Fórum pridal Wewo, 6. 9. 2017 22:50 do kategórie BIRDZ a jeho svet. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Názor na hviezdičkovanie komentov?

0
Wewo

24 ročný chalan
Bratislava / IpD

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Misfit44

tvári sa, že má 6 rokov

o chvilu budeme pridavat farebne komentare vsade
  2. 2
    Etelnair

26 ročný muž
    ⊱ follow the white kitty ⊰

keby nebolo anonymne, mohol si ho pozriet kazdy a spravene napriklad tak ze cursor hover nad hviezdickou ukaze maly zoznam ludi ktori na nu uz klikli tak kludne
    ale dopadlo by to urcite tak ze by si to mohol pozriet len autor komentu, ktory by najprv minutu hladal dobre schovany odkaz a ten by ho presmeroval niekam uplne do prdele kde by nebolo nic len avatary ludi ktori komentar ohviezdickovali, cize by videl akurat hromadu defaultnych profiloviek plus nejake o ktorych by si za boha nevedel spomenut komu patria (samozrejme keby pouzival monitor s inym rozlisenim nez Tomas A. vsetko by sa este krasne prekryvalo)
  3. 3
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

@etelnair +1
  4. 4
    Majojo

18 ročný chalan
    Ak chceš, zistíš si :)

@etelnair Zo začiatku aké pokojné a postupne to malo pekný dej do zúrivosti :D :D pobavilo, dobrú noc. :)
  5. 5
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

@etelnair :D

No veď ale poďme na chvíľku do ríše fantázie a povedzme že by aspoň jednu z mála funkcií nedojebali, a pri hovernutí nad počet hviezdičiek by pekne vyskočil zoznam nickov s linkami na profily.

Myslím že by to dosť znížilo pasivitu čo tu vládne, a pri veľa ľuďoch sa ukázalo že hlas ľudu je v skutočnosti like od jeho nicku, piatich jeho fejkov a od aliancie troch prisluhovačov a ich piatich fejkov :D
  6. 6
    Stoperpohroma

hrá sa, že má 0 rokov

ake fejky?
  7. 7
    Poperpohroma

hrá sa, že má 0 rokov

zase tie hlupe NWO konspiracie
  8. 8
    Etelnair

26 ročný muž
    ⊱ follow the white kitty ⊰

@wewo radsej bez linkov nech je ten zoznam :D
    jj bolo by vidno preco ma napriklad kazdy prispevok miereny proti sisi hned v zaklade 15 hviezdiciek
  9. 9
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

Prestaň, to je až desivé!
  10. 10
    Poperpohroma

hrá sa, že má 0 rokov

ale pls
  11. 11
    Notme

23 ročný chalan

ono anonymita ma svoje klady. zober ludom anonymitu a mnohym z nich tym vezmes aj ich nazor. to mas ako s neverou. kazdy je svojej polovicke verny a napriek tomu vysledky anonymneho prieskumu odhalili, ze 70% z nich svoju polovicku podviedlo (vymyslam si, ale ten princip plati). ked chces ponat vox populi, tak je anonymita nevyhnutna. hold, ta so sebou prinasa aj par nevyhod, predovsetkym spominane fejky.

cizeeeee v konecnom dosledku... neviem :D
  12. 12
    Willbebetter

tvári sa, že má 3 roky

Super forko :D a vobec si nemyslím ze by to tu nieco rozprudilo, skor prave uplne naopak, podla mna plati koment ^^.... a @2 - tip top napisane :D
  13. 13
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v raji

Autor prispevku by to mal vediet kto mu dal hviezdicku... Uzivatel by klikol na * a vyskociko by mu (ako je to pri videach) take okienko s tymi uzivatelmi, ktori mu dali hviezdicku.. (Asi to tak aj malo byt, len sa to dobirdzovalo :) )
  14. 14
    Hnisavica

hrá sa, že má 1 rok
    ...a tým myslím tam dole

Som z hĺbky duše presvedčený, že keby si pôvodcov hviezdičiek mohol pozrieