Fórum pridal Yoss, 11. 1. 2019 20:10 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Najväčší slovenský "WTF" posledných dní ?

0
Yoss

28 ročný muž

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -68 roky
    tulam sa

a mne v clanku stari komunisti vynadaju, ze zaco ma clovek s vysokou skolou a 5 rokmi praxe 1700 eur v hrubom (akoby to v bratislave bolo vela lol)..

tak nech mi niekto povie zaco maju poslanci 5000
  2. 2
    Onetouch

27 ročný muž
    Bratislava

Ze Slovaci neovladaju hymnu :D
  3. 3
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Femiarmy Birdzu

môj adoptívny potkan si zmyslel, že ma bude hrýzť do nohy (nie agresívne, skôr degustačne)
  4. 4
    Mobscene_69

25 ročná žena
    Smultronställe

Ja ti neviem, ale čím ďalej tým viac sa hanbím že som zo Slovenska..Tento štát namiesto toho aby sa niekam posunul len robí väčšiu hanbu rok za rokom a mrzí ma, že to musím konštatovať..Keby nemáme krásnu prírodu a výborných športovcov, neviem čo by to tu zachraňovalo..
  5. 5
    Lojzo_xxl

25 ročný muž

Vysvetli mi niekto, co je na tej starostke vtipne? Aspon sa vie vyjadrovat, a tie ovce v zastupitelstve ani necekli
  6. 6
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Femiarmy Birdzu

jaj, tam je, že slovenský

nevadí, aj môj adoptívny potkan je Slovák :D
  7. 7
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

@mobscene_69 keby nemáme taký sprostých občanov, ktorí sú naučení na zlodejstvá a kradnutie, a že bolo aj horšie, tak by tu mohlo byť aj druhé Švajčiarsko. Pretože Slovensko má všetko. Má nížiny, kotliny, kde sa dá pestovať. Má Najmenšie veľhory , má vodné nádrže, má aj nejaké zásoby ropy, už teraz vyrába dostatok elektriny atď. Samozrejme, nemyslím neutrálne úplne. Ale vo veľkej miere samostatné. Neutrálne hlavne vo vojenských konfliktoch. Ale to je zase niečo, čo komunistický režim naučil našich občanov, že vlasť si treba brániť. NIE život si treba brániť. Na vlasť z vysoka srať.
  8. 8
    Lafiziq

24 ročný chalan
    Bratislava

podľa mňa plat 5000€ v hrubom pre poslanca nie je prehnane veľa pokiaľ by si tí poslanci naozaj makali a neriešili v pozadí svoje vlastné kšefty.... už len kvôli verejnej exponovanosti.... myslím si, že by sme mali riešiť viac angažovanosť občanov a s tým, čo niektorí politici reálne robia... veď len také tie pofidérne granty na ministerstve školstva nás stoja rádovo viac ako platy všetkých poslancov dokopy
  9. 9
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Z tej starostky je mi v skutočnosti smutno
    Z toho že sa poslancom zvýši plat o toľko ešte smutnejšie , keďže Slováci sú bedač pracujúca za mizernú mzdu kdezto v iných štátoch majú takú istú sumu na týždeň .. :S
  10. 10
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -68 roky
    tulam sa

@lafiziq mozno by to nebolo prehnane vela keby ucitelia nezoskrabavali zuvacky zo zeme aby mali co jest

the way i see it na slovensku su dolezitejsie veci do ktorych treba vrazit peniaze, ako poslanecke platy
  11. 11
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

@mielikki ta ochutnava. Pozor ked pojdes spat! :D
  12. 12
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Femiarmy Birdzu

@nespiacakraska to je v pohode, bude v klietke a inej miestnosti :D
  13. 13
    Aventine

12 ročné dievča
    Halmstad

@mielikki len ťa tak obkuskával :D
  14. 14
    Laurikaaa

22 ročné dievča
    Londýnčanka

Asi tie platy... materskú zdvihli o pár euričiek či centíčkov a sebe pridali liter :D
  15. 15
    Mikaell

hrá sa, že má 0 rokov
    Prešov

K poslancom len toľko, že sa niet čomu čudovať ak si tu ľudia stále zvolia tých istých kreténov. No a tí "normálni" ľudia zasa povedia, že oni sa do politiky miešať za žiadnu cenu nechcú. Takže tak nejak sa to stále dookola točí.
  16. 16
    Willbebetter

tvári sa, že má 5 rokov

Rezen z Azkabanu :D :D
  17. 17
    Antifunebracka

29 ročný muž
    jurgen birdzu

kajsmentke
    vygooglite si, stoji to za to xDDDDD
  18. 18
    Omgporazima

25 ročná žena
    BA

táto anketa mi zdvíha tlak :D
  19. 19
    Jakzig

25 ročný muž
    Banská Bystrica / Martin

aj ja chcem od apríla 5 090 €. Mesačne.
    Normálne som si chytil hlavu a musel predýchať toto... och nie. :(
  20. 20
    Darkpassenger

26 ročný muž
    Peklo

http://zhumor.sk//wp-content/uploads/2016/01/SEDEM-rokov-v-debete.jpg
  21. 21
    Autistik

25 ročný muž

@antifunebracka že to ešte niekoho baví :(
  22. 22
    Plavam_zivotom

23 ročné dievča

Ešte si zabudol na Hypnoshow a Rezeň z Azkabanu :D
  23. 23
    Petushiq18

38 ročná teta
    s Ceciakom

Hypnoshow (:
  24. 24
    Mix

29 ročný muž
    Brno

Iné - že všetko vymenované sa nejako ututle a pôjde sa ďalej.
  25. 25
    Feroborba

24 ročný chalan

Na Slovensku sa máme veľmi dobre, len sme strašne negatívni. Dokonca aj Judr. Andrej tak vraví.