Fórum pridal Tangerina, 14. 5. 2017 21:19 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Najlepší človek v tvojom živote!

0
Tangerina

22 ročné dievča

Koho zo svojich kamarátov považuješ za najlepšieho na svete? :D Ako ste sa zoznámili? Ako dlho sa už poznáte? A prečo práve on je ten NAJ? Pokojne sa rozpíšte..

(tí, čo nemáte kamarátov ani partnera, píšte o niekom z rodiny, prípadne o zvieratku..)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Sianagirl245

16 ročné dievča
    tu

tusim som sa uz raz rozpisala..staci :-/
  2. 2
    Hagelslag

23 ročný chalan

To je v p**i, konečne normálna téma a ja nemám o čom písať...
  3. 3
    Tangerina

22 ročné dievča

@sianagirl245 ale ak je raz niekto najlepší, tak by si nemala mať problém písať/hovoriť o ňom všade a stále! :(
  4. 4
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Premotivovaná marha.

Zvieratká všetky. Mama keď zrovna nie je divná. Šefová lebo je proste naj. A bff lebo sa poznáme od druhej triedy na zakladke a je to moja ultimáta safety zone. Človek za ktorým idem keď ma trápi čokoľvek a vie o mne asi všetko. A iní kamaráti...veľmi si vážim každého človeka, čo je v mojom živote a dobrovoľne sa so mnou kontaktuje :D
  5. 5
    Zakazane_ovocie

21 ročný chalan
    Praha

@tangerina a prečo si nenapísala ako prvá ty nejakú odpoveď :D
  6. 6
    Sianagirl245

16 ročné dievča
    tu

od isteho momentu uz clovek nechce moc hovorit...
  7. 7
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Premotivovaná marha.

A triedna zo strednej. A tatino a brat a asi celá rodina. A DEDKO KTORÝ TU UŽ S NAMI NIE JE ALE BOL NAJLEPŠÍ NA SVETE!!! (love) (love) (love)
    Ok ja mám rada veľa ľudí :(
  8. 8
    Tangerina

22 ročné dievča

@zakazane_ovocie ešte som nestihla :D
  9. 9
    Melancholik

25 ročný muž

hm, už nikoho, žial
  10. 10
    Smilerrr

10 ročný chlapec
    Omelas

Kamoska zo skoly, mame spolu jeden predmet a 4 roky sme spolu sedeli a je strasne super, rozumieme si, zabavame sa, vypijeme si, hoc i len my dvaja, dokonca sme aj spali v jednej posteli a pohodka... A vieme sa porozpravat o tom co nas trapi a pod.. samozrejme ze ju chcem niekedy zabit, ale co uz :D
  11. 11
    Zrkadlovka

19 ročné dievča
    v oblakoch

asi naj kamos, aj ked poslednou dobou to uz medzi nami neni take ake bolo, nemame cas a planuje odist do sveta a neviem co tu potom budem :D mame toho vela spolocneho, da sa s nim porozpravat uplne o vsetkom, mozem byt uprimna a aj on je. pozname sa od zakladky, bavime sa spolu tak 8 rokov
  12. 12
    Chanteuse

23 ročné dievča
    Košice

moja mamka istotne. A keď ešte žila babka tak tá najviac. A momentálne frajerka... lebo sú to proste férové múdre osoby, empatické, inteligentné, ktoré ma posúvajú ďalej.... z iných kamarátov nikto taký stálejší...
  13. 13
    Feelagain

20 ročné dievča
    Brno

Moj dedo, od narodenia, je hrozne mudry, bol veterinar a na rozdiel od rodicov mu na mne zalezi

A Jakub, moj byvaly frajer, teraz sme kamosi alebo take nieco, je strasne super clovek, a aj ked som urobila hovadinu tak sa so mnou uci matiku a povedala som uz tolkokrat strasne veci, ze by ma mal obchadzat na kilometre a on je stale tu
  14. 14
    Moouselet

hrá sa, že má 1 rok

Priatelia z vs
  15. 15
    Kosmiklove

31 ročný muž
    andromeda

asi ta sklamem ale momentalne nikoho takeho asi nemam
  16. 16
    Mcvpn

tvári sa, že má 5 rokov
    kristušácka dolina

už neviem
  17. 17
    Anonym356

22 ročný chalan

Nemám kamarátov... nikdy som nemal partnerku, psa,... nič... som úplný outsider. Ale našťastie mám rodičov. Sú to jediní ľudia, ktorým na mne záleží a majú ma radi takého aký som !!!
  18. 18
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

keď ja neviem :(
  19. 19
    Vlcica1989

28 ročná žena
    Trnava

už to bude 12 rokov čo sa poznáme :) a je to neskutočné hovädo ale moje :P
  20. 20
    0sea

