Fórum pridal Vymyslinick, 8. 10. 2017 17:02 do kategórie Záhady, mýty. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Najpodivuhodnejšia vec, ktorá sa ti v živote prihodila

0
Vymyslinick

18 ročné dievča
POHROMAisE.T.!!!theySAY theyHATEmeBUTinFACT THEYloveMEcauseÁJvždy tellTHEMtheTRUTHdoesn't MATTERifTHEY'reBEGGARS orKINGS...QUEENSasWELL OFcourse#BIRDZ#forever# isTHEREsomewhereANYONE WHO'SgotPRACTICALLYlonger MESTO#KDE#ZIJEM'sNAME? this255charactersSTRING

... proste niečo takmer alebo absolútne nevysvetliteľné, prípadne také, čo sa stalo buď iba tebe alebo len veľmi malému počtu ľudí.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Vymyslinick

18 ročné dievča
    POHROMAisE.T.!!!theySAY theyHATEmeBUTinFACT THEYloveMEcauseÁJvždy tellTHEMtheTRUTHdoesn't MATTERifTHEY'reBEGGARS orKINGS...QUEENSasWELL OFcourse#BIRDZ#forever# isTHEREsomewhereANYONE WHO'SgotPRACTICALLYlonger MESTO#KDE#ZIJEM'sNAME? this255charactersSTRING

Mne sa kedysi snívali také sny, že sa mi tesne pred prebudením,
    ale ešte stále v tom sne dalo rozhodnúť, či sa idem prebudiť alebo
    nie, bolo na mne, či ešte chcem pokračovať alebo už sa zobudiť.

A potom ešte jedno ohľadom snov, také, že sa mi snívali neviem,
    ako to nazvať, vnorené? sny, proste sa mi snívalo, že sa mi niečo
    snívalo ... no jednoducho sa zobudím, a figu borovú, ešte stále
    to nie je tu, na Zemi, ale ešte sa musím zobudiť raz, dva razy.
    Také niečo ako vo filme Inception, aj keď nie úplne presne to.
  2. 2
    Michaelanight14

16 ročné dievča

No keď už tu píšeš o snoch..u mňa sa stalo niečo tiež zvláštne...S kamarátkou som sa dohodla , že pred školou pre ňu prídem vlastne pôjdeme spolu do školy.Bolo to dosť dávno.Neprišla som pre ňu hneď v to ráno mi volala čo sa stalo , že ona ma čakala ..a moja otázka znela:"a to sa mi len nesnívalo ?" .Ja som si v podstate myslela , že naša dohoda sa mi iba snívala .Doteraz neviem prečo.
  3. 3
    Lukaso121

26 ročný muž
    Nitra

ani radsej nechod spat , fredy kruger ta uz caka
  4. 4
    Zelinka

20 ročné dievča
    Košice

náhody s menami a prezývkami, ale nechcem to viac rozoberať
  5. 5
    Obsession

22 ročné dievča

Ze som spadla parkrat na hlavu a na to iste miesto ( teda neberte to doslovne..ale poeticky) :D
  6. 6
    M_i_k_i

20 ročný chalan
    Nitra

74 ročný pán na hardcore akcii. To som si musel aj natočiť.
  7. 7
    Aventine

10 ročné dievča
    Halmstad

To s tými dňami v snoch sa stávalo aj mne, ale tak že aj 4-5x som sa zobudila do iného sna, a to takmer každú noc vo dobu tak dvoch rokov.. a bolo to občas pekne desivé, lebo ten sen po akože prebudení vyzeral úplne reálne, noc, ležím v izbe v posteli, aj myslím akoby som bdela.. a zrazu do tej zdanlivej reality drb - duchovia, alebo sa začnem vznášať :O hrúza
  8. 8
    Mayben

25 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

@miki_snark nebol to Javor? :D
  9. 9
    Aventine

10 ročné dievča
    Halmstad

A ešte z takých zvláštnych zhôd náhod - keď som ešte len začínala chodiť s frajerom, napísala som mu sms-ku, a on sa proste tváril že má nepozná, a pýtal sa kto som :D najskôr som myslela že si robí srandu, ale potom mi došlo že som sa zrejme pomýlila a tak som sa ospravedlnila, že som si myslela že je Juro z TN.. no a on odpísal že je Juro z TN :D ale iný, a doteraz netuším kto to bol a prečo som ho mala uloženého v kontaktoch, keďže žiadneho iného Jura nepoznám :D
  10. 10
    M_i_k_i

20 ročný chalan
    Nitra

@mayben netuším ako sa volá :D
  11. 11
    Loveillumination

23 ročné dievča

ok asi to nie je najdivnejsie, ale stale mi to vrta hlavou a nerozumiem :D minuly vikend som poskladala suche pradlo a vyvesala nove, na dalsi den bolo to cerstvo vyvesane pradlo uplne dokonalo poskladane a to mnou poskladane bolo vyvesane UPLNE ROVNAKO ako den predtym a bola som doma uplne sama. vobec nechapem co sa stalo a bolo to hrozne divne
  12. 12
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

na nočnom stoliku som hladal štuple do uši a vôbec tam neboli a vzdy som ich mal tam polozene, a pozrel som sa poriadne asi 3x a neboli tam.....potom som siel do sprchy a ked som sa vratil do izby tak zrazu tam boli tie štuple polozene....dodnes si to neviem vysvetlit, a nikto ich tam nemohol dat pretoze som bol doma sam
  13. 13
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

a co sa tyka snov tak mal som nedavno blby sen. Videl som sa nad sebou ako spim. Stal som pri posteli nad mojim telom a snazil som sa ho zbudit, a neslo
  14. 14
    Kalliopea

18 ročné dievča
    Kocúrkovo

Stalo sa to pred par rokmi. Skusala som si nove nausnice, cize stare som polozila zatial na postel. Sla som do druhej izby, ukazat sa mame, asi o pat minut som sa vratila, ze si idem zalozit naspat stare, lenze tie tam uz neboli. Kedze sa jednalo o zlate nausnice, s rodicmi aj s bratom sme prehladali dokladne okolie postele, aj postel, kazdu skarku, ale nemali kam spadnut, boli polozene daleko od okraja. Za ten v tej izbe nikto nebol, dodnes nevieme, kam sa podeli, nenasli sme ich ani neskor, ked sa ta izba prerabala a komplet vsetok nabytok sa vynasal...

A este jedna creepy vec sa stala mojej spolubyvajucej na intraku, raz je spadla na zem fotka akehosi chlapca z novin, proste potrebovala do skoly akukolvek foto na jeden projekt, tak si ju nahodne vybrala a vystrihla. Potom sla do sprchy, o pat minut sa vratila a ta fotka bola polozena na stole a na nej noznice. Cely cas bola sama, bolo pred prazdninami, cize ostatne baby boli doma a nik iny sa nemal ako dostat dnu (bola samozrejme zamknuta). Okno zavrete, ziaden prievan, ale aj tak, ako by prievan vyfukol fotku na stol a este aj pod noznice? Chuda, bola z toho riadne mimo chvilku, ani tam potom nechcela spat :D
    (hehe) (hehe) (hehe) (hehe) (hehe)
  15. 15
    Vreskot000

30 ročný muž

mne sa stalo kedysi začiatkom leta, dobre si to pamätám. bol som sa prejsť v hore, mestské lesy. celkom príjemná turistika, ale ako bude prichádzať zima, budem to obmedzovať, lebo sa začínam báť, najmä v tme. išiel som husto v hore. ako je tam taký chodní, ktorý prejdes za cca desať minút, ale tie minúty v tme sú azda najhoršie čo ťa môže postihnúť. x krat som to prešiel vo dne, ale aj po tme... nie v noci... napríklad ale v zime o piatej je už uplna tma, v hore ešte horšia. a zdalo sa mi, že oproti mne ide ...detekoval som ju ako nejaké 17 ročné dievča. jasne som ju videl. kráčala oproti mne. bolo to v máji tohto roku, presne to viem. pomyslím si. čo tu táto robí.... som si tak povedal pre seba. jasne som ju videl. mala svetlozelené nohavice a ružový sveter, trochu menšej postavy. jasne som ju videl, avšak nevidel som ju do tváre. ako sme sa približovali, zrazu akokeby zmizla. neviem či to bol prízrak, pretože na tých miestach to viem, kedysi bol front.(bojovalo sa tam za vojny). osobne sa nebojím čohosi, a videl som veľa podivných vecí v prírode.... veľa.... nikdy to nevyhľadávajte, a ak kdesi musíš isť, chod tam radšej s niekym... kamaratom, kamarátkou... je jedno koľko máš rokov. najhoršie je, ked ta chytí panika. a ešte sa mi stalo. bolo to .... niečo vyše týždna.... stretol som... lesníkov alebo .... tých čo prišli na drevo. zastali autom, ešte nie v uplnej tme presne oproti mne, možno 150 metrov odhadom presne oproti mna.. scéna ako z hororu. bolo to uprostred tej istej hory. pravdepodobne si tam ktosi chodí na drevo. ale šiel som normálne, potom čo najrychlejšie von z hory. mimoriadne otrasný zážitok. dávaj si pozor!
  16. 16
    Jirikara

32 ročný muž

ja som zažil v opustenej nemocnici kroky ktoré netušim od koho boli ale trvalo to kratučko a išli z miest kde nikto nebol
  17. 17
    Vymyslinick

18 ročné dievča

A mne KURVA !!! zmizli najlepšie sluchátka môjho
    života, boli u ségry v byte, ale tá do piče musí
    hneď po návrate z dovolenky všetko pobaliť,
    lebo chuderka sa tiesni!!! vo svojom byte, pičovina!
    ale nedá si to vysvetliť, že je stiesnená niečím úplne
    iným, ale jebať, nebudem najmúdrejšej vysvetľovať,
    čo a ako, proste SLUCHÁTKA NIE SÚ a ja tým pádom
    jebem, púšťam všetko dosič hlasito na veľké bedne
    a s kvalitným zosíkom, pojebte sa, milá rodinka,
    ak chcete adresovať ponosy, viete komu môžete.
    SISTA is the RIGHT ADDRESS !!!
  18. 18
    Ego_cogito

26 ročný muž
    Atlantída

Asi v 12tich rokoch som spadol zo stromu dole hlavou( z čerešne :D ), pod stromom boli pre istotu rozbité sklenené náhrobné svietniky, lebo to bolo na cintoríne. Počas pádu sa mi premietol celý môj krátky život, po páde na zem( do svietníkov ) sa mi zjavila popri záblesku života neznáma tvár. Z hlavy som krvácal, našťastie dom mám kúsok, zobrali ma do nemocnice, hlavu mi zašili na 13 štichov. Na nehodu som nejak zabudol, no asi v 18tich rokoch som zažil spánkovú paralízu, zobudil som sa, nemohol som sa hýbať a hádajte kto stál nadomnou... asi ešte ďaľšie 3 mesiace som dostával kŕče a záchvaty, nemohol som spať... rodičia si mysleli že som junkie :D
  19. 19
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

ja keď som mala asi 5-8 rokov a nemohla som aj 2 hodiny zaspať, tak som niekedy dostala takú čudnú paralýzu zrazu, že som sa nemohla pohnúť a zrazu mi stuhli všetky svaly na tele a nemohla som poriadne dýchať a po niekoľkých minútach to prešlo, neviem doteraz či to bola spánková paralýza, alebo čo

Keď moja starká zomrela môj krstný bol pri nej a jeho žena dostala zrazu potrebu zavolať mu a keď mu zavolala tak jej akurát povedal že starká dodýchala.

a ešte taký normálny aby nám nebolo smutno:
    a ešte som sa dva krát presne na tom istom mieste a s rovnakou spolužiačkou zrazila pri hraní hádzanej na telesnej a presne rovnako som spadla
  20. 20
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

@ego_cogito asi máš strážneho anjela
  21. 21
    Xlilix

24 ročné dievča
    Banská Štiavnica

Ked sme pri tej paralýze spomínam si,že ked som bola mala ráno som sa zobudila a nemohla som hovoriť.Proste nemohla som vydať ani hlásku ,chcela som zobudiť mamu,ale nedalo sa mi ani šepkať .Bolo to strašne ..
  22. 22
    Annyejnji

19 ročné dievča

začala som milovať učenie a nenávidieť oslavy o.O