Fórum pridal Rebarboe, 30. 11. 2020 21:20 do kategórie Čo ma potešilo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Napíš zoznam vecí, čo ťa serú

0
Rebarboe

19 ročné dievča
Kyjev, Ukrajina

Ja ako cholerik začínam
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Rebarboe

19 ročné dievča
    Kyjev, Ukrajina

emefka

slovenské YouTube trendy

Slovenskí infuenceri

americká pseudointelektualna mládež, čo raz prečítala marxov Kapitál a mudrujú o tom všade kde sa dá

keď sa ženské smejú za výšku nízkym mužom a potom fňukajú na instáči o bodypositivity

Ľudia čo zdieľajú príspevky: Ak chceš aby Matoviča odvolaly zdieĽAJ!!!!

Kotleby

Sebeckí kamaráti

Rodinné oslavy

Tiktok

Ľudia čo hovoria príliš potichu, keď sa ich niekto niečo pýta (mrzí ma to a chápem to z časti, ale niekedy ma to vie rozčúliť)

Sajfa

Vlaková stanica Kraľovany

instagramová poézia

Keď mi spolubývajúca píše len keď niečo potrebuje, ale láskyplne to zabalí do “ako sa máš už sme sa nevideli sto rokov....”

ľudia čo si robia párty v strede pandémie so skalným argumentom, že veď ten vírus vypáliš borovičkou HAHhahhaahHaHAaa!!!!!!!!!! ...CEO of Comedy....veď sme len piati...veď len jeden deň

Keď sa ma niekto pýta čo mi je

Ľudia čo ma volajú von, len keď niečo potrebujú, potom sa urazia na mna že si ich nevážim

Deti na Tiktoku čo sa serú do každej drámy lebo sú butthurt za každú chujovinu, robia vyjadrenie, nasekajú tam tristo cudzích slov úplne mimo kontext, čo si našli v synonymickom slovníku na azete, a mudrujú o nezmysloch

Keď si niekto neplní svoje povinnosti poriadne

Pasívne agresívni ľudia

Antirúškovci

Tiktok profil tej vyšinutej červenovlasej ženskej šibnutej, čo sa vešala na bránu Grasakovičovho paláca
  2. 2
    Rebarboe

19 ročné dievča
    Kyjev, Ukrajina

Chodím na tiktok lebo proste bola pandémia a ja som sa nudila a človek sa proste chytí, všetci si musíme niesť svoj kríž
  3. 3
    Feelagain

23 ročné dievča
    based in Brno

nastval chalan v supermarkete, ktory zablokoval uznaposledyku ulicku a kukal do mobilu

moj tatko, ked tvrdi aky je skromny, lebo mu stacia nekvalitne veci (napriklad on je skromny, lebo pije nescafe z termosky z domu, namiesto toho aby si dal normalnu kavu, alebo ked si kupuje handry z aliexpressu a hnusnu sunku) a nenapadne tym dava najavo ako vyhadzujem do vzduchu peniaze

ked ma rodicia citovo vydieraju

ked pocas pandemie ludia vykrikovali: "TO NEVIETE VYDRZAT TRI MESIACE BEZ TOHO, ABY STE VYCHADZALI VON?"

4. 4
    Feelagain

23 ročné dievča
    based in Brno

to prve malo byt uzku ulicu v supermarkete
  5. 5
    Sianagirl245

19 ročné dievča

"vlaková stanica Kraľovany" (: why?

1. moji rodičia
    2. elektronika

Keby ma malo srať toľko vecí čo teba už sa asi zapálim :D
  6. 6
    Riddiculus

8 ročné dievča
    *1238

Ja som pokojný človek.
  7. 7
    Primitiv

27 ročný muž
    občas sám neviem, v ktorom svete sa práve nachádzam.

Ja nepotrebujem nič, aby som sa nasral. Ja som nasraný už keď sa zobudím.
  8. 8
    Torpedo08

29 ročný muž
    K0K0T0V0

Ja sam
    Zivot
    Birdz
    Ludia
    A v tom je vlastne obsiahnute vsetko v tych ludoch hlavne :D
  9. 9
    Gummidge

hrá sa, že má 0 rokov

Je to ťažké, na jednej strane sú všetci tí, ktorí ťahajú Matoviča do všetkého, ako keby reálne opatrenia proti vírusu boli jeho vlastným nápadom, ktorí fňukajú nad Matelkovými rúškami, Matelkovou vakcínou, ako keby on s tým mal niečo spoločné, no a na druhej strane naozaj ten Matovič, ale konkrétne neschopnosť, nabubralé ego, antištátnickosť, lezenie Kollárovi do riti, Krajčího nekompetentnosť, ignorovanie vedcov, razenie si vlastných teórií, ktoré sa nakoniec vždy ukážu ako sprostosť, no už je neskoro.
  10. 10
    Blackfog

hrá sa, že má 0 rokov

Áno
  11. 11
    Rebarboe

19 ročné dievča
    Kyjev, Ukrajina

Tam je také sofistikované sedenie, že si sadneš a vŕzgáš už len keď oko zavrieš. Taktiež fantastické dvere, ktoré sú na kľučku, čiže keď cestuješ s kopcom batožiny bude to problém prechádzáť cez dvere, ale inak mám stanicu v kraľovanoch rada, mám na ňu pekné spomienky @sianagirl245
  12. 12
    Rebarboe

19 ročné dievča
    Kyjev, Ukrajina

V komentári @1 sa mi podarilo spraviť preklep, tak sa ospravedlňujem
  13. 13
    Sianagirl245

19 ročné dievča

Jaj tak :D ja tam vystupovať nezvyknem tak až takto detailne si ju nepamätám ale pobavilo
  14. 14
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    neexistuje

Mat tvoje problemy a prezidentkin plat :D ale chapem, ja som v osemnastich tiez bola filled with rage na kazdu kokotinu, asi este viac.
    To som teda asi stale, ale kokotiny ako to, co opisujes v @1 sa clovek proste casom nauci ignorovat :D
  15. 15
    Dedee

12 ročný chlapec

Dievča, kým ťa seru také absurdnosti ako Tiktok, tak je dobre.
    Počkaj čo to bude, keď trochu vyrastieš a prídu ozajstné starosti do života.
  16. 16
    Celuloid

33 ročný muž
    Bratislava

Mňa serú 4 veci:

1. Matovič
    2. Premiér
    3. Šef OĽaNO
    4. tá fejková právnička, čo na všetkých vrieska a kričí, že nemáme nosiť rúška...
  17. 17
    Papver

25 ročná žena

ze The Crown ma zatial iba 40 epizod, z toho Claire Foy hra iba v 20tich :(
  18. 18
    Dee99

27 ročný muž
    RK

Nic.. :D
    Ale možno sa raz dostanem do štádia že ma budú srať ľudia ktorých niečo sere :D
  19. 19
    Thunderstorm

13 ročné dievča
    devil's little sister

-VODAFONE!!
    -ľudia, ktorí nechápu, že celosvetová pandémia nie je žiadna sabotáž ich života a podnikania a že tie opatrenia sú pre ich vlastné dobro
    -ľudia, ktorí zľahčujú psychickú nepohodu súvisiacu s dlhodbým lockdownom a tvrdia, že 'naši starí rodičia bojovali o holý život a putovali do koncentrákov a nevyplakávali kvôli tomu na internetoch' -_-
    -moja lenivosť a márnotratnosť :(
    -ľudia ktorí berú vážne tiktok a yt a rozčuľujú sa kvôli sprostostiam :D :D :D

inak ako je možné, že ste sa so spolubývajúcou sto rokov nevideli, keď spolu bývate? :O a čo ti spravil sajfa a slovenskí influenceri? :D
  20. 20
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    neexistuje

@thunderstorm toto je velmi relatable zoznam :D
  21. 21
    Kerrang

28 ročný muž

Mňa už nič nesere, nemám momentálne na to ani čas moc pomyslieť.. (hehe)
  22. 22
    R4ptor

26 ročný muž

škola - písanie seminárok na každý dementný predmet
  23. 23
    Limitles

8 ročný chlapec

Dane
    Dano dangl
    Upratovanie
    Varenie
    Pranie
    Skladanie veci
    Trubiči na semafore
    Zoznamovanie cez internet
    Blaha
    Ja
    Ze nemam teslu 3
    Komanci
    Etatisti
    Progresivci
    Defekty
    Jedenie
    Ziadne party
    Vegani co si myslia ze zedli mudrost sveta a vyzeraju ako draughirovia
    A opak masozruti co si z nich robia srandu akoze haha slanina..
    ze nemam cas
    A nedostatok hot funny badass smart bitchies v meste xD
    Inak
  24. 24
    R0cketqueen

18 ročné dievča

Momentálne nič. Život je žúžo :)
  25. 25
    Borovy

15 ročné dievča
    pieščiny

Práca
    Placa
    Pandémia
    Rodina
    Peniaze
    Tatra banka
    Allianz
    Úver
    Úroky
    Poplatky za výpis
  26. 26
    Annyejnji

22 ročné dievča

ľudia
    ľudské povahy
    biochémia
    to, že nemám na nič čas
    chuť na sladké
    váha
    môj zubár
    korona
    to, že nemôžem poriadne cestovať
    rodičia
    peniaze
    moje obočie
    suchá pleť
    farári
    muži
    ženy
    deti
    režim spánku

všetko -_- proste všetko
    ešte aj ta zima -_-
  27. 27
    Oiquell77

28 ročný muž

1. Vacsina ludi. Lebo su sprosti, otravni, neustale ma s niecom obtazuju. Su hlucni a hnusne smrdia z vonaviek od cinana, ktorych na seba najebu liter.
    2. Ked musim ist nieco vybavit/kupit do mlynov ci ineho vacsieho obchodneho centra.
    3. Vianoce. Vianocna vyzdoba, pesnicky a stupidne zvyky obzvlast.
    4. Komunisti, neonacisti a vlastne vsetci -isti.
    5. Reklamy na youtube.
    6. Ludia, co sa ma pytaju, ci boli tetovanie.
    7. Pobozny kreteni z olano
    8. Vreskotove blogy
  28. 28
    Tommyhot

32 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Lavicove socky (tu spada vsetko od tej bitkarskej casti antify, cez SJWs a roznych EU socialnych inzinierov az po komunistov v Cine).

So vsetkym ostatnym sa dokazem vysporiadat, ale tento odpad ma neskutocne serie, hlavne preto, ze ma najviac priestoru v zapadnych mediach a politike a teda ma aj najvacsi dopad na to kam to cele smeruje.
  29. 29
    Tommyhot

32 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

@limitles

"Dane"
    "Blaha"
    "Komanci"
    "Etatisti"
    "Progresivci"

(thumbs)
  30. 30
    Tomtoylc

29 ročný muž

@thunderstorm prečo vodafone ?
  31. 31
    Thunderstorm

13 ročné dievča
    devil's little sister

@tomtoylc ich zabugovana aplikácia mi strhla mesačnú platbu dvakrát a nechcú mi ju vrátiť :D v novej verzii zabugovabej vyjebanej appky absentuje možnosť si aktivovať dáta ktoré nemám v balíčku (fakt nechápem, prečo ich tam nemám), a v pondelok som čakala na linke na operátorku 59 minút!!! a tá trubka mi nevedela odpovedať na otázku, tak ma zase dala na čakačku a potom to buď vypadlo alebo ma zrušila :D by som im vedela napísať veľmi nepríjemný email, ale neviem, komu ho adresovať :D
  32. 32
    Ladydoga

hrá sa, že má 0 rokov
    Prašivá diera

Všetko ma sere! :-/ :(
  33. 33
    Dwarvax

33 ročný muž
    100vezata

@31 ta ich nova aplikacia je priserna. snad to poladia.
  34. 34
    Lenuska175

hrá sa, že má 1 rok
    knižnica

1. PSICKARI KTORI PUSTAJU PSOV NAVOLNO TAM KDE JE ZAKAZ omg, tolko krat sa mi uz stalo ze ked bezim v parku rozbehne sa mi naproti velky pes a co ja mam skadial vediet ze je milucky a neublizi?
    2. Kotlebisti
    3. Ludia vzhliadajuci k Pellegrinimu
    4. Chlapi nadavajuci na feministky
    5. Ludia co hovoria ze obmedzenia suvisiace s covidom su potlacanie prav a totalita
    6. To ze najom 2izboveho bytu v BA stoji strasne vela penazi a to ze na byt v tomto meste asi nebudeme mat peniaze nik-dy
  35. 35
    Delica

tvári sa, že má 3 roky
    (-∞,+∞)

Pridavam sa k vodafonu aj ked ho uz tak 5 rokov nemam. Este stále mi posielaju SMSky, za mam zaplatit pausal za Pavla Svatka :( a ja som mala len predplatenu kartu este m tomu. A ked som bola u vodafonu, posielal mi v MMS nahe devy a sexisticke vtipy.

Seru ma ludia, ale že hrozne. Zdielajuci hovna, propagujici hovna, zeruci hovna... Ludia co si myslia, ze su inteligetnejsi nez su, ze maju narok na svoj stupidny nazor popierajúci fakta na kazdu temu, zli ludia ma seru ale ze najviac... No fuj ludia.
    A fuj ludia co chodia po lavej strane!

A sere ma, ze potrebujem extremne mocit ale zaspalo na mne dieta s bolavymi zubami a som rada, ze chvíľu spi.

Sere ma aj Remisova, co ide proti Javysu. Sere ma situácia v Polsku a Bielorusku.

Sere ma ze ma hrozne boli hlava od včera a tri panadoly su malo.
  36. 36
    Tomtoylc

29 ročný muž

@thunderstorm skúšala si sa prihlasiť cez web ? ... myslíš tie ,,bonusové,, (neobmedzená dáta na jeden mesiac - v mojom prípade) čo teraz nedávno rozdávali ? tie mi otec aktivoval cez web (mam firemnu simku)
  37. 37
    Tarassaco

7 ročný chlapec

Hm, asi ma nič vyložene neserie, skôr z vecí bývam smutná.

Ale v poslednej dobe som zaregistrovala, že ma irituje použitie slova "Matelko" v akomkoľvek kontexte inom, než program pre deti.
  38. 38
    Thunderstorm

13 ročné dievča
    devil's little sister

@tomtoylc nie, neskúšala, mám na to aplikáciu!! :D nie, nie tie, čo rozdávali, tie, čo mám zaplatené vrámci svojho tarifu - tretinu mám hneď a dve tretiny si z nejakého záhadného dôvodu musím každý mesiac aktivovať a momentálne v tej appke tá možnosť absentuje
  39. 39
    Tomtoylc

29 ročný muž

@thunderstorm aha, tak to je fakt divné, to máš čo za paušál resp. program ?
  40. 40
    Thunderstorm

13 ročné dievča
    devil's little sister

@tomtoylc zlaté, že sa random človek na internete zaujíma viac, ako žena na zákazníckej podpore :D mám red tarif standard
  41. 41
    Tomtoylc

29 ročný muž

@thunderstorm ja som taký - pozorný, zaujimam sa... (hehe)
    ... maximalne pozriet cez web či nepojdu tie data kativovať, horšie to už bude s tými peniazmi

... btw. mne zneužili kartu 2 týždne dozadu a ukradli (prostredníctvom platieb na nete) 200€, tamer to bolo 400€ (2 platby už šli ce autorizaciu - čiže mal smolu) (hehe) ale nakoniec všetko dobre dopadlo - peniaze sa mi vrátili
  42. 42
    Thunderstorm

13 ročné dievča
    devil's little sister

@tomtoylc ako s tými peniazmi je to tak, že mi ich zarátajú do platby na budúci mesiac, takže to mám akoby 'predplatené'. čo ma sere je princíp, pretože kvôli chybe na ich strane mi duplicitne strhnú platbu a ešte majú tú drzosť si na nápravu vlastného fuckupu vyhradiť 60 dní :D by som chcela vidieť, čo by robili, kebyže im dva mesiace nezaplatím faktúru, bande hnusnej :D a neverím im po tomto incidente, takže si to pekne krásne odsledujem :D
  43. 43
    Narazuvzdornaa

26 ročná žena
    bridge troll

Glupe sproste ludze

Praca, kapitalizmus, fungovanie sveta vobec.. ak nie si bangladesske dieta v sweatshope, rusnovodic, lekar, rolnik a pod, takmer urcite tvoja praca nema ziadnu realnu hodnotu a nieze by ju vedel spravit plechovy robot s 9V bateriou, ale vobec by nemala existovat

Fundraiseri z Amnesty International, ktori mi furt volaju

Dopravny podnik mesta Kosice, ktory ma asi 2 listkove automaty v celom meste, a nema na zastavkach vypisane cislo na SMS listok
  44. 44
    Kosmiklove

34 ročný ujo
    andromeda

@rebarboe si sa pekne rozsupla :D

@R0cketqueen otazne je dokedy. pri tebe clovek nikdy nevie :D
  45. 45
    Mariquittka

27 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

korona, rodinné vzťahy, demotivujúca mentalita naokolo neuznávajúca kreativitu, frajer s incel sklonmi (niekedy), zmluva na dobu určitú (na mojej pozícii 4ever), afty, herpesy, zuby, váha, dizertačka, školiteľove slovné zvraty, tréma, konšpirátori, antirúškari, fanklub vodky a bromhexinu, fanatici akéhokoľvek druhu, ľudia, čo nevedia prijať kritiku, keď im chcem dobre, ľudia, čo sa nechcú nikde posúvať, atd.
  46. 46
    Limitles

8 ročný chlapec

@tommyhot tak raz by som chcel tvoj lvl slobody tiež :() je jasne ze sme na rtovnakej vlne:D
  47. 47
    Tommyhot

32 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

@limitles zaklad je ist tam kde sa k tebe spravaju najlepsie (idealne tam kde je velka siva, alebo rovno cierna ekonomika a kde ta stat nebuzeruje s danami). Nastastie takych krajin je este stale relativne dost :)
  48. 48
    Kubbox

24 ročný chalan

@rebarboe tvoj život znie dosť virtuálne podľa toho čo som prečítal a to je celkom mrazivé

A keď už sme pri tom jediné čo ma serie sú blbé otázky na mňa, alebo blbé otázky na to čo robím alebo zbytočné reči prečo to robím a načo to robím a pritom dotyčným iba dávam návod na to ako sa mať lepšie :smile:
  49. 49
    Kubbox

24 ročný chalan

Jo a ešte posledná vec neznášam DIESEL a všade kde sa dá hejtujem naftu v osobných autách ..... a keď niekomu poviem že nafta je bullshit je nasraný (hehe)
  50. 50
    Kubbox

24 ročný chalan

@tommyhot áno máš pravdu ale ja nepôjdem žiť do Honkongu pre toto ...alebo do nejakej piče sveta len kvôli daniam .....zas až tak málo nezarábam, ale netvrdím že nikdy ...ak by to kleslo pod 8000 tak možno by som to zvažoval
  51. 51
    Mayben

29 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Sere ma:
    - keď si ľudia serú do huby
    - homofóbni ľudia
    - ľudia, ktorí tvrdia, že korona je chrípočka/výmysel/neexistuje o_O
    - že žeriem veľa mäsa :(
    - že so sebou neviem niečo robiť...
    - že sa upínam na človeka, ktorému som dobrá, len kým nemá niečo lepšie..

A tak...
  52. 52
    Mayben

29 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

@dee99 netrep! :D viem hneď jednu vec, čo ťa serie! :D (ale už len do 1.1. :D )