Fórum pridal Falinko, 8. 2. 2017 19:39 do kategórie Humor. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Napíšte nejaký dobrý vtip :D

0
Falinko

tvári sa, že má 4 roky
vedľa suseda

Napíšte nejaký dobrý vtip aby som mala trochu lepší deň :D
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Sudruhgustav

27 ročný muž
    Košice

Stojí buzerant pred zrkadlom a naraz sa vzruší.... Usmeje sa a hovorí: "Ale choooď, veď to som jaa."
  2. 2
    Warble

18 ročné dievča

ako zabíja moslimská včela? svojim džihadlom
  3. 3
    Mousisitka

22 ročné dievča

viete prečo sa v Maroku pri sexe nebozkávajú? Pretože muž drží v zuboch džilabu
  4. 4
    Kierkegaard

24 ročný chalan
    Vesmír

keď ja viem väčšinu s tým že by ste sa museli na mňa pozerať, som fajn herec alééé tento poznáte? Príde dcéra za otcom a hovorím "oci, oci sníval sa mi zlý sen, že ma znásilnil Santa Claus" a otec hovorí "tak Santa hej? Ho,ho hóó"

asi ma za tento vtip odsúdite
  5. 5
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

Aký je rozdiel medzi pivovým pohárom a debilom? - Pivový pohár má jedno ucho a ty dve!

6. 6
    Matthewp

17 ročný chalan

Riaditeľ istej firmy hľadá nového zamestnanca, na stole mu ležia nejake CVčka... Príde mu do kanclu jeden zamestnanec a všimne si CVčko na vrchu: Jeeej...To je Tono, toho zoberte. S ním to budete mať super. Jeho všetci poznajú, vseličo dokáže vybaviť. Tak riaditeľ si to premysli, zavolá ho na osobný pohovor. Po pohovore ho vyprevádza, ked sa vo firme zastaví Minister zahraničných vecí a hneď: Nazdar Tono, čo ty tu?
    Tak riaditeľ si povie: Kurva asi je fakt známy, ja ho vezmem, veď aspoň bude napomocný.
    Po týždni ho riaditeľ zoberie na obed, keď pri vedľajšom stole sedí český prezident. Ten hneď: Nazdar Tono! No jak se máš, dlouho sem ťe nevidel!
    Riaditeľ len krúti hlavou, nechape...
    O dva tyždne ide riaditeľ na služobku do Vatikánu, tak si povie, že nebude zlé keď zoberie aj Tona. Prišli do Vatikánu, tam plné Námestie sv.Petra. Pápež v okne kýva ľudom. Tono pozerá a vraví riaditeľovi: Počúvajte, počkajte tu. Ja idem za Papežom a zakývam Vám od neho z okna. Riaditeľ sa ho snaží zastaviť, že to asi nebude dobrý nápad, že z toho budú problémy. O chviľu sa však Tono zjaví v okne, Papež ho drží za rameno a spolu kývaju. Po pár minutách sa Tono vráti a tam už sanitka a riaditeľ s kyslikovou maskou. Tono sa pýta: Pán riaditeľ čo sa Vám pre Boha stalo?
    Riaditeľ: No vieš....nechapal som keď si sa tam zjavil vedľa Papeža, ale skoro ma jeblo keď za mnou prišiel Japonec s foťačikom na krku a opýtal sa ma, kto je ten typek v bielom vedľa Tona.
  7. 7
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

To čo sú za štvrtotriedne vtipy :D
    Teda @6 som nečítal
  8. 8
    Antifunebracka

28 ročný muž
    cvokar birdzu

Čo je najväčšia slasť?

Keď jebeš tehotnú a plod ti ho fajčí.
  9. 9
    Mmajo

hrá sa, že má 0 rokov
    Mňa všade potrebujú

-Vy ste dvojičky?
    +Prečo si to myslíte?
    -Že vás mamička obliekla rovnako, ste takí zlatí.
    +Vystúpte si slečna, a pripravte si vodičský a technický preukaz.
  10. 10
    Dumbledore

hrá sa, že má 0 rokov
    Godricova Úžľabina

Zlatko a prečo to najskôr tak drelo? Tak vieš, najprv chrasta a potom hnis.

(lol, omg viem)
  11. 11
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

Dnes som prišiel o dve veci súčasne.
    O panictvo a o prácu v pohrebom ústave.
  12. 12
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

Vieš prečo ťava pije z bodkovaného pohára ???
    ???
    ???
    ???
    ???
    ???
    ???
    ???
    ???
    ???
    ???
    ???
    ???
    ???
    ???
    ???
    ???
    ???
    ???
    ???
    ???
    ???
    ???

Lebo je smädná.
  13. 13
    Artlover

hrá sa, že má 2 roky
    za oponou

Mami, jeden ujo mi povedal, ze ak mu vyfajcim, ze mi kúpi aaaaaaaaaaaha aké teniskyyy!
    Hej, je sprosty, vždy sa mu zasmejem, som priserna :-D
  14. 14
    Bilancia

26 ročná žena
    Bratislava

Vnucka z mesta pridze do dzediny.Idze na dvorek,a tam persiraz vidzi pava.Leci do chyzi,a krici:Babo,babo kvitne ci kura. :D
  15. 15
    Notme

23 ročný chalan

Žiaden človek nedokáže dať toľko lásky človeku, ako dokáže dať len človek človeku. Ale žiaden iný človek nedokáže rozdať toľko zla, poníženia a urážok inému, je to dané len nám, ľuďom.
  16. 16
    Unicornwp

tvári sa, že má 6 rokov
    Nevrlend

Som vtipná