Fórum pridal Bindi, 9. 7. 2017 22:25 do kategórie Zdravie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Nastrelenie náušníc

0
Bindi

18 ročný chalan

Ahoj :P prosím boli ste niekto na prestrelení uší ? Ako to asi bolí, nezapaluje sa to? Po akej dlhej dobe si môžem dať svoje náušnice namiesto natrelovacích ? Díky za odpoveď :D :)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Sabnacke

25 ročná žena

ahoj ja som bola a nebolelo to vôbec, chvíľku po prestrelení som cítila niečo, ale nebolo to na odpadnutie, v pohode som existovala ďalej. a nosila som chirurgickú oceľ potom možno nejaké 3 týždne alebo mesiac? pre istotu.
  2. 2
    0sea

23 ročný chalan
    Atlantis

To je možno ako keby si sa porezal, akurát cítiš, že máš niečo v uchu. Neboj sa, určite nezomrieš... ani neskolabuješ. :D : )
  3. 3
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

Ako keby si si privrel ucho niečím.
    Po 3 dňoch som mal vlastnú
  4. 4
    Dewotchka

17 ročné dievča

vôbec to nebolí, max to na chvíľku zaštípe (hehe) zapáliť sa ti to môže ak sa o to nebudeš starať, preto je fajn s tou nausnicou sem tam točiť a vydezinfikovať to. svoje som si dala asi po 2 tyzdnoch (hehe) je to fajn, akurat si nedavaj nastrelit trebars chrupavku a v podstate vsetko okrem klasickych nausnic v laloku, to by sa uz malo prepichovat ihlou aby sa ucho neposkodilo pri nastrelovani
  5. 5
    Bindi

18 ročný chalan

@0sea To dúfam že nezomriem (hehe) (hehe)
  6. 6
    Bindi

18 ročný chalan

@sabnacke Ďakujem no aj tie čo mám kúpené sú z chirurgickej ocele tak hádam budú v pohode :smile:
  7. 7
    Bindi

18 ročný chalan

@dewotchka Ďakujem no ja chcem len obyčajne dole dierku na oboch nie chrupavky tak radšej nastrelením keď to menej bolí (hehe)
  8. 8
    Dewotchka

17 ročné dievča

@bindi ja som si uši prepichovala 5krat sama takže za seba ti vravim že je vždy lepšie ísť s tým normalne do štúdia (hehe) kamoške tak po nastreleni dali aj prípravok ktorým si to mala čistiť a úplne v pohode sa jej to zahojilo bez hocijakeho zápalu, takže na tom podľa mňa nie je čo pokaziť :smile: