Fórum pridal Marjy77, 25. 10. 2017 15:33 do kategórie Zaujímavé weby. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Násilie na ženách 2

0
Marjy77

19 ročné dievča
Wilderland

Nadväzujúc na tému, ktorú pridal @Xxar3s sa chcem spýtať aký je váš názor na to keď žena vyprovokuje muža až kým jej nestrelí facku? Či už vedome, nevedome, alebo vrámci testu jeho osobnosti.
Odozva

Názory k téme

 1. 1
  Riddler

  25 ročný muž
  Turiec

  Tak mne by musela fakt ublížiť, alebo niekomu z rodiny, aby som jej strelil facku. Nejaké bežné nezhody by ma k tomu určite nevyprovokovali, kedže som dosť pokojný, nekonfliktný človek.
 2. 2
  Rogin

  29 ročný muž
  Nové Zámky

  @marjy77 chlap ktory dvihne ruku na ženu nie je chlap. end of story
 3. 3
  Marjy77

  19 ročné dievča
  Wilderland

  @rogin nie nie je, ale čo to mení na celej situácií? Že to nemal urobiť a nesmie to urobiť znova? Níč. Nikdy si neurobil veľkú chybu?
 4. 4
  Riddler

  25 ročný muž
  Turiec

  @rogin No neviem či by si sa pri takej,ktorá by napríklad vážne ublížila tvojej mame udržal a jednu jej nestruhol.
 5. 5
  Marjy77

  19 ročné dievča
  Wilderland

  @riddler ale nie každý je taký. Poznám normálnych dobrých ľudí a keď ich čo len trochu naserieš už majú červené svetlo v očiach
 6. 6
  Obsession

  hrá sa, že má 1 rok
  Tam kde lisky davaju dobru noc

  Omg..mozno pre neveru ..ale inak tak ako vyssie napisane ..chlap ktory to urobi je slaboch..a ktory nazve zenu k...u alebo inym hanobnym slovom tiez..
 7. 7
  Riddler

  25 ročný muž
  Turiec

  @marjy77 No to by sa dalo polemizovať, či sú "normálni", ak sú takto prehnane vznietlivý a vyprovokuje ich k násiliu aj slabšia zámienka. Možno vnútorne to nie sú zlí ľudia, a potom ich to čo urobia mrzí, ale asi by to chcelo nejaký kurz sebaovládania.
 8. 8
  Rogin

  29 ročný muž
  Nové Zámky

  @riddler nemusis to vediet, staci ze to viem ja...a nie nestruhol...riesil by som to inak...je to pod moju uroven a ani som tam proste nebol vychovavany...nemusis tomu verit :)
 9. 9
  Rogin

  29 ročný muž
  Nové Zámky

  @marjy77 nehnevaj sa, ale nechapem co si pisala...bola si zvedava na nazor, vyjadril som ho....ci som nikdy neurobil velku chybu? to myslis mna?
 10. 10
  Marjy77

  19 ročné dievča
  Wilderland

  @riddler neviem, možno aj áno, ale ja som na nich tak zviknutá, že si to tak neberiem a "normálny" ľudia my prídu málo vznetlivý
 11. 11
  Riddler

  25 ročný muž
  Turiec

  @rogin Tak teoreticky je to možné, ja to nespochybňujem, len človek vopred nevie, ako sa zachová v nejakej vyhrotenej, krízovej situácii, ktorú nikdy predtým nezažil. Následná reakcia môže každého z nás prekvapiť, môžeme si hovoriť, že sme takí budhisti,že k násiliu nás nič nevyprovokuje, že výchova nám to nedovolí, ale človek nikdy nevie, ako jeho psychika v kritickej situácii zareaguje,či sa neprebudia nejaké nižšie, živočíšne pudy.
 12. 12
  Rogin

  29 ročný muž
  Nové Zámky

  @riddler bol som v podobnej situacii...nemyslim ublizenie na rodine...ale bol som vyprovokovany do takmer neunosnych mier...proste amok...a bohuzial ja som dost vybusna povaha...odisiel som radsej...radsej som bol pre tu osobu posero alebo colkolvek ine ake jej ublizit...to vazne nie...jedina jedna situacia..jedina...keby zavrazdila milovanu osobu...oplatil by som rovnakou mincou...ale tak aby trpela...nebola by to rychla smrt...
 13. 13
  Nicmanenapada

  27 ročný muž

  @obsession to by ma zaujímalo, čo je potom žena, ktorá nazve chlapa kurevníkom alebo iným hanlivým slovom. Prezradíš?

