Fórum pridal Nello, 19. 10. 2020 17:00 do kategórie Sex. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Najviac vzrusujucejsia vec, ktoru ste zazili

0
Nello

tvári sa, že má -1 roky

Nepiste, len si spomente na najviac vzrusujucejsiu a najviac prijemnu vec, ktoru ste s niekym zazili, zlepsite si tou spomienkou naladu a den.

Ale ak mate chut sa podelit o to so svetom tak napiste.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Pani lesa

keď som zistila, že v Ikei majú kilové balenie smaženej cibuľky
  2. 2
    Torpedo08

29 ročný muž
    K0K0T0V0

Asi kategoriu tohoto fora
  3. 3
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

Co ja viem, ja som na toto prilis dead inside. Asi ked som zostatnicovala.
  4. 4
    Sianagirl245

19 ročné dievča

Keď som si spomenula začala som sa smiať..tak dik :D

@mielikki čo že majú?? :-O (love)
  5. 5
    Blackfog

hrá sa, že má 0 rokov

Naposledy to bolo keď oznámili nový Half-Life. To som doslova až zvlhol.
  6. 6
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Pani lesa

@sianagirl245 minimálne na jar mali
    Používam to takmer všade a stále, akoby sa nemíňalo

A hej, vydala som veľmi pochybné zvuky, keď som to balenie prvýkrát videla naživo :-D
  7. 7
    Fukaj

8 ročný chlapec

Vzrusujuce bolo odlepit auto od zeme, ale ten dopad uz nie :D
  8. 8
    Livre

20 ročné dievča

Keď som sa odhodlala na solo zoskok z lietadla a zamotal sa mi padák a pri dopade na zem som si totalne rozmliazdila bedra a panvu - už to bolo pre mňa nadmieru vzrusujuce, ale keď mi vtedy po mojom "elegantnom" zoskoku môj teraz už ex povedal, že si ma chce vziať, to ma dorazilo. Detailov o tom, čo sa ešte všetko dialo v ten deň, vás ušetrím.
  9. 9
    Vreskot000

33 ročný muž

asi v momente, kedy som prišiel do tesca s čokoládou vo vrecku, ktorú som si predtým kúpil v lidli a ten pocit, či ma neobvinia z krádeže, keďže bloček som si nezobral. ach. mal som to nechať v aute. ale nestalo sa nič. spravodlivosť vyhrala :)
  10. 10
    Torpedo08

29 ročný muž
    K0K0T0V0

@vreskot000 a aka to bola cokolada? Lebo lidlacke v tescu mat nemozu :D
  11. 11
    Zajko1211

31 ročný muž
    Žilina

@torpedo08
    hahhahhahhahhh....
    a čo ak tescaci ich nakradli v lídli a nakladli do regálu?!...
    n:D
  12. 12
    Torpedo08

29 ročný muž
    K0K0T0V0

@zajko1211 tak by si polepsili lebo tesco cokolady sa zrat nedaju :D
  13. 13
    Slackerbitch

39 ročná teta
    stratená v paralelnom vesmíre

@torpedo08 tie ktore su teraz pod tesco brandom su tie iste co ma lidl pod svojou znackou.. ;) :D
  14. 14
    Zajko1211

31 ročný muž
    Žilina

každopádne "návšteva" neba počas kómy...
    čo bolo aj mojim odrazom pri zásadnej zmene svojho života...
    Boh je skutočný, uveril som, lebo som zažil...(Blahoslavení ti čo nevideli a uverili)
    po čase som zistil, že prítomnosť Boha v živote pociťujem každý deň...
    akosi to ide samo pričinením modlitby, robením dobrých skutkov, láskou k blížnym a odpútania sa od tohto materiálneho sveta...
    :D

15. 15
    Zajko1211

31 ročný muž
    Žilina

@torpedo08
    ja nejem čokoládu, lebo mám nábeh na cukrovku...
    :(
  16. 16
    Blackfog

hrá sa, že má 0 rokov

@vreskot000 Jáj bože to poznám. :D V Carefure v Ziline ti pri vchode do supermarketu na to nalepia takú samolepku. :D Aspoň tak to bývalo, sa mi zdá, že ten supermarket v Carefure už zrušili. :(
  17. 17
    Torpedo08

