Fórum pridal Vsakpredsajaa, 20. 4. 2019 17:46 do kategórie Ostatné fóra. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Najhoršia vec čo si spravil ako dieťa?

0
Vsakpredsajaa

22 ročný chalan

Čo najhoršie ste spravili? Ja som na pokeci vytvoril fake profil dal tam telefonne číslo a fotky baby čo ma nechcela a písal že dnes dávam zadarmo nech volajú. A ešte som spolužiakovi na ZŠ rozbil hlavu
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Narodil som sa
  2. 2
    Darksider96

23 ročný chalan
    Underworld

No neviem si teraz na nič také spomenúť, ale keď sme boli malí, kamarátka mala škrečka a jedno ráno sa jej objavili v klietke mladé a nevedeli sme čo s tým, tak sme ich spolu zavreli do plastovej flaše a hodili do ohňa...
  3. 3
    Lukaso121

28 ročný muž
    Nitra

Hodil som do ucitelky piráta kde boli aj male deti (retard)
  4. 5
    Hetfield

34 ročný ujo
    Studna

spolupodpálil som stoh sena
  5. 6
    Majmarad

35 ročný ujo

Radšej to sem nenapíšem, pretože aj tak by mi nikto neveril a neviem doteraz či to bolo správne, alebo nie.
  6. 7
    Desertdrift

20 ročný chalan
    Universe

Kopal som do dverí od skrine až som ich odtrhol
  7. 8
    Lakero

21 ročný chalan
    Ďaleko za siedmimi horami

Podpálil som strýkovu škodu 120 :D
  8. 9
    Mariquittka

25 ročná žena
    Kežmarok

neviem či sa ráta keď sme boli v škôlke, že sme sa viacerí hrali "na doktora" a potom na zš, sš klasika bola som žalobaba :)
  9. 10
    Melancholik

27 ročný muž
    Bratislava

urobil som starkemu na paušály vyše tisíc korunový účet tak že som si cez jeho nokiu 3310 kupoval java hry cez časopis a následne mi poslali link ktorý som opísal do môjho mobilu a zadarmo si ju stiahol :D :D neviem vtedy mi yo prišlo asi zábavné, keď sa potom na to prišlo, to už zábavné nebolo
  10. 11
    Erixa

21 ročné dievča
    Raxacoricofallapatorius

Zavolala som SOS... nevedelaa som, kam s s tým dovolam a keď mi zdvihli, tak som to zložila. Najhoršie, že ma spolužiaci bonzli a si ma pani učiteľka zavolala a mi hovorila, že to nemôžem. A cítila som sa vtedy inak príšerne
  11. 12
    Palec223

27 ročný muž

zacal som masturbovat ...
  12. 13
    Firestorm

29 ročný muž
    Bratislava

@5 podobne, spolupodpálil som starú, odstavenú pračku pri kontajneroch..
    rozbil som (schválne, účelovo) jednému chalanovi dioptrické okuliare...nie som na to hrdý...keby som teraz stretol svoje mladšie ja, tak sa nafackám..jak hlúpy a ľahko ovplyvniteľný som bol..
  13. 14
    Quattroformaggi

23 ročné dievča
    v jeho objatí

@melancholik Omggg si mi úplne pripomenul, že ja som tak rodičom tiež vyrobila mega nedoplatky, lebo som posielala smsky z maminho telefónu bohviekam, už ani neviem, mala som vtedy asi tak 10 rokov a absolútne som si neuvedomovala, aké dôsledky to môže mať. Keď na to prišli, bola som zosratá až za ušami, ale akosi záhadne nikdy neprišli na to, že som v tom mala prsty ja :DDD
  14. 15
    Lawey

25 ročná žena
    Břno

namiestot skolskych obedov za nejakych 400sk som si kupila straaaasne moc pokemon karticiek a zuvaciek a kokotin :DDDDDDD ked som bola prvacka/druhacka :D
  15. 16
    Melancholik

27 ročný muž
    Bratislava

to si ešte dobre obišla teda :D ja som mal z toho veľmi veľké problémy :D @quattroformaggi
  16. 17
    Thinkaboutjustice

26 ročný muž

hmmm, povedal som v stvrtom rocniku ZS ucitelovi na hodine nabozenstva "Vykuř mi ho"....nezdielal moje nadsenie
  17. 18
    Aprilynne

22 ročné dievča
    BA/BB

rozbila som hlavu bratovi :/:D
  18. 19
    Antifunebracka

30 ročný muž
    thanos birdzu

Šlohol som spolužiačke veľký zväzok kľúčov a nikdy nevrátil, skúšal som z******** m****, veľa zvrátených vecí, strašne mi vtedy jebalo a doteraz sa s istým obdobím svojho detstva nvm úplne vyrovnať, nenávidím sa za to občas dodnes
    @thinkaboutjustice Očividne bol zvyknutý, že to prebieha v opačnom garde :D
  19. 20
    Annyejnji

21 ročné dievča

Ja som toho zrobila až-až, ale si pamätám, keď bola ešte taká hra slovný futbal a tam is ľudia aj písali a jeden týpek ma hrozne sral, tak som mu vynadala tak, že ma tam banovali na niekoľko dní :D no lenže samozrejme sme mali vtedy ešte spoločný počítač a ocko si chcel zahrať :D no a samozrejme som sa hanbila priznať, tak on tam ešte aj volal, že prečo nemôźe hrať :DDD
  20. 21
    Thinkaboutjustice

26 ročný muž

@antifunebracka tiez si myslim, lebo som dostal facku za to :( :D
  21. 22
    Pandoras

hrá sa, že má 0 rokov
    z minulého storočia

Istú dobu sme si s kamarátkou robili zo spolužiaka srandu a tak. Ale nejako zázrakom sme potom začali kamarátiť až do konca štúdia. Ale aj tak sa za to doteraz cítim strašne zle
  22. 23
    Autistik

26 ročný muž

@torpedo08 tak ale za to nemozes
  23. 24
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

@autistik asi ne :D
  24. 25
    Mayben

27 ročná žena