Fórum pridal Ladydoga, 28. 5. 2020 19:08 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Nakupujete v Pepco?

0
Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
Prašivá diera

Máte skúsenosť s oblečením príp. inými vecami odtiaľ? Nakolko je to dosť lacné a niektoré veci do domácnosti mi prišli, že ozaj šmejdy, ktoré by som nekúpila ale napr. také obyč. pyžamo či sa mi oplatí tam kúpiť a nerozpadne sa to hneď. Dík.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Nejake blbosti som tam uz kupil (thumbs)
  2. 2
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

Oblečenie by som si tam ja osobne nekúpila, ale nejaké prkotiny ako sviečky, nejaké stojančeky na malovátka, myslím že aj vankúšiky ozdobné si tam sem tam kúpim. A vlastne silonky majú celkom fajné! A lacné. Fakt sa nejak extra netrhajú... na to ako sú lacné a ešte aj po 2 v balení.
  3. 3
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

Nikdy som tam nebola.
  4. 4
    Notmehofejk

38 ročný ujo
    Obey your master!

ne, mam vylozene averziu voci obchodom, ktorych selling point je "SME NAJLACNEJSI NA TRHU!!!!!!!!".
  5. 5
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

Malo. Oblecenie podla mna dobru kvalitu nema, co z toho ze tricko stoji 2,50€ ked sa po piatich vypraniach vycmajda a vetesky uz nekupujem. Ako ano, kos na pradlo, misky, panvicu, podlozku pod taniere a neviem co vsetko do domacnosti mame odtial a ako dobre su... Oplatia sa.
    Ale radsej mam Kik, odtial oblecenie dlho vydrzalo a maju vela picoviniek pre psiska, len mam tieto obchody daleko. Alebo Teddi, tam maju pekne vetesky. A 3litrovu malinovku, co ma rad otec.
  6. 6
    Annyejnji

22 ročné dievča

Pepco síce poznám, ale oblečenie som si odtiaľ nikdy nekúpila :( ALE majú tak super prkotiny :D
  7. 7
    Ellyie

hrá sa, že má 2 roky

Oblečenie tam nekupujeme, ale nejaké drobnosti do domácnosti áno a slúžia dobre. :)
  8. 8
    Helloxd

26 ročný muž

Obcas ano, niektore veci tam maju fakt dobre :) Oblecenie som sice este neskusal ale nemyslim si ze moze byt nekvalitne len kvoli tomu ze je take lacne.. Kupujem si tam uz dlhsi cas papuce na doma ktore ma stoja nejak pod 5eur a vydrzia mi roky a roky. A aj letne tenisky som si tam kupoval a obuv tam maju podla mna fakt super
  9. 9
    Slackerbitch

39 ročná teta
    stratená v paralelnom vesmíre

Kupovala som tam sklenene nadoby, boli krasne a za super cenu :D a taky drevenokovovy kosik na deky.. inak asi moc nic :D aj ked deko predmety maju ozaj niektore pekne :)
  10. 10
    Dreyjir

hrá sa, že má 0 rokov
    [smutná]

Oblecenie by som tam urcite nekupovala :D ale kupila som tam dobre sialky a taburetku a celkom dobre to vypalilo
  11. 11
    Laurikaaa

25 ročná žena
    Večne v (|)

Mám odtiaľ vešiaky na oblečenie a fotoalbum
  12. 12
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

iba kokotiny tam kupujem :D
  13. 13
    Riddiculus

7 ročné dievča
    *1238

Nepamätám si. Ale ja by som si tam oblečenie pokojne kúpila. Ale preferujem iné obchody.
  14. 14
    Waagbistritz69

26 ročný muž
    גאָלעס

@goldenbeach A keksy? https://www.youtube.com/watch?v=rC5_rVbiGmE
  15. 15
    Misfit44

15 ročný chalan

ja mam odtial svetrik za 7e a je to najlepsi svetrik aky mam! :D ale mam odtial aj deku a tu som len chytila a uz v nej bola diera, takze zalezi asi fakt konkretne co to je... a este mam odtial bohovy svietnik
  16. 16
    Kerrang

27 ročný muž

Bol som v ňom iba s mamou, ona tam dačo kupovala ...no ja ešte nie, ja nič z tade v podstate nepotrebujem (hehe) :smile:
  17. 17
    Majky538

25 ročný muž

random veci pre psa, baterky, dozy, ramiky na fotky a este nejake drobnosti, v pohode obchod
  18. 18
    Zelinka

23 ročné dievča
    Košice

kupujeme odtiaľ iba somariny do domu, napr. dávkovač na mydlo, termosky, panvice :D kúpila som si tam raz nočnú košeľu a tá je fajn takisto mám odtiaľ aj športovú podprsenku, ktorá je tak vhodná max na jogu alebo na prechádzku :D
  19. 19
    Papver

24 ročné dievča

Nebola som tam uz dlho. Naposledy som kupila deku a jeden vankus.
  20. 20
    Erixa

22 ročné dievča
    Trnavská nemocnica

Pravidelne som v pepcu, stále sa niečo nájde, čo tam kúpim.... Chodím tam hlavne po ponožky (vždy kupujem tie isté biele, aby som nemusela hľadať pár), veci do kuchyne (strúhadlo, poháre, príbory.... To všetko bolo fajn, ale mám odtiaľ hrniec a ten zhrdzavel), potom som tam kupovala aj nejaké kancelárske potreby, uteráky a osušky, plachty na posteľ, deku, papuče.... Proste mám odtiaľ veľa veci

Ale oblečenie sa mi tam veľmi nepáči... Mám asi jedno tričko, to je všetko
  21. 21
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

rôzne doplnky do bytu mám odtiaľ rada a ešte tuším aj nejakú bižutériu mám
  22. 22
    Subarnica

23 ročné dievča

Mám odtiaľ aj nejaké oblečenie a je to ok :)
  23. 23
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

Chodila som tam hlavne, ked som pre kamarátky chcela kúpiť nejaké baby veci a plánujem si tam kúpiť nejaké oblečenie aj pre svoje dieťa (?) z dospeláckeho oblečenia sa mi tam veľmi nič nepáčilo a doplnky občas ak nam padlo niečo do oka, tak sme kúpili, ale často tam nechodíme
  24. 24
    Motovidlo323

31 ročný muž
    dedoles influencer birdzu

ee