Fórum pridal Vsakpredsajaa, 20. 4. 2019 17:46 do kategórie Ostatné fóra. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Najhoršia vec čo si spravil ako dieťa?

0
Vsakpredsajaa

23 ročný chalan

Čo najhoršie ste spravili? Ja som na pokeci vytvoril fake profil dal tam telefonne číslo a fotky baby čo ma nechcela a písal že dnes dávam zadarmo nech volajú. A ešte som spolužiakovi na ZŠ rozbil hlavu
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Narodil som sa
  2. 2
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

No neviem si teraz na nič také spomenúť, ale keď sme boli malí, kamarátka mala škrečka a jedno ráno sa jej objavili v klietke mladé a nevedeli sme čo s tým, tak sme ich spolu zavreli do plastovej flaše a hodili do ohňa...
  3. 3
    Lukaso121

29 ročný muž
    Nitra

Hodil som do ucitelky piráta kde boli aj male deti (retard)
  4. 5
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

spolupodpálil som stoh sena
  5. 6
    Majmarad

36 ročný ujo

Radšej to sem nenapíšem, pretože aj tak by mi nikto neveril a neviem doteraz či to bolo správne, alebo nie.
  6. 7
    Desertdrift

21 ročný chalan
    Universe

Kopal som do dverí od skrine až som ich odtrhol
  7. 8
    Lakero

22 ročný chalan
    Ďaleko za siedmimi horami

Podpálil som strýkovu škodu 120 :D
  8. 9
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

neviem či sa ráta keď sme boli v škôlke, že sme sa viacerí hrali "na doktora" a potom na zš, sš klasika bola som žalobaba :)
  9. 10
    Melancholik

28 ročný muž
    Bratislava

urobil som starkemu na paušály vyše tisíc korunový účet tak že som si cez jeho nokiu 3310 kupoval java hry cez časopis a následne mi poslali link ktorý som opísal do môjho mobilu a zadarmo si ju stiahol :D :D neviem vtedy mi yo prišlo asi zábavné, keď sa potom na to prišlo, to už zábavné nebolo
  10. 11
    Erixa

22 ročné dievča
    Trnavská nemocnica

Zavolala som SOS... nevedelaa som, kam s s tým dovolam a keď mi zdvihli, tak som to zložila. Najhoršie, že ma spolužiaci bonzli a si ma pani učiteľka zavolala a mi hovorila, že to nemôžem. A cítila som sa vtedy inak príšerne
  11. 12
    Palec223

28 ročný muž

zacal som masturbovat ...
  12. 13
    Firestorm

30 ročný muž
    Bratislava

@5 podobne, spolupodpálil som starú, odstavenú pračku pri kontajneroch..
    rozbil som (schválne, účelovo) jednému chalanovi dioptrické okuliare...nie som na to hrdý...keby som teraz stretol svoje mladšie ja, tak sa nafackám..jak hlúpy a ľahko ovplyvniteľný som bol..
  13. 14
    Quattroformaggi

25 ročná žena
    v jeho objatí

@melancholik Omggg si mi úplne pripomenul, že ja som tak rodičom tiež vyrobila mega nedoplatky, lebo som posielala smsky z maminho telefónu bohviekam, už ani neviem, mala som vtedy asi tak 10 rokov a absolútne som si neuvedomovala, aké dôsledky to môže mať. Keď na to prišli, bola som zosratá až za ušami, ale akosi záhadne nikdy neprišli na to, že som v tom mala prsty ja :DDD
  14. 15
    Lawey

26 ročná žena
    Břno

namiestot skolskych obedov za nejakych 400sk som si kupila straaaasne moc pokemon karticiek a zuvaciek a kokotin :DDDDDDD ked som bola prvacka/druhacka :D
  15. 16
    Melancholik

28 ročný muž
    Bratislava

to si ešte dobre obišla teda :D ja som mal z toho veľmi veľké problémy :D @quattroformaggi
  16. 17
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

hmmm, povedal som v stvrtom rocniku ZS ucitelovi na hodine nabozenstva "Vykuř mi ho"....nezdielal moje nadsenie
  17. 18
    Aprilynne

23 ročné dievča
    BA/BB

rozbila som hlavu bratovi :/:D
  18. 19
    Antifunebracka

31 ročný muž
    joker birdzu

Šlohol som spolužiačke veľký zväzok kľúčov a nikdy nevrátil, skúšal som z******** m****, veľa zvrátených vecí, strašne mi vtedy jebalo a doteraz sa s istým obdobím svojho detstva nvm úplne vyrovnať, nenávidím sa za to občas dodnes
    @thinkaboutjustice Očividne bol zvyknutý, že to prebieha v opačnom garde :D
  19. 20
    Annyejnji

22 ročné dievča

Ja som toho zrobila až-až, ale si pamätám, keď bola ešte taká hra slovný futbal a tam is ľudia aj písali a jeden týpek ma hrozne sral, tak som mu vynadala tak, že ma tam banovali na niekoľko dní :D no lenže samozrejme sme mali vtedy ešte spoločný počítač a ocko si chcel zahrať :D no a samozrejme som sa hanbila priznať, tak on tam ešte aj volal, že prečo nemôźe hrať :DDD
  20. 21
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

@antifunebracka tiez si myslim, lebo som dostal facku za to :( :D
  21. 22
    Pandoras

hrá sa, že má 1 rok
    z minulého storočia

Istú dobu sme si s kamarátkou robili zo spolužiaka srandu a tak. Ale nejako zázrakom sme potom začali kamarátiť až do konca štúdia. Ale aj tak sa za to doteraz cítim strašne zle
  22. 23
    Autistik

27 ročný muž

@torpedo08 tak ale za to nemozes
  23. 24
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@autistik asi ne :D
  24. 25
    Mayben

28 ročná žena