29 ročný muž
    K0K0T0V0

@slackerbitch fakt? :O tu sa mi zda ze uz tesco krachuje tak neviem ci take maju :D

@Zajko1211 musis len mrkvovu ked si zajko (thumbs)
  18. 18
    Sianagirl245

19 ročné dievča

@mielikki si mi chute narobila musela som si spraviť :( teraz mi týždeň bude barak smrdieť za trest že som taká nenažraná :D ja keby to vidím hneď si to kúpim...ale asi by som to zjedla tak do 2 dni ako chrumky :D
  19. 19
    Slackerbitch

39 ročná teta
    stratená v paralelnom vesmíre

@torpedo08 v Malackoch?:D preco mas pocit ze krachuje? :D
  20. 20
    Torpedo08

29 ročný muž
    K0K0T0V0

@slackerbitch take poloprazdne je vzdy ked tam idem :D kazdy druhy regal prazdny zabarikadovany a podobne :D
  21. 21
    Narazuvzdornaa

26 ročná žena
    bridge troll

Mam dost pocit, ze u mna to suviselo s Lidlom...
  22. 22
    Melancholik

29 ročný muž
    Bratislava

najviac fyzicky to bola moja (skoro trojka) na výške, akože som si istý že keby sa to dotiahlo do viac ako len uvodu a mal by som z toho viac ako iba pár dotykov a dosť slušné divadlo, tak by to bol asi najvzrusujucejsi zážitok vôbec... ale teda aj táto ochutnávka takejto skúsenosti je do dnes premna asi fyzicky taka že naj :D niečo podobné pocitovo ako mat vôbec prvý sex v živote..

a také to najviac emocionálne vzrušenie som vždy mal pred prvým bozkom, to keď sa človeku až chveju nohy z toho a ma v dolnej časti motýle
  23. 23
    Dee99

27 ročný muž
    RK

@melancholik ty si bol na výške ? :O
  24. 24
    Melancholik

29 ročný muž
    Bratislava

síce len rok ale áno :D @dee99
  25. 25
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

asy ked som videl prvykrat hrať SOAD
  26. 26
    Vreskot000

33 ročný muž

@torpedo08 to je v poriadku že nemôžu, ale mal som čokoládu vo vrecku, čo je vždy podozrivé, keď si v inom obchode. áno. stavil som na úprimnosť, že proste to naozaj je z iného obchodu. v živote by ma nenapadlo niečo nedajbože ukradnúť, to je hriech, čo by som nespravil nikdy. ale proste to sa môže niekedy také stať, že si to neuvedomíš a tak vieš. to len na okraj :)
  27. 27
    Kerrang

28 ročný muž

Keď som spravil autoškolu a som sa tak bál policajtov, či nebudú dudrať alebo im bude všetko sedieť na mojej jazde :D ...ale našťastie o.k, a potom keď som už sedel v aute a bolo to všetko iba na mne a viezol som mamu alebo koho to (hehe) ...no a už trošku menej keď som bol inžinier a spromoval ...avšak preto trošku, lebo ešte nebolo isté kde sa zamestnám, a či si nájdem dobrú robotu :-/ ...keby som tým získal oboje, bol by som šťastnejší :smile:
  28. 28
    Rebarboe

19 ročné dievča
    Kyjev, Ukrajina

Vždy keď idem na rande s nejakým mužom ktorý sa mi veeeelmi páči
  29. 29
    Burn

28 ročná žena
    Praha

Nedokazem vybrat len jeden zazitok a asi by bolo dost nevhodne pisat detaily, ale su to spomienky z obdobia vysokoskolskeho burliveho romaniku s profesionalnym hracom pokeru, ktory je pre mna aj s dnesnym rozumom rozhodne najcharizmatickejsim muzom akeho som v zivote stretla 8-)
  30. 30
    Palec223

28 ročný muž

prvy francuzak v 19 rokoch na silvestra so zadanou babou z vedlajsej dediny