Fórum pridal Papver, 7. 4. 2020 12:35 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Napíš peknú spomienku z detsva

0
Papver

24 ročné dievča

Akákoľvek, hlavne nech je príjemná a pozitívna, možno s trochou nostalgie a sentimentu ale zase nemusíte pri jej písaní plakať(aj keď dovolené to je) :)
Odozva

Názory k téme

1. 2
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

najkrajšie časy boli asi keď som chodievala ku koňom, chodili sme na vychádzky a občas so mnou jedna kobyla utiekla z jazdiarne do stajní :D a jednu noc sme tam prespali, aby sme boli pri pôrode žriebätka
  2. 3
    Mkamka

27 ročná žena
    Hniezdo

Mam jednu taku, na ktoru v poslednej dobe viac myslim a len nedavno som si na nu spomenula. Je to ako idem(e) so starou mamou vecer po dedine a ona nam recituje Valibuka.
    Ale mam to len ako taky matny obraz, musim sa na nu spytat sestry.
  3. 4
    Robinsonleon

23 ročný chalan

keď sme sa s bandou išli prvý krát opiť na židovský cintorín. Vo večierke nám predali chlast bez problémov, aj keď sme mali 13. Vtedy som sa aj prvý krát bozkával, na jednom z tých hrobov
  4. 5
    Morningcoffe

21 ročné dievča
    sky with a diamonds

Chodila som ešte do škôlky keď ma dedko učil písať písané a. Opísal ho ako hrušku s kvačkou a ja som fakt nakreslila hrušku a k nej kvačku.
  5. 6
    Obsession

tvári sa, že má 3 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Prvá spomienka ktorá ma napadla. Skákala som z garážových striech ako keby som bola nedievci. :D

Niekto iný?
  6. 7
    Rebarboe

19 ročné dievča
    Kyjev, Ukrajina

Postavili sme si s kamošmi bunker v lese, bol celý z konárov a lístia, bol obrovský, dalo sa tam normálne chodiť a mali sme to aj rozdelené na izby
  7. 8
    Nuumik

tvári sa, že má 3 roky
    Ľadové kráľovstvo

bajkovačky lezenie po stromoch hranie mojich prvých online hier jedenie pelendrekov atak :D
  8. 9
    Misfit44

9 ročné dievča

pamatam sa na stromy, jablon a morusu, ktore som mala rada, ale vedela som liezt len po jednom, lebo druhy bol velmi velky :D
  9. 10
    Papver

24 ročné dievča

*detstva
  10. 11
    Darkestangel

24 ročné dievča
    neznam

Úplne najlepsie spomienky z detstva mám na to, ako sme celá rodina chodili zbierať huby do lesa... to už dávno nebolo :(
  11. 12
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Bol som decko (thumbs)
  12. 13
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

ako som sa naučila plávať v Tapolci, čo som neskôr aj zabudla a celkovo dovolenky, že ich bolo viac než teraz
  13. 14
    Velagranka

23 ročné dievča

Peknú spomienku mám napr. na "olympijské hry", ktoré vymyslel tato. Pointou bolo, že sme súperili so sestrou v rôznych športových aktivitách a víťaz dostal XXL chupa chups lízatko :D
  14. 15
    Die

25 ročná žena
    ciernyles

hravala som sa na spionky u babky na zahrade, centrala bola za garazou a namiesto pudrenky som mala kus zelenej kachlicky
  15. 16
    Aventine

12 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

Na Horehroní sme chodili s ocom a babkou do hory, a keď sme sa vracali, tak som vždy utekala z môjho obľúbeného kopca za súmraku popredu, a vždy som sa tak rozbehla že sa nedalo zastaviť a zastavila som až doma pred dverami.
    (Teraz ani neviem bežať dolu kopcom, lebo by som si vykĺbila koleno :D)
  16. 17
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

Keď som pozeral s dedkom Stratený svet a pritom si spoločne listovali v Atlase psov. Alebo keď som dedkovi staval dom v The Sims. :D
  17. 18
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Pamätám si, keď kopček zmrzliny stál 5 korún :(
  18. 19
    Zrkadlovka

22 ročné dievča
    pod lamelou

keď mi pole u nás na dedine prišlo úplne obrovské a prekročenie rieky cez padnutú vŕbu na druhú stranu mi prišlo ako totálne dobrodružstvo
  19. 20
    Sianagirl245

18 ročné dievča

@aventine niečo podobné je jedna z mojich najhorších spomienok :-/ neviem či som sa niekedy viac bála o svoj život ako vtedy
  20. 21
    Kerrang

27 ročný muž

Hrávali sme ako kamaráti hokej na našej ulici a bránky sme mali len označené kameňmi a tehlami (hehe) ...vtedy ešte celkovo tých áut akosi chodilo tou ulicou menej ...dnes už by to hentak nemohli hrať, lebo niektorí cestní piráti by z nich mohli spraviť mastné fľaky (:
  21. 22
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

Keď sme s dedkom sedávali na balkóne a pozorovali družice na nebi a išli sme spať aj o jedenástej a cítila som sa vtedy kvôli tomu ako dospelacka , že až tak neskoro. :)
  22. 23
    Aventine

12 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

@sianagirl245 medveď? Lebo takú spomienku mám tiež, ale len matnú, bola som ešte veľmi malá :)
  23. 24
    Sianagirl245

18 ročné dievča

@aventine nie to zas nie..ale raz na výlete som sa rozbehla z lyžiarskeho svahu (myslela som si že už som skoro dole) a neodhadla som to a nabrala som takú strašnú rýchlosť že sa nedalo spomaliť a bolo to len horšie že som nestíhala prepletať nohy a potom som už viac lietala ako bežala niekoľko metrovými skokmi a už som nevidela kadiaľ bežím kvôli rýchlosti a našťastie som sa potom hodila o zem správne a zodrala som iba rifle viac menej..kosti som asi podedila po starkej veru :D
  24. 25
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Môj Birdz blog spred presne 10 rokov (rok 2010) :)
    https://birdz.sk/azizi/blog/o-tom-ako-kazdy-chce-mat-to-co-nema/89211-clanok.html