  Alebo čo keď muž nazve kurvou takú, ktorá sa naozaj správa ako kurva? Pre istotu doplním definíciu zo slovníka, aby sme sa nemohli tváriť, že to slovo predstavuje len nadávku: https://goo.gl/6W6KC1
 14. 14
  Obsession

  hrá sa, že má 1 rok
  Tam kde lisky davaju dobru noc

  @nicmanenapada preco..mas s takou zenou skusenosti? Teraz seriozne . :D
 15. 15
  Obsession

  hrá sa, že má 1 rok
  Tam kde lisky davaju dobru noc

  @nicmanenapada rob druhemu co chces aby robili tebe to je taka najserioznejsia vec ..ktorou by sme sa mali riadit bezohladu na pohlavie ;)
 16. 16
  Nicmanenapada

  27 ročný muž

  @obsession 0_0 veď ženy z kategórií "bez mravných zásad v sexuálnej oblasti" alebo "vykonávajúca prostitúciu" skutočne existujú, tu nejde o moju skúsenosť. Prečo ťa zaujíma moja skúsenosť? Je snáď nevyhnutná k tomu, aby si mi ty mohla zodpovedať otázku, ktorú som ti ja prv položil?
 17. 17
  Nicmanenapada

  27 ročný muž

  @obsession áno, s tým v @15 súhlasím, len ma zaujímalo, či máš v tejto konkrétnej veci z komentára @6 rovnaký meter pre obe strany. Toho sa týkala moja otázka - nie toho, kto si čo má a nemá robiť.
 18. 18
  Antifunebracka

  29 ročný muž
  t h e r a p i s t o f b i r dz

  @nicmanenapada Tak podľa mňa by kurvami mali byť označované fakt len baby, čo to vykonávajú ako najstaršie remeslo. Lebo " mravné zásady v sexuálnej oblasti" sú príliš neurčitý pojem na to, aby sme to mohli dakomu vyčítať. Najmä keď u mužov je frivoľnosť v tomto smere oveľa častejším javom.
 19. 19
  Nicmanenapada

  27 ročný muž

  @antifunebracka však ja sa tu pýtam, ako to berie u mužov, keď sa už tak razantne vyjadruje. Ja to neporovnávam.
 20. 20
  Marjy77

  19 ročné dievča
  Wilderland

  @rogin myslela som tým to, že keby to ti urobíš tak by si musel pokračovať nejako vo svojom živote (aj keď by si podľa niektorých už nebol chlap), takže to že by niekto tvrdil, že nie si chlap by ti nezabránilo v tom, že by si to spravil znova (a tak je to pri každej veľkej chybe)
 21. 21
  Obsession

  hrá sa, že má 1 rok
  Tam kde lisky davaju dobru noc

  @nicmanenapada neviem ze ci si porozumel sam tejto teme..tu sa nepise o zenach ktore nemaju zabrany ..ale o takej uplne obycajnej babe ktoru partner mlati a hanlivo uraza..aj ked na to nema relevantny dovod
 22. 22
  Hetfield

  33 ročný muž
  Pakáreň

  facka je podla mna ok,samozrejme že len taka mierna nie že tomu druhemu odletí hlava
 23. 23
  Obsession

  hrá sa, že má 1 rok
  Tam kde lisky davaju dobru noc

  @antifunebracka thumbs .. (rofl) si clovek z mojeho cesta :D
 24. 24
  Nicmanenapada

  27 ročný muž

  @obsession téme som porozumel, ešte som aj dal autorke páčik na ňu a so záujmom čítam reakcie. To, že som od nej odbočil - k tvojmu komentáru, keďže ma zaujal -, nič nemení na tom, že som jej porozumel. Porozumela si ty tomu, čo som sa ťa pýtal? Ak áno, čo ti bráni odpovedať mi? Pokojne aj súkromne v TS, ak to považuješ za nemiestne vzhľadom k odbočovaniu od témy tohto fóra. Takže ešte raz: naozaj ma zaujíma, prečo je podľa tvojich merítok chlap automaticky slabochom, keď nazve ženu kurvou, a prečo nehľadíš na okolnosti - napríklad keď je to označenie naozaj trefné, plus zaujíma ma, či máš rovnaký názor na to pri obrátených rolách.
 25. 25
  Obsession

  hrá sa, že má 1 rok
  Tam kde lisky davaju dobru noc

  @nicmanenapada tak mi teda napis ty ...chlap ktory nazve zenu len tak k.urvou..teda ako daleko bude od toho aby pouzil nasilie?...po dalsie kedy podla teba je to naozaj trefne ? ..a po dalsie zena by sa mala vyjadrovat ako zena a nie ako slabossky vulgarny chlap...lebo od zeny sa takeho slova pocuju tisicnasobne horsie ako od muza ktory to ma v povahe kedze ma predpoklady byt viac agreaivnejsi
 26. 26
  Xxar3s

  35 ročný ujo
  Bratislava

  @nicmanenapada co su to mravne zasady v sexualnej oblasti? Neviem o nicom takom.

  Nemyuslim si ze chlap ma pravo udriet zenu zato ze ho podviedla. (ale ani naopak) Zena neni chlapov majetok ani chlap zenin, je dospela ma vlastny usudok.

  Fyzicke nasilie moze byt odpovedou len na ine fyz. nasilie. Keby ma napriklad zena ohrozovala na zivote trebars nozom tak v tom pripade ju mam pravo udriet a zneskodnit ju aby mi fyzicky neublizila, ale nie tak ako to robia niektori chlapi ze polievka neni dost osolena tak jej jednu prijebe.
 27. 27
  Nicmanenapada

  27 ročný muž

  @obsession kedy je to trefné? Veď to som ti zodpovedal: keď žena spadá do niektorej z kategórií "bez mravných zásad v sexuálnej oblasti" alebo "vykonávajúca prostitúciu". To, že tá prvá kategória je nie presne definovaná a každý ju môže vnímať inak, ešte neznamená, že neplatí, iba že je na diskusiu. Tak napríklad za mňa: keď zadaná žena spáva s niekým iným, nepríde mi jej označenie za kurvu odveci. Samozrejme, nemyslím tým prípady, keď s tým súhlasia všetky dotknuté strany.

  Ty si najprv dala vyjadrenie, že stačí, aby chlap nazval ženu kurvou alebo inak hanlivo a je slaboch. Nedala si tam kontext, že tam je (podľa teba) súvis s tým, že má z toho plynúť to, že taký chlap je nie ďaleko od toho, aby použil násilie. Ak má sklony k násiliu, je úbožiak bez debaty. No zdôrazňujem, takto si to nevyjadrila, preto som sa ťa pýtal, ako to teda myslíš.
  Lebo mi to prišlo, akoby sa žena podľa teba mohla správať akokoľvek, no chlap by bez ohľadu na čokoľvek aj tak nemal nárok použiť na ňu hanlivé slovo bez toho, aby bol slaboch. A to sa mi teda nepozdávalo, preto som sa začal zaujímať, ako to myslíš.

  "žena by sa mala vyjadrovať ako žena" - určite ti nebudem protirečiť, ale aspoň čo sledujem vo svojom okolí, viac nadávajú ženy než muži, hoci v oboch prípadoch platí, že viac o nadávanie v zmysle uľavenia si, menej o nadávanie niekomu. A to mám, myslím, celkovo ešte šťastie na okolie neveľmi nadávajúcich ľudí. Len teda v tom nevidím to, čo ty píšeš, že od ženy by také niečo počúvať bolo tisícnásobne horšie.
 28. 28
  Vsakpredsajaa

  21 ročný chalan

  Nejdem si zastávať tých či mlátia ženy.
  Ale celkom sa smejem na tom ako si ľudia nahovárajú že chlap ktorý dvihne ruku na ženu je slaboch. :D
  Pripomína mi to deti v škôlke.
  Ako to súvisí spolu?
  Keby chlap dvihol ruku na ženu a narazil si ju a ona by nebola zranená tak vtedy by bol slaboch.
  Hento je len nahováranie spôsobené sklamaním. :D
 29. 29
  Obsession

  hrá sa, že má 1 rok
  Tam kde lisky davaju dobru noc

  @nicmanenapada ..hranice v mravnej sfere, tiez diskutabilne ..lebo kazdy si ich moze posuvvat.....tak teda tebe sa paci vulgarnost i zien..?
 30. 30
  Xy12345

  24 ročný chalan
  Pri NR


  @Antifunebracka uplne suhlasim, ja dokonca aj prostitutky nenazyvam kurvami, ved to su tiez len zeny.

  @obsession hej inak pises akoby ste vy zeny boli svate, este nedavno som si tu, na tomto fore, musel zablokovat jednu kvoli tomu ze mi nadavala do kokotov, a to som s nou ani nekomunikoval, ani som ju netagol... Cize mam predpodladat na zaklade toho ze sa nevie vyjadrovat ze je to nejaka psychopaticka nasilnicka ?
 31. 31
  Obsession

  hrá sa, že má 1 rok
  Tam kde lisky davaju dobru noc

  @xy12345 ..vidim ze som vam tu chlapi dvihla tlak..no rozumiem vam..chlap urcite nechce byt slaboch ..vsetko ine ..len to nie
 32. 32
  Melancholik

  26 ročný muž

  vždy existuje hranica, pri prekroční tej mojej by som síce na ňu ruku nepoložil .. ale asi by som na ňu nepoložil potom už nič ... ale pozitivne na tom je to že vždy týčim hranice dopredu ... čo znamena že človek si je plne vedomý toho že čo už pri mne by nemal .. a ak aj napriek tomu to urobí, je to pre mňa jasný signal že ma už nerešpektuje a že mu na mne nezáleží.. stakym človekom proste už nemám záujem byť .. vzťah je podľa mňa o inom
 33. 33
  Nicmanenapada

  27 ročný muž

  @obsession diskutabilné, nepopieram.

  Nie, nepáči sa mi vulgárnosť žien. Ani najmenej. Prílišná vulgárnosť dokonca u m§a uberá na atraktivite.
  A len tak mimochodom, nepáči sa mi ani vulgárnosť mužov.
 34. 34
  Obsession

  hrá sa, že má 1 rok
  Tam kde lisky davaju dobru noc

  @vsakpredsajaa jasne..lepsie je si narazit ruku na zenu ako na chlapa ..urcite to menej boli (hehe) (: (rofl)
 35. 35
  Obsession

  hrá sa, že má 1 rok
  Tam kde lisky davaju dobru noc

  @nicmanenapada tak to sme dvaja :D
 36. 36
  Xy12345

  24 ročný chalan
  Pri NR

  @obsession vidis, presne toto som mal na mysli, vela zien hlada chyby len na muzoch, myslia si ze su centrom vesmiru a svoje chyby nevidia... budz rada ze mas TY slusneho a dobreho frajera, nie kazdy je taky. ... inak k tomu nasiliu na zenach som sa uz vyjadril v predoslom fore, v skratke som VELMI proti tomu ale je to chyba zien, tie maju moznost volby ( 10 napadnikov vonku a 20 na internete ), tak sa mi ani nesnaz naznacit ze to nieje chyba zeny ktora si ho "vybrala", spomedzi tych vsetkych.
 37. 37
  Obsession

  hrá sa, že má 1 rok
  Tam kde lisky davaju dobru noc

  @xy12345 wau ..a ty to odkial o mne vies ? :D ..poznas ma ? :D
 38. 38
  Mobscene_69

  24 ročné dievča
  Smultronställe

  aj keby to bola nvm aká peacha, vynadám jej, vyhádžem jej veci cez okno a pošlem ju do riti, ale neudriem ju jak posledný chudák
 39. 39
  Xy12345

  24 ročný chalan
  Pri NR

  @obsession nepoznam, vobec, ale vidis jak som sa "naslepo" dobre trafil.
 40. 40
  Obsession

  hrá sa, že má 1 rok
  Tam kde lisky davaju dobru noc

  @xy12345 si si tym isty :D ?
 41. 41
  Patrixo

  31 ročný muž
  Militantný slniečkar

  Tak ved ak nasilu provokuje a skusa trpezlivost.. tak s nou radsej nebudem nie? Ved taky vztah nema vyznam....
 42. 42
  Xy12345

  24 ročný chalan
  Pri NR

  Este k teme som sa nevyjadril :D .... , mne keby streli facku tak by som si myslel ze chce sex, cim viac faciek by mi dala tym by som bol viac nadrzany a po 5-10 fackach by som sa na nu asi vrhol... nesrandujem... Keby na mna ale utocila nejak slovne a bez priciny, tak to neviem, facky by som jej urcite nedaval, mozno by som to skoncil keby sa to nevysvetlilo. Zeny sa tu stazuju ze dostavaju facky a ja zase ze ich nedostavam, aky paradox :D
 43. 43
  Obsession

  hrá sa, že má 1 rok
  Tam kde lisky davaju dobru noc

  @xy12345 :D a nedostavas nahodou kopance skor nez tie vysnivane facky :D
 44. 44
  Xy12345

  24 ročný chalan
  Pri NR

  @obsession hmm, cize ty keby si robila prostitutku a prisiel by za tebou 23r chlapik s 50€ bankovkou a macacimi ockami, celych 45 minut by bol k tebe dobry, tak by si mu za to na oplatky dala kopacky ? ... cize logicky, skôr naopak, volaju ma aby som sa este zastavil aj nabuduce.
 45. 45
  Obsession

  hrá sa, že má 1 rok
  Tam kde lisky davaju dobru noc

  @xy12345 ..spravne si napisal..idu s tebou len pre love ..keby si ich nemal ..nemal by si ani cajku ktora by o teba zakopla...:D ..to je zas moja logika ..( a pokial ide o mna ..nebud obsesivny ):P
 46. 46
  Rogin

  29 ročný muž
  Nové Zámky

  @vsakpredsajaa nikto si nic nenahovara...je to presvedcenie...a ano..chlap ktory udre zenu je slaboch...
 47. 47
  Vsakpredsajaa

  21 ročný chalan

  @rogin dokážeš to aj nejako obhájiť alebo je to len výlev emócií? :D
  Slaboch určite nie je. Pretože to s tým vôbec nesúvisí. To je akoby som tvrdil že chlap čo udrie ženu je pomalý šprintér
 48. 48
  Rogin

  29 ročný muž
  Nové Zámky

  @xy12345 dpč :D
 49. 49
  Rogin

  29 ročný muž
  Nové Zámky

  @vsakpredsajaa nepotrebujem to obhajovat...je to moj nazor a bodka...:)
 50. 50
  Wistingher

  21 ročný chalan
  Bratislava

  Ak by udrela ona mňa, vyhradzujem si právo vrátiť jej to rovnakým spôsobom a silou ;)
  Ale inak nemám dôvod niekoho mlátiť.
 51. 51
  Obsession

  hrá sa, že má 1 rok
  Tam kde lisky davaju dobru noc

  @wistingher mas pravdu..vacsinou slusnaci dostanu tu facku skor ako ti ktori si ju naozaj zasluzia :D ;)
 52. 52
  Muaykelo

  23 ročný chalan
  Tnava

  Žena ktorá cielene provokuje mužov vo vedomí že jej nemôžu dať facku si zaslúži aspoň 2 podľa mňa :)
 53. 53
  Xy12345

  24 ročný chalan
  Pri NR

  @obsession dakujem za takyto prispevok, ale neviem cim som si ho zasluzil ? mesto toho aby si mi napisala nieco pozitivne ked by sa to zislo / alebo nic (to mam asi naoplatku za tie komplimenty ) napisala si : '' nemal by si ani cajku ktora by o teba zakopla...:D '' a ten pohrdavy podton v celom prispevku, je mi zle z takychto ponizujucich prispevkov a z ludi takehoto typu . vovnutri musis byt krutá, hnusná a SEBECKA , dovolil by som si to tvrdit aj ked ta nepoznam osobne....
  A ja si zase myslim ze ked ta niekto lepsie spozna a zisti aky mas charakter proste utecie, lebo ludia ako ty, to je ako kamen zaveseny na srdci, pritaz. ... Ty si obsesivna preto ma neustale tagujes, na prvy som neodpovedal, ale druhy som si uz neodpustil.

  @Rogin netvrdim ze som svaty, ale ono nemusi to byt tak uplne pravda ako som to napisal... Ale bol som zvedavy na jej reakciu, aby ukazala svoju pravu tvar.
 54. 55
  Obsession

  hrá sa, že má 1 rok
  Tam kde lisky davaju dobru noc

  @xy12345 ano spravne si to pochopil som zla..kruta ..sebecka ..pritaz na srdci..lebo nedovolim ziadnemu 23r chlapovi aby na mna zizal svojimi "macacimi ocami" a ovanal sa predomnou 50eurovou bankovou ..cize ziadne predstav si samu seba obsesion v takej situacii..to si mal napisat inej kocke ;) ...diskusia bola o niecom inom..tak si sa mal drzat temy :P
 55. 56
  Vymyslinick

  19 ročné dievča
  mind the secret services! not everyone who tells you (s)he is a member and looks like a fool, is NOT a part of it, it's his/her role to pretend being crazy/insane/fool cause all the others just think they are something more, but they're definitely NOT

  Ufff @43 až @55 ... ako sa to nádherne vyvinulo až do žhava
  a zrazu koniec ohňostroja? Tyvole, ja chcem ďalej, čo tu
  všetci spia !!! ??? !!!
  @Obsession , aj ty spíš ???
 56. 57
  Plavam_zivotom

  23 ročné dievča

  Hoci to nerada takto verejne priznávam a rozoberám, minule pri hádke sme riešili čosi podobné. S priateľom sme sa hádali a už mu naozaj veľmi praskali nervy a bol úplne ale že echt vytočený a zahnal sa po mne ale našťastie sa asi uvedomil a presmeroval svoj hnev inde - začal mlátiť tak silno do skrine, že ju skoro rozbil. Neskôr sme sa o hádke rozprávali a povedal, že tak vytočený ešte dovted nebol, že by sa nikdy takto nesprával ak by som ho nevyprovokovala a vtedy som mu veľmi jasne povedala, že ak má pocit, že ho to, že som ho vyprovokovala v niečom ospravedľnuje tak je na omyle velkom. Človek je človekom preto aby sa ovládal. RAZ!!! Raz by mi jebol tak by som ho bez milosti poslala do piče. Na ženu by chlap nikdy nemal vztiahnuť ruku a našťastie to môj chlap pochopil, že aj keď je človek najviac nasratý jednoducho na niečo také nemá právo.
 57. 58
  Obsession

  hrá sa, že má 1 rok
  Tam kde lisky davaju dobru noc

  @plavam_zivotom :D to mi hovor...mne sa stalo..ze mi rozbil dva notbuky :D a na druhy den kupoval novy :D ..no a teraz si ten treti chranim zubami nechtami pred takymi sialencami :D :D
 58. 59
  Tommyhot

  29 ročný muž
  Kaohsiung, Taiwan

  V zasade @50

  Drzim sa hesla, ze ak sa chces spravat ako chlap, tak budem s tebou zaobchadzat ako s chlapom.
 59. 60
  Yacopsae

  24 ročný chalan
  161>88

  Mňa keď trošku opitého vytočila frajerka na festivale, tak som vykopol čelné sklo na mojom aute, keď sme už šli v ňom spať. :D 160 eurový kop. :D
 60. 61
  Antifunebracka

  29 ročný muž
  t h e r a p i s t o f b i r dz

  Ja milujem vulgárne ženy! (love) A zas facku by som určite dal v sebaobrane, abo keby bola prehnane hysterická :)
  @xy12345 Tak zas je to objektívne kurvenie.
 61. 62
  Firestorm

  28 ročný muž
  Bratislava

  Za určitých podmienok facka áno...

  To však neznamená, že som za domáce násilie, mlátenie žien a pravidelné fackovanie či čo :D ani pri bežných každodenných hádkach...
  Hovorím len o špecifických prípadoch a ženách

  Zasa nehrotil bych to do takého extrémneho konštatovania že "chlap ktorý vztiahne ruku na ženu je slaboch" ...je milión prípadov, situácií...Neviete aká je tá žena, čo spravila, ako sa zachovala napr. k partnerovi samotnému, alebo rodine ako takej, ako sa správa, atď...
 62. 63
  Xy12345

  24 ročný chalan
  Pri NR

  @obsession Uz som nechcel odpisat nic, ale ked som videl @58 prislo mi ta trochu luto. A nie nemal som to napisat inej kocke, lebo pacila si sa mi a vyzerala si ako celkom chytra a priatelska baba, ale posledne reakcie sa mi zdali divne a furt si ma tagovala, tak som si ta chcel preklepnut a uvazoval som ze by som ti mozno napisal SS, aj ked inak vzdy sa drzim toho co mam v profile, (a paci sa mi hrozne vela zien ) ... v skratke, je to pravda ako sa hovori, ze v nudzi spoznas priatela/ cloveka ktoremu na tebe zalezi . Tym komentom @45 si mi ukazala, ze ak by som ja bol chudak co ti nema co dat a sam so sebou potrebuje pomoc, ziadna ho nechce a musi si platit za sex aj napriek tomu ze som sa k tebe choval celkom kamaratsky a celkom milo, ty by si mnou pohrdala a ponizovala ma (to ma fakt vytocilo, necakal som to, preto ta reakcia) , miesto toho aby si mi povedzme aspon trochu zlepsila naladu , alebo nejak poradila, cokolvek pozitivne - ja by som to pre teba spravil. To v @53 neber osobne, nepoznam ta, a v pripade ze by si rozmyslala ako rozmyslas ani by som nemal zaujem, problemov mas dost so sebou, ale ospravedlnujem sa za tu @53.. Za stetkami nechodim, nemam historiu pohlavne prenosnej choroby v mojej 70 listovej zdravotnej dokumentacii, ale zato mam nieco horsie mam vselijake zdravotne problemy z ktorych som okrem ineho schudol vsetky svaly (ako ten cinan na ktorom sa smejes) a este mam aj opakujuce uroinfekty, okrem este dalsich zdrav problemov . ale vyhral by som Miss Treblinka a vadi mi to, robim co viem, nic nepomaha... ......no proste chcel som tym povedat len to ze mozno by ti pomohlo keby si si vsimala / snazila najst ludi ktori ta podrzia ked budes v nudzi a pomozu ti postavit sa a nie co ti budu rozbijat notebooky, ale to by si musela zmenit rozmyslanie . 90% stress, to je tiez smutne...
 63. 64
  Obsession

  hrá sa, že má 1 rok
  Tam kde lisky davaju dobru noc

  @xy12345 tak toto bolo poriadne zlate :D ..ano viem aka som..som 90 percent stres a 10 percent human ..a preto to so mnou take je :D ..a mas u mna thumbs za ten cely koment ;)
 64. 65
  Obsession

  hrá sa, že má 1 rok
  Tam kde lisky davaju dobru noc

  @xy12345 aaa aj ja sa ti ospravedlnujem ..reagovala som prehnane..nebud prosim vztahovacny ..sme diskutovali..a proste ja som velmi ohniva osoba ..viem je to velmi hlupe....a dufam ze sa to niekedy v buducnosti zmeni :-/
 65. 66
  Salkoo

  23 ročné dievča
  Always chasing the high

  Podla mna je OK dat facku,ked zena toho muza schvalne provokuje a sprava sa ako hysterka..ubohe je skor to,ze zena sa sprava ako pica,nie to,ze jej partner za to jednu vylepi
 66. 67
  Xy12345

  24 ročný chalan
  Pri NR

  @obsession vporiadku, odpustene, zabudnute, odblokovana . kazdy sme nejaky, nikto nieje dokonaly, ja tiez ani zdaleka nie, iba atypicky. Ja osobne si nemyslim ze si ''90% stress 10 % human '' - ze to si skutocna ty. aj ked ten fialovy pandrlacik je fakt cute, ale je to taky maly smutko :( . Kazdy stres ma nejaku pricinu/ viac pricin, aj ked si to ludia neuvedomuju moze to byt cokolvek. Ale hlavne treba viac spat, to pomaha na stres a kopu dalsich veci. A podla mna by si kludne mohla zacat nejaky sport, napriklad box, ja este ked som bol zdravy a chodil som do skoly, tak tiez som sa stresoval o dost viac ako rovesnici, velmi mi na to pomohlo posilnovanie po skole a obcasny box (do vreca) , vtedy som aj dobre vyzeral a sa citil, ach, stare dobre casy .... napr. moja sestra sa vela stresovala a spravila sa jej z toho cysta na vajecniku a to je inak zdrava ako ryba. .... keby nieco mozes kludne napisat ss.
 67. 68
  Jony1212

  26 ročný muž

  @rogin a čo mu po tom narastie akože vagína keď je strelí facku, či ako?
 68. 69
  Jony1212

  26 ročný muž

  @rogin človek vo všeobecnosti keď udrie slabšieho, tak je slaboch, bez ohľadu na pohlavie.
 69. 70
  Ps102

  23 ročný chalan
  Hugh Hefner Birdzu

  @patrixo No a čo tak jej na rozlúčku jednu streliť? :D
 70. 71
  Plavam_zivotom

  23 ročné dievča

  @salkoo iné je keď niekto niekoho ÚMYSELNE provokuje,
  ale to, že sa žena správa hystericky ani náhodou nedáva mužovi právo ženu udrieť. Niektoré hádky, keď sa vyšpičkujú v dlhodobom vzťahu a tvoj partner sa správa totálne nelogicky, tak zvýšiš od nervozity hlas aj viac ako je únosné... to ako znamená, že si zaslúžiš vtedy cez papulu? Veď to nie je normálne takýto názor. Potom jasné, že týrané ženy sa boja ohlasovať násilníkov. Keď ľudia okolo dokážu označiť takéto správanie za úplne normálne... Hádka sa stan v každom vzťahu, u niekoho raz za rok, u niekoho raz za mesiac, to sa majú ľudia pri každej hádke otĺkať kvôli tomu že boli trochu hysterickí? :D
 71. 72
  Salkoo

  23 ročné dievča
  Always chasing the high

  @plavam_zivotom Jasne :) tvoj nazor beriem, ale Myslim,ze konflikty sa maju riesit s kludom a nie vrieskanim, pokial sa niekto nevie spravat k tomu druhemu s respektom,tak ani ta osoba si nezasluzi respekt..a hovorim skor o situaciach kedy zena naozaj zneuziva svoju poziciu a dovoli si k partnerovi hocico,len preto,ze ona je zena a jej sa predsa nemoze ublizit aj ked si to zasluzi..vela krat som videla ako zena skakala do pratnera,fackala ho atd..Myslim si,ze vtedy je ta facka uplne opravnena..a vacsinou tyrane zeny nie su take agresivne hysterky,skor take submisivne mysky si Myslim,ktore si urcite tu bitku nezasluzia
 72. 73
  Plavam_zivotom

  23 ročné dievča

  @salkoo hej hej rozumiem, to sa ani mne nepáči ak žena muža otĺka a skáče mu dlhodobo po hlave, ten muž sa musí cítiť hrozne pod úroveň .. ale ja mám práve vzťah kde pri hádke zvyšujem hlas, som strašne temperamentná, ale hovorím nahlas len argumenty, nikdy nevrieskan nič bez zmyslu a hystericky, som len hlučná... A si neviem predstaviť že by ma za to frajer tĺkol :D
  Treba sa naučiť riešiť konflikty, pracovať na sebe :)
 73. 74
  Lovingmemory

  21 ročný chalan

  Ľudia ktorí sa presadzujú za každú cenu a majú svoj názor za ten jediný správny sú nasilnici a človek s nimi nedokáže byť šťastný práve preto ze tam je to len o doplnani toho jedného a nie je to partnerstvo. A keď už prichádza zlomový bod kedy môže ten dominantný psychous prísť o to svoje ak nezautoci príde k násiliu. To je presne ten typ rodiny kde sa vraví,, ale on nie je zlý človek, ale naozaj si zaslúžila... . '' toto treba striktne odmietnuť a nebyť závislý na magoroch. Je to chorý človek a bodka. Tam sa šlape len podľa debila a každý je posraty, nikdy nikto nevie, kedy bomba vybuchne, život na slučku.