Fórum pridal Veronikuus2669, 18. 4. 2018 09:28 do kategórie Prešov. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

"Najlepšia kamarátka "

0
Veronikuus2669

17 ročné dievča

Moja najlepšia kamarátka mi rozvrátila vzťah s jej frajerom len kvôli tomu,že jej vadilo že som s ním raz za čas a že si dáme nejakú tu pusu. A to pritom spm s ňou dlhšie,pretože som s ňou na internáte. Aký máte na to názor?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Že sú to dajaké divné pubertálne vzťahy, držte sa za ručičky všetci navzájom ako deti v škôlke a nejaké vážnejšie vzťahy riešte, až ked dospejete.
  2. 2
    Fakecocacolazero

23 ročné dievča
    Malacky

davas si pusu s jej frajerom? :D wtf? :D tak to sa nedivim potom ...
  3. 3
    Likjul

hrá sa, že má 1 rok

To, že je to v uvodzovkách "najlepšia kamarátka" to platí na teba. Čo sa čuduješ, keď sa bozkávaš a tráviš čas sama s jej frajerom? :D
  4. 4
    Melancholik

27 ročný muž
    Bratislava

tak keby mám frajerku a dáva si pusy s mojim "najlepším kamosom" tak by tiež lietali hrnce
  5. 5
    Unizák

21 ročný chalan

Môže sa niekto pýtať na toto že aký mame názor ? Osobne sa čudujem že ti nekúpila nejaky darček a nepozvala ťa ako naj kamošku niekde na kávičku (hehe)
  6. 6
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

Prosiiim príďte sem niekto, kto sa začnete hádať, že pusinkovať frajerov kamošiek je ok... (:
  7. 7
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

Najlepšia frajerka ti rozvrátila vzťah s JEJ frajerom? 'Scuse me WHAT?!
  8. 8
    Barb

hrá sa, že má 2 roky
    Piešťany

presne @7 :D wtf
  9. 9
    Xlilix

26 ročná žena
    Banská Štiavnica

:D Táto doba je vážne skazená :D
  10. 10
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

fuck... hovori sa, že dnesna mladez je vyspelejsia... a ze baby dospievaju skor ako chalani... ani sa mi nezda... bozkavas sa s frajerom svojej najlepsej kamaratky... no mam dost
    https://i.imgur.com/tSVamDA.gif
  11. 11
    Subarnica

22 ročné dievča

Kebyže sa niekedy strašne hrozne najviac na svete nudím a chcem si založiť fejk a potrolliť na Birdzi.. toto by mi nikdy v živote nenapadlo!!!!! Takýto príbeh a životný problém....
  12. 12
    Pijemzelenycaj

11 ročné dievča

:D :D
  13. 13
    Eriko

25 ročný muž
    Bardejov

stacy problems
  14. 14
    Kierkegaard

26 ročný muž
    Vesmír

Naplánuj jej vraždu.
  15. 15
    Notme

25 ročný muž
    najvacsi ko...hut na birci

@13 redditori su ako kapitan danko. normalni ludia im nerozumeju, ale to nevadi, lebo pravdepodobne aj tak trepu picoviny.
  16. 16
    Gothicpoethic

26 ročná žena
    <b>Prostoreká</b>

Ty máš v hlave iné nepríjemno, babuľka.
  17. 17
    Veronikuus2669

17 ročné dievča

Jej bývalým frajerom* srry za neprekontrolovanie