Fórum pridal Brindzak, 23. 6. 2009 21:01 do kategórie Šport. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Najlepsie boty.. : OSIRIS , VANS , ADIO atd

0
Brindzak

23 ročný chalan
Banská Bystrica

CAUTEEE :)

Chcem si kupit nove botasky ale neviem ktore mi najviac vidrzia . Doteraz som mal CROOP ktore mi nevidrzali prilis dlho .

Tak povedzte svoje skusenosti a tak s timito znackami . Je ich vela viem .

ADIO , CO
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Stodvacinkar

26 ročný muž
    Mladá Boleslav

baťa..
  2. 2
    Mrshater

23 ročné dievča
    Bratislava, Finsko

co ja viem, mne sa falleny hned dosrali :D ale etnies mam asi stvore a vsetky su ól rajt
  3. 3
    Zuznick

21 ročné dievča
    Dimension 7

Ja kupujem iba vansy už... kúp si tie...dlho Ti vydržia a navyše majú veeľmi pekný dizajn :-)
  4. 4
    Spekacik

22 ročný chalan
    <b>Bratislava</b>

ja mam dvoje DC jedny mam okolo roka sui trocha rozpadnute ale stale sa daju nsoit a su pohodlne ;) a jedny mam od januara a tiez su dost dobre :) znacky ako vans adio DC etnies nike atd. mam rad :)
  5. 5
    Baker

23 ročný chalan
    ..no akurat tak

Fallen sa mi rozpadli po 3 mesiacoch ale uplne,aj predavaci v skateshope sa nane stazovali.<br />
    Adio je proste klasika maju mrte tvrdu podrazku ne jak fallen,tie maju jak maslo.<br />
    Etnies tak isto podrazka super aj vsetko ostatne.<br />
    Osiris sa zle zhanaju na slovensku teda aspon v BA nic...cize nvm...<br />
    Vans ako ktore pocul vselijake nazory niekto rozjebe hned nekoho su nesmrtelne:D<br />
    A take jak Globe,Power by som neriesil vobec....Ecko neviem ani racej enchcem:D<br />
    <br />
    <br />
    potom sa pochval ake si kupil:D
  6. 6
    Hangtime11

24 ročný chalan

ADIDAS , hentie vyjebané "značky" stoja za kokot, normál obyč adidas, tie vydržia do aleluja, mal som vansy, ktoré mi vydržali 2 mesiace , a nezreklamovali mi ich, vraj v nich nemám chodiť ... tak toto kde sme ? v kozme ? čo mám v nich levitovať ?
  7. 7
    Zuznick

21 ročné dievča
    Dimension 7

@spekacik no aj ja mám DCčka a to už mám vyše dvoch rokov.... a sú úplne v pohode....to sú tiež fajn boty... :-)
  8. 8
    Zuznick

21 ročné dievča
    Dimension 7

No ale asi to najviac záleží od používateľa...je pravda, že ja som na boty dosť zaťažená takže sa mi tak rýchlo nezničia :-)
  9. 9
    Sandy114

25 ročná žena

neviem, spoluziacky nosia nike, adidas a podobne a vydrzia im taky rok... ja som jedny mala z ameriky, netusim co za znacku to bolo, tu sa to zohnat neda... ale vydrzali mi bozie 3 roky... potom som ich vyprala s vanishom ktory je velmi citlivy :D ostali mi len skvrny
  10. 10
    Ashlee

27 ročná žena
    Prešov/Bratislava

Vans:)
  11. 11
    Flamerage

25 ročný muž
    Tam kde treba viza CP-ckarom

Fallen sa mi rozpadli asi po roku. Vansace mam od februara. Drzia zatial, ale podrazka na pate sa sucha, takisto aj vnutro pri pate.<br />
    Ale Conversky mam 2 roky a su ako nove :D
  12. 12
    Baker

23 ročný chalan
    ..no akurat tak

tak jasne ked niekto robi picoviny a tak sa knim sprava asi dlho nevydrzia...<br />
    ked je najebany kazdy druhy den zakopava a su napr z rezanej koze a namoknu a nevysusich ich tak sa dojebu to je jasne...ale ked sa one staras ti vydrzia pohode..<br />
    @6hej ale ked vidim predok adidas superstarov je mi nagrcanie:)<br />
    inak adidas robi aj boty na skate...
  13. 13
    Baska638