23 ročný chalan
    Atlantis

Niekto s kým už nie som v kontakte sa asi neráta, že? :D
    Tak teda známa, ktorá sa na mňa dnes zrejme nahnevala, pretože sme sa rozdelili na túre. Spoznali sme sa rok dozadu, v deň keď sme spoločne naraz dali túru aj koncert. Ona je parťák na turistiku. : ) A potom ešte aj priateľ mojej bývalej. :D Zoznámila nás samozrejme ona. Jeho poznám ešte kratšie, ale som dosť rád, pretože je to fakt super týpek.
  21. 21
    0sea

23 ročný chalan
    Atlantis

@anonym356 Ja by som s tebou išiel na pivo. : )
  22. 22
    Warble

19 ročné dievča

mam 2 uplne najviac najviac blizke osoby, s jednou sa vsak stretavam castejsie - takmer kazdy den, pozname sa uz 13 rokov a mozem jej povedat uplne vsetko na celom svete, hociaka hovadina mi napadne, pre cokolvek sa trapim, a fakt ma pozna najviac z celeho sveta- a myslim si ze je to vzajomne :)
  23. 23
    Pachirisue

hrá sa, že má 0 rokov

Moja rodina je naj
  24. 24
    Sponkabob

21 ročné dievča
    NR

Tak ja neviem, ked som prečitala nadpis hneď mi napadla moja babka :) No a keď som si prečitala popis uvedomila som si, že uš si s naj kamkou nerozumieme ako kedysi :( A teda spoznali sme sa v škole, ale ako sa škola skoncila uz sa tak nekamoskujeme :(
  25. 25
    Popolcek

24 ročné dievča
    Agord

fuj ľudia
  26. 26
    Limetkajaja

36 ročná teta
    nežijem

Ja som svoj najlepší človek! Ale mám aj veľmi dobrú kamarátku s ktorou chodím na hranolky a pseudo milého s ktorým chodím na všeličo. Ale aj tak som svoj najlepší človek.
  27. 27
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

Rodičia ma vždy podržali rovnako sa mi nikdy neotočil chrbtom moj pes.
    Ale prakticky som sa musel viac-menej spoliehat sam na seba a vzdy som si musel sám pomocť a nie vždy to bolo ľahké, niekedy to bolo kurva ťažké. Zato skúsenosti s opačným prípadom - najhorší človek v mojom živote, tých mám bohato.
  28. 28
    Xy12345

24 ročný chalan

Mama, sestra
  29. 29
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

Tak u mňa najviac naj osoba na svete je moja mama.. A z kamarátov tuna tento jednorožec @mayben :D s ktorou sa poznám už asssi pomaly 7 rokov ak sa dobre pamätám na roky :D a dodnes nechápem, ako sme mohli vybudovať tak silné city k sebe, keďže sme ako ying a yang :D ale vlastne, asi práve to nás drží pokope.. A že sme si nezničili lásku sexom! (zatiaľ :D) (cmuk)
  30. 30
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

neviem, je viacero osôb s ktorými to bolo určitý čas fajn, ale iba určitý čas, keď sme sa stretávali, napr. základka, stredná... všade iný ľudia. Nemám koho zaradiť medzi niekoho "naj" pretože sa nestýkam skoro s nikým, aby som mohol nejak povedať že mám kamaráta, ktorému keď zavolám, tak si pôjde zakopať a podobne... kamaráti by sa mali stretávať, rozprávať, písať si ... čo ja viem aspoň raz za týždeň ... čo však nie je môj prípad
  31. 31
    Sypomka

18 ročné dievča
    V hlave

Uz nie sme az take velke kamaratky, ale predsa zoznamili sme sa sposobom, ze mi strelila facku, lebo som si obzerala jej bicykel mali sme mozno 3 (?) roky, potom sme boli spoluziacky a stale skvele kamosky a kazdy v dedine nas poznal, odisli sme narozdielne stredne a prvy rok to nase kamaratstvo nenarusilo, v podstate ani druhy, alw teraz mam pocit, ze to uz nie je co kedysi (vlastne to nie je pocit) jeden cas som na nu ziarlila pretoze mi prisla strasne skvela vo vsetkom, pekna, dobre sa uci, mila, ale uz ma to (dufam) nadobro preslo
  32. 32
    Fakecocacolazero

