andromeda

@lenkaska1 veru my party people toho uz mame za sebou kopec :D
  13. 13
    Molline

20 ročné dievča

vozili sme sa na sankach za autom (nieze to teraz zacnes skusat) :D ale sranda bola :D
    podliezala som vanu k susedom :D a tak
  14. 14
    James98

29 ročný muž
    Bratislava

Mám nejakú zázračnú, alebo blbú vlastnosť, že keď si vypijem - hoc ako veľa - hoci si do toho aj zahúlim, nikdy nerobím hlúposti. Uvedomujem si, že som mimo - a tak si dávam väčší pozor - plus väčší pozor na ostatných. AJ keď sám neviem pomaly ani stáť :) Tiež si vždy všetko pamätám, hoci zapijem pol litra vodky vínom, a k tomu samozrejme pivo. Na druhej strane ale vďaka tomu nemám také zážitky ako ostatní...
  15. 15
    Aventine

10 ročné dievča
    Halmstad

Namalovala som si macacie fuziky a nufacik, odula som sa na frajera pre daku blbost co akurat moja opita mysel vyplodila a rozhodla som sa ujst mu do rodneho mesta. Dostala som sa vsak len pred krcmu, tam som sa zaparkovala medzi bicykle a zaspala :D
  16. 16
    Myschka

hrá sa, že má 0 rokov
    IntelCore i5

Liezla som v minus sto stupnovej zime na stoziar, because fuck logic :D
    Sli sme tam k tomu stoziaru inak taxikom, lebo tiez fuck logic.
    A neviem preco sme si ho nezavolali aj naspat ale cakali kym pride prvy autobus, to je o piatej rano.

Iny raz som opita a mierne sfajcena zistila som ze mam v taske sacok s maskrtami pre psa - take granule v tvare kosticiek. FAJNOTA ! Asi o hodinu na to som chlipala vodu z odkvapu.

Este si pamatam jak som sla s kamoskou po meste s mapou v ruke a tvarili sme sa ze sme cesky. Ale to uz neviem ci sme pili alebo nam len kvalitne jebalo.

Je toho vela.
  17. 17
    Kikki

36 ročný ujo
    Ke

Keď som mala 16, tak som sa tak opila na trhoch, že som nevládala stáť a snažila som sa zdvihnúť za policajtovu uniformu a potom som mu vynadala..doteraz sa čudujem, že ma nevzali. Potom na chate sme skákali z druhého poschodia von, spúšťali sme sa na krabiciach po schodoch( z tej chaty som mala toooľko modrín, že až;D) , nastúpila som cudziemu rusovi do auta, v noci som ušla z chaty do lesa(čo by som sa za triezva dosrala od strachu:D) naháňala som cigáňa s nožom...
    toto všetko viem z počutia, ja si to nepamätám:D ale to už je daaavno preč;)
  18. 18
    I_fight_zombies

tvári sa, že má 5 rokov

haha, komenty top :D :D :D @15 najviac :'D
  19. 19
    Pinkhero

14 ročný chalan
    Alternia

Ok cítim sa prepato ako to tak čítam lebo mnoho z tých veci robím bežne aj ja .. a však za triezva D:

Ale inak je tých zážitkov nekonečneveľa xD ale pamätám si jeden ešte z dávnejších čias kedy som si neuvedomovala že vnucovať svoj názor všetkým naokolo nie je pekne .. tak prinútila som jedného heterosexuálneho chalana aby dal pusu gayovi .. dosť dlho bol z toho ptm ešte v pici D:
  20. 21
    Mayben

25 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

ja opitá nejako moc nevyvádzam..viac prúserov som spravila triezva :D vlastne asi všetky :D
    jediné také, čo si spomínam je, že som spolubyvkám na intráku tancovala erotikuš tance v gaťkách a svetríku :D (najhoršie je, že sú o tom aj fotky :D )
  21. 22
    Saddath

26 ročná žena

Išli sme k spolubvajucemu do roboty odplatiť sa za to že den predtým sa napil a robil hluk a nevedeli sme spat. Tak sme sa u neho v robote (barman) spili jak bomby. Nechali stovkovy účet, šli sme do kuchyne, že my si to jedlo spravíme same. Všetko tam mali mrazené, vrátane rýb a zeleniny aj chleba. Tak sme začali hovoriť zákazníkom že nejedzte tu. Všetko je mrazené. Mali veľkú tabuľu s dennou ponukou drincikov, tu sme zmazali a nakreslili tam mikimauza. Ptm sme odišli bez zaplatenia a do rána sme spievali kely family. Pred spolubývajúci izbu sme dali asi 5 otvorených dáždnikov kt sme ukradli z jeho baru. A on sa nám druhý deň ospravedlnil a sľúbil že už nebude žúrovať keď chceme spat.