22 ročné dievča
    Prašice

vans ;)
  14. 14
    Hajzelodkosti

29 ročný muž

ECKO albo NIKE....tie ostatne smejdy zahof
  15. 15
    0mega1

10 ročný chlapec
    Divoký západ.

vans, etnies
  16. 16
    Rookie

20 ročné dievča
    somewhere over the rainbow

Etnies
  17. 17
    Missythirteen

22 ročné dievča
    Považská Bystrica

od číňanov sú najlepšie...
  18. 18
    Shemy

20 ročné dievča

Gracee Land-Dajchman
  19. 19
    Matias

25 ročný muž
    Bratislava

sice neviem znacku ale poznam boty ktoremi drzali az sa nezosuchali a neprederavili a ta predajna je v bratislave tak neviem?
  20. 20
    Weverka

23 ročné dievča

Baťa :-*
  21. 21
    Lusila

25 ročná žena
    Martin :)

mám päť párov Vansov, z ktorých môžem s určitosťou povedať, že štvore sú fakt nesmrteľné :D tie čo mám najdlhšie (cca.4 roky) tak v nich som prešla celé Tatry na každej túre som v nich bola a nič sa im nestalo naozaj kvalita a jedny som zničila po pol roku, ale to bolo skôr by som povedala mojou vinou lebo som sa v nich brodila asi 15min v potoku a oni sa na pár miestach rozlepili :(
  22. 22
    Brindzak

23 ročný chalan
    Banská Bystrica

NO dakujem za vase radi ale i tak nic neporadili lebo kazdi daco ine.. ....... ale i tak dik .......a chcem sa spitat v ktorich sa nepotia nohy v lete hlavne.. nechcem nijake potaki .:D
  23. 23
    Brindzak

23 ročný chalan
    Banská Bystrica

A chcem sa spitat na znacku POWER a CIRCA ? ?
  24. 24
    Idea

26 ročná žena
    dovidenia

power :D
  25. 25
    Baker

23 ročný chalan
    ..no akurat tak

No ked Power predavaju u Batu to uz su brutalne boty fakt:D:D<br />
    Circa popici ale nektore maju dost makku podrazku tak to si ocekuj.<br />
    Si vyber nejake tensie s tensim jazykom a nos tenke ponozky:D:D
  26. 26
    Baker

23 ročný chalan
    ..no akurat tak

inak sa racej spytaj na normalnych forach nato urcenych na skate/snb strankach
  27. 27
    0mega1

10 ročný chlapec
    Divoký západ.

power nieee<br />
    kup si vans, zatial som mal asi 4-5 parov a plna spokojnost :-)
  28. 28
    Nikeboy

16 ročný chalan

hluposti ti tu vetsinou pisu!! aku znacku si kupis, je len na tebe. vsetki su totis v podstate rovnake. nesu v nix kvalitativne rozdiely( viem to lebo som uz mal nejedny) hlavne vec na ktorej zalezi je ako su spravene. v ziadnom pripade nekupuj lepene. ale take ktore maju boku zosivane. lepene sa totis skoro zacnu odlepovat. dalej..tie co maju rozne obrazky a somarinky na bokoch a hore vytlacene,,,,,ties nekupuj. par krat vyperes a obrazok bude prec. daj prednost tym ktore maju lloga alebo obrazky vysite alebo urobene aspon formou nasivky. vansy,dc a vsetki ostatne ..to mas jedini rozdiellen v znacke a...troxu aj dizajne. vyber si tie ktore sa ti pacia najviacej a ktore su kvalitmne spravene ( nie lepene boky napr....)
  29. 29
    Nekontrolovatelna

23 ročné dievča
    fetujúce čiernu centrofixku

ja mam adio a nosim ich furt v lete v zime a ece drzia..len sa mi rozthali snorky ked som hrala fotbal v nich..ale inak nist
  30. 30
    Zwejka

22 ročné dievča
    žijúce vo farebnej tme

jednoznacne vansy :-*
  31. 31
    Adrenalineismylife

22 ročné dievča
    .tu a tam.

Vansy mi vydržali strašne dlho,vydržia proste všetko.. :)