22 ročné dievča
    Malacky

Najlepsi clovek ale teda partner je pre mna @diehard lebo vzdy vie, co potrebujem, stale na mna mysli a ja neho a proste je to krasne! Ale mimo toho, na priecke najlepsieho cloveka na svete stoji este moja babka (pri ktorej nemusim spominat kde sme sa spoznali :D) lebo mi vzdy velmi triezvo poradi, lebo mi je ako mama a proste ju lubim a este k nej pridam aj mojho super kamarata, ktoreho som spoznala na tinderi (nie je az tak na nic ta appka :D) a pozname sa rok ale som hrozne rada, ze ho mam lebo sa mam s nim rozpravat stale o cokomkolvek a je to take to suznenie, ktore som vzdy chcela mat s nejakou kamaratkou ale nakoniec to dopadlo, ze je to chlap ale vobec mi to nevadi :)
  33. 34
    Kierkegaard

24 ročný chalan
    Vesmír

To je dlhý a pekný príbeh.
  34. 36
    Diehard

28 ročný muž
    Bratislava

@fakecocacolazero :*
  35. 37
    Bunat

20 ročné dievča

na to aký som lúzer zisťujem, že mám normálne problém napísať sem len jedného človeka

v prvom rade moja matka, ktorá pri mne stojí, podporuje ma a ľúbi, aj keď posieram každú jednu vec v mojom živote a vždy sa jej môžem vyrozprávať/vyrevať a ona ma nejakým záhadným spôsobom ukludní a pomôže mi nájsť riešenia

potom moja Moňa - najlepšia kamoška, ktorú už beriem skôr ako rodinu a absolútne si neviem predstaviť život bez nej.. poznáme sa 14 rokov a to dievča vie o mne všetko a aj tak tu stále pre mňa je a mám pocit, že neexistuje nič, čo by nás rozdelilo..zaujímavosťou je, že ani jedna nevieme ako sme sa vlastne skamošili, pamätáme si už až časy, kedy sme kamoškovali a hrávali sa spolu ale zoznámenie nie :D a máme úplne super dohodu, že ak si do 30tky ani jedna nenájdeme chlapov na život, tak ideme niekam hocikam spolu bývať a budeme mať veľa vína, piva a madžgu a bude nám super..

a nakoniec ešte kamarát/frajer (je to tak nejak skoro povedať, čo vlastne je) ale žiadny chlap doposiaľ nebol schopný zvládať moje hysterické záchvaty a jebnuté nálady a vydržať všetko moje odstrkovanie a depresívne výlevy..taktiež nik ešte neuprednostnil moje šťastie pred vlastným.. proste nikoho ako on som ešte nestretla a tento krát to fakt, že nesmiem posrať
  36. 38
    Antifunebracka

28 ročný muž
    go(o)d & (d)evil birdzu

Ná šak teba, @mkamka a @sjiu lebo sa vám dá vždy dobre vykecať a vypočujete ma, občas dokonca aj poradíte, podporíte :D Inak na to, aký som mizantrop ma preqapuje, že vás to ešte so mnou baví :D
  37. 39
    Barb

tvári sa, že má 6 rokov
    Piešťany

mam jednu najlepsiu kamosku - pozname sa vyse 10rokov a dufam ze budeme v kontakte cely zivot. ona je uplne maximalne skvela, za nic ma nikdy neodsudila, vzdy vypocula, poradila, podporila... taky clovek akeho by mal kazdy mat vo svojom zivote.
    je mi ako sestra. som kazdy dnom viac a viac vdacna, ze som ju stretla. to co som zazila s nou uz asi s inou nezazijem, tolko hanby, srandy :D ani tolko co sme spolu vypili uz asi nevypijem s nikym :D
    zoznamili sme sa tak, ze som prestupila na zakladku presne v ten isty rok kedy na tu zakladku prestupila aj ona :D
    no a je extremne sexy.

a potom mi chyba dedko a velmi si vazim moju mamu, ze je aka je aj po tom aky mala zivot :) snad jej raz vsetko vynahradim.

rodinu mam rada aj ostatnych kamaratov/tky ale tito budu vzdy vycnievat.
  38. 40
    Padlyanjel

23 ročné dievča
    z Xibalby

nikoho
  39. 41
    Alohomora

20 ročné dievča
    Godric hollow

keď som bola malá, tak z mojich súrodencov (mám ich 5) bol jeden bráško úplne môj najnajlepší, lebo so mnou trávil fakt veľa času, chodil so mnou na bicykel, sánkovať sa, na opekačky a fakt som ho zbožňovala najviac na svete :) teraz je ženatý pod papučou a moc sa nebavíme :/

teraz mám super vzťah s druhým bráchom (akože so všetkými súrodencami sa máme radi, len nie so všetkými som tak v kontakte) je strašne múdry, má dobrú ženu, veľmi sa mi páči jeho život, ako sa správa, aké má hodnoty, dosť ho beriem ako vzor

s mojou naj kamarátkou sa bavíme už vyše 10 rokov a síce teraz sa málo stretávame, ale keby je niečo zle alebo hocičo potrebujem, tak keď jej napíšem, bude tu pre mňa a ja pre ňu :) vždy sa strašne nasmejeme a prekecáme nehorázne veľa času .. a aj keď v niektorých veciach s ňou nesúhlasím ako sa správa, ale ľúbim ju aj tak :)

no a nakoniec môj frajer, to je naozaj najlepší človek v mojom živote, lebo už teraz viem, že celý ho prežijem s ním .. keď sme sa spoznali, hneď sme si sadli a o všetkom sme sa otvorene rozprávali a fakt po pár stretnutiach nebolo pochýb, že sa k sebe hodíme .. dôverujem mu najviac na svete už sa mi to veľakrát potvrdilo, že sa naňho môžem spoľahnúť :) samozrejme, našli sa už aj veci v ktorých sa nezhodujeme na 100%, ale vždy si všetko vyrozprávame a nikdy sa nehádame .. on vie, ako ma rozosmiať, zlepšiť náladu, ako ma podporiť .. on je moje slniečko :) mohla by som sa rozkecať oveľa viac, ale to by už asi fakt nikoho nezaujímalo :D
  40. 42
    Mayben

26 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

@mobscene_69 (love) ó áno, hen s Biou je to vzájomné :) proste milujem to, ako neskutočne sme prepojené <3 a ona je pre mňa neskutočne zaujímavá a príťažlivá osoba, ktorú sa nedá neľúbiť :S jo a zoznámili sme sa na intráku, boli sme spolužiačky na (mojej už druhej) SŠ :P

ďalej medzi moje blízke osoby patrí moja naj kamoška Veronča..hoc to už nie je ako kedysi a sme spolu dosť málo..no je to veľmi dobrosrdečný človek. aj rozumná je a vie mi vždy poradiť. a nikdy ma za nič neodsudzovala a to si vážim. - Ona je moja spolužiačka zo ZŠ a naj kamošky sme od 5.ročníka! :D :)

ďalej je to @dee99 , s ktorým som sa spoznala na najlepšej party môjho života (love) ...neskôr sme sa dali dokopy a poviem vám, lepšieho frajera som si nemohla priať. len žiaľ asi nič netrvá večne..a teda ani jeho láska..(ja som asi až tak dobrá frajerka nebola (?) )...no napriek tomu sme ostali kamoši..najlepší! <3 a i fwb :D ..toto je človek, ktorého humor mi úplne sedí. pri ňom môžem byť 100% sama sebou..uvoľnená..a to milujem.

á mám tu ešte @jesusmariajozefee :* tento človek je proste láska :D spoznala som ho tu na birdzi..minulý rok v lete sme sa stretli a od prvého momentu je to také, ak keby sa poznáme sto rokov :D rovnako uletený, ako ja :D nikdy sa pred ním nemusím za nič cítiť trápne, lebo on je trápny so mnou :D takéto homobitie by mal zažiť každý :D :D

a ešte by sa patrilo spomenúť (už síce zabanovanú) @pinkhero , ktorú tiež zbožňujem :) čarovná bytosť je to :) a tú som spoznala na tridente pred dvoma rokmi..keď som ju zbadala, hneď som vedela, že je z B a tak som na ňu zakričala: "HEJ! PINKHERO!" :D a tak došla za nami... :)
  41. 43
    Turbolienka123

18 ročné dievča

Tak najlepšia je mamina pre mňa v živote aj s ocinom. :) Fakt oni sú mi v živote veľkou oporou. :) No a Z kamarátov... Keď som prišla na gymnázium, spoznala som takú babu, spolužiačku, ktorá mi pripadá ako úplne super osoba. Nie je to síce moja bff, lebo už bff má zo základky, ale veľmi ju obdivujem pre jej veselosť, ako všade príde a rozosieva len pozitívnu energiu vždy. :) Je veľmi múdra a nikdy nerobí zo seba niečo viac. Mnohí čo máme u nás v triede si totiž o sebe myslia. Vždy mi ochotne pomôže a viem, že sa jej môžem so všetkým zdôveriť. Niežeby som to aj robila zakaždým, ale ona ma niekdy nesklamala. :) Či som mala problémy vo vzťahu alebo tak, vždy mi poradila. :)
  42. 44
    Artlover

hrá sa, že má 2 roky
    za oponou

Moja segy (rofl) lebo s nou je vsetko znesitelnejsie a bez nej doma nie je doma (love)