Fórum pridal Veronikuus2669, 11. 7. 2017 14:15 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Názor na bitie/mlátenie dievčat?

0
Veronikuus2669

15 ročné dievča

Aký máte názor na mlátenie dievčat chalanmi? Myslite že je ten druhý v pohode keď udrie dievča?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Hagelslag

22 ročný chalan

Absolutne vyrovnaný človek, neni problem...aj kopačka na prsa len tak zo zvyku...
  2. 2
    Aventine

10 ročné dievča
    Halmstad

Jasné, pohodka ^^
  3. 3
    Diehard

28 ročný muž
    Bratislava

niektore to maju rady a ked ich chlap sem-tam neprepleskne alebo nehodi o stenu tak sa necitia dostatocne zensky .. (seriozne som taku poznal)
  4. 4
    Aventine

10 ročné dievča
    Halmstad

Keď mi ten môj za celý deň nedá aspoň dve tri skrz chriapinč, už začínam pochybovať či ma vôbec ľúbi :(
  5. 5
    Ps102

21 ročný chalan
    Blava/tehuľkin dráždec

"Keď žene prijebeš, akoby si rolu pohnojil!" - slovenské príslovie
    "Mlátenie žien manželmi nie je násilie. Je to forma starostlivosti." - takto na to nahliadajú mnohí moslimskí učenci
  6. 6
    Nicmanenapada

2016 ročný ujo

@ps102 to by sa dalo spojiť, že podľa tohoto sme my, nositeľa toho prvého príslovia, vlastne tiež moslimskí učenci (love)
  7. 7
    Paria333

25 ročný muž

nikdy som dievča neudrel ale vždy som im a ja povedal že facky neznášam nech to nerobia... :) A nerobili aj ked som bol chuj takže super :D:D:D
  8. 8
    Efyks

9 ročný chlapec

Neudriem ja, udrie niekto iný
  9. 9
    Alex458

20 ročné dievča
    ♥Hogwarts♥

Akože, na mňa by ruku dvihol ta nožik do krku by som mu bodla.
  10. 10
    Riddler

24 ročný chalan
    Martin

@alex458 a skončila v base, lebo to nie je primeraná sebaobrana :D

Ale inak zbytočné forum, ako keby sa niekto pýtal, či je znásilnenie v pohode, a aký máme nato názor.
  11. 11
    Mobscene_69

23 ročné dievča
    Smultronställe

Raz by ma udrel chlap a to by bolo posledné, čo by so mnou urobil.. Je iné, ak to niekto v sexuálnom živote preferuje, ale okrem toho je to pre mňa absolútne netolerovateľné
  12. 12
    Alex458

20 ročné dievča
    ♥Hogwarts♥

@riddler rozkuskujem v mlynčeku a hodim psom :D *hej pozerám veľa Criminal minds* :D :D
  13. 13
    Riddler

24 ročný chalan
    Martin

@alex458 alebo z neho urob guláš a ten daj zjesť vyšetrovateľom :D aj ja pozerám veľa Criminal Minds :)
  14. 14
    Arywian

10 ročné dievča

@11
  15. 15
    Ps102

21 ročný chalan
    Blava/tehuľkin dráždec

@nicmanenapada V konečnom dôsledku je vidieť, že takéto poznatky sú univerzálne dané pravdy priamo od Stvoriteľa. Či už ho nazývame Bohom, alebo Alahom. :)

@10 znásilnenie určite nie je v poriadku. Každá žena, ktorá sa nechá znásilniť spôsobí svojej rodine hanbu a zaslúži si ukameňovanie.
  16. 16
    Alex458

20 ročné dievča
    ♥Hogwarts♥

@riddler tiež nie zlý nápad :D pri všetkých tých krimi čo kukám by som určite došla na nejaký výborný spôsob ako sa zbaviť tela :D Ohoho Criminal Minds je moc moc super serial (love)
  17. 17
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v postielke

zvykaj si, o chvíľu si to moslimovia, slniečkari presadia a bude to akože v pohode...
    je to kravina
  18. 18
    Montgomery

30 ročný muž
    Košice

Najlepsie, ked si zacne do 100 kiloveho chlapika, lebo si mysli, ze jej to prejde.
    https://www.youtube.com/watch?v=xM7tg0J06ok
  19. 19
    Nicmanenapada

2016 ročný ujo

@ps102 ja by som skôr povedal, že tatko Abrahám svojich synov takto učil, a keďže z nich vzišli tieto náboženstvá, ostáva nám jeho posolstvo dodnes (love)
  20. 20
    Riddler

24 ročný chalan
    Martin

@nicmanenapada a počul si už o týpkovi menom Ježiš a jeho reformácii menom Nový Zákon? :)
  21. 21
    Skvrnka

20 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

čo je to za hrozný deň keď nedostaneš remeňom cez chrbát!

22. 22
    Riddler

24 ročný chalan
    Martin

@alex458 Aaron Hotchner je veľký frajer (thumbs) pre mňa najlepší spomedzi všetkých tých kriminálnych vyšetrovateľov.
  23. 23
    Alex458

20 ročné dievča
    ♥Hogwarts♥

@riddler Ano! Ale aj Emily mam rada od nich, taka fajn je tiež,
  24. 24
    Mrspunk

22 ročné dievča
    v dyme

ach birdz - miesto tryskajúce humorom vždy a všade. NIE je to v pohode, keď ťa niekto udrie - či už muž alebo žena, a VŽDY s tým treba niečo spraviť. ak sa nemáš na koho obrátiť vo svojom okolí, môžeš nonstop volať napr sem https://alianciazien.wordpress.com a tam ti poradia čo robiť
  25. 25
    Moonlawoo

22 ročný chalan

Myslím, že je to v poriadku. Čo by to bolo inak za chlapa?
  26. 26
    Nicmanenapada

2016 ročný ujo

@riddler jasnačka, 8 rokov cirkevná škola!
  27. 27
    Mielikki

24 ročné dievča
    krajina ľadu, temna a kaktusov

(za normálnych okolností by som tu šla pobúrene reagovať, ale prúd diskusie si jednoznačne žiada iné)
    Jasné, že je to v pohode, veď už len fakt, že Eva vzišla z Adamovho Rebra svedčí dačo o podriadenosti!
  28. 28
    Nats

21 ročné dievča

podla mojho nazoru by z toho mohli urobit olympijsku disciplinu..bitkou k zdraviu!
  29. 29
    Ps102

21 ročný chalan
    Blava/tehuľkin dráždec

@24 vždy to niekto dojebe -_-
  30. 30
    Elmsi

9 ročné dievča

Budem hrozna svina a pridám sa.. Pokiaľ nemáš zlomené rebrá aspoň raz do roka nevieš čo je to láska :D
  31. 31
    Sianagirl245

20 ročné dievča
    tu

Ja nemam rada ani ked sa chlapci biju :(
  32. 32
    Barb

tvári sa, že má 6 rokov
    Piešťany

milujem ked mi vrazi taku, ze som tyzden na JISke :) to je láska
  33. 33
    Midnight

28 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

aký je môj názor na to keď jeden človek bije druhého?

to závisí od kontextu. nevyprovokovaný útok, resp. útok "vyprovokovaný" slovami, nie je v pohode.

útok ktorý je odpoveďou na predošlý fyzický útok od druhej strany? vo väčšine prípadov v pohode.

útok ktorý je odpoveďou na predošlý fyzický útok - agresiu, kde ten predošlý fyzický útok sa udial hlavne preto že agresor sa spoliehal že obeť je slušne vychovaná a tak to agresorovi nevráti?
    MŇAM.
  34. 34
    Dee99

24 ročný chalan
    Ružomberok city

zas budem za kkta ale.. :D som proti ttomu (aj proti fackám) no keď sa ženská správa jak chlap.. (keď dá päsťou chalanovi na tvár) mala by znášať aj ako chlap následky..
  35. 35
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

Plno oviec, dvaja traja prejavia aký sú sprostí a originálny a už sa všetci vezú. Nedivím sa že Slovensko je v takých sračkách.

@mielikki takže si len ovca

A nie, ja dievčatá nebijem. Ale keď mňa udrie, tak jej to vrátim keď si zaslúži. Fackanie možno vidíte v amerických rodinnych komediach a hovadinách ale keď mi dá facku tak to bude jedine preto, že si myslí že čítam myšlienky a čakala niečo čo nikomu nepovedala a obviňuje z toho mňa(alebo okolie). S niekym takým nemienim byť.
  36. 36
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

ked sa nevedia chovat! uz nech je tu ten islam! :)

http://i.imgur.com/XcMOZ.gif
  37. 37
    Tasara

hrá sa, že má 0 rokov
    BB kraj

nikdy by som netolerovala
  38. 38
    Xy12345

23 ročný chalan

Ja ani neviem prečo ale som veľmi proti násiliu páchaného na ženách, teda aj mi vadí a ak je treba aj zakročim keď vidím že sa očividne take niečo deje .... inak zato myslím si že keď sa mlátila muži je to úplne vporiadku, teda v norme... a nemyslím si že keď dá žena mužovi facku že by jej ju mal vrátiť... ale myslím si že je ok keď sa bijú 2 ženy,
  39. 39
    Veronikuus2669

15 ročné dievča

@mobscene_69 pozerám že 1.človek má taký istý názor ako ja. (rofl)
  40. 40
    Kaji1

19 ročné dievča
    tam, kde sneh padal

@11
  41. 41
    Kerrang

24 ročný chalan

Tak ja nemlátim baby a ani nemám bitky v mojej životnej náplni ...a názor mám taký, že to nie je správne, ale tak sú rôzni ľudia ako som sa dočítal tu, že to niektorým robí dobre :D
  42. 42
    Annyejnji

19 ročné dievča

týmto si zháňam osobného mlátiča (?) :S (bird)
  43. 43
    Kiki66

19 ročné dievča

chudak je taky chlap !!!