Fórum pridal Merci13, 21. 7. 2017 16:23 do kategórie O chalanoch. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Naznačil s tým niečo? (1.časť)

0
Merci13

11 ročné dievča

Ahoj! Dúfam, že mi s tým pomôžete. Chcem vedieť Váš názor...
Stalo sa mi to asi 13.2.17 keď sme mali ísť na Valentínske korčuľovanie. No ja som sa nevedela korčuľovať...to aj viacerí. Všetci sa postupom času naučili, len ja nie...
Odozva

Názory k téme

1. 2
    Moonshine

22 ročný chalan

@ye6xncvl Súhlas, toto sa hodí aj do TS (medzery)
  2. 4
    Midnight

28 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

@1
  3. 5
    Midnight

28 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

@2

@Ye6xncvl veď práve keď aj na tsky odpovede najprv píšeš do notepadu, tak vlastne o to spontánnejší môžeš byť dokonca aj pri dlhších, lebo na pol obrazovky okno kde tsku čítaš, na druhú polku okno kde píšeš zároveň s čítaním odpoveď, a totálne ničím neprerušený mindflow ;)
  4. 7
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

a? :D
  5. 8
    Bagul

19 ročný chalan

Ja si počkám na ďalšiu časť. :D
  6. 9
    Bagul

19 ročný chalan

@mobscene_69, ja som to tiež čítal trikrát a rozmýšľam, či som ešte nevytriezvel alebo tu niečo nesedí. :D
  7. 10
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

@bagul ja som si myslela že som tu skôr, ako komentár o pokračovaní, ale potom som si všimla čas kedy to dala hore a došlo mi, že to fakt nemá ešte žiadny záver :D
  8. 11
    Bagul

19 ročný chalan

@mobscene_69, ale ja keď som videl nadpis, tak som sa potešil, že niekomu zmením život a odkryjem tajomné chlapčenské správanie a ono si musím počkať na niekoľko ďalších kapitol a plus hodiny, čo nevie uverejniť pokračovanie. :D
  9. 12
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v raji

to si máme akože domyslieť, vymyslieť príbeh? nie si tehotná a kúp si nožnice
  10. 13
    Midnight

28 ročný muž

@merci13 tož nevieme či TÝM (bez "s") niečo naznačil, ani kto, ale rozhodne už vieme že ty si touto diskusiou niečo naznačila, a nedokončila.
  11. 14
    Clarise

18 ročné dievča

Bude aj pokračovanie?alebo to je všetkoo? (:
  12. 15
    Hovado

hrá sa, že má 0 rokov
    zije za hranicami tvojho chapania

A? Cica a? No co cica? @merci13 docame sa, alebo len bavis huja?
  13. 16
    Zarius

24 ročný chalan
    Bratislava

Nevedela som sa korčuľovať... čo tým chcel naznačiť? ako kto? pán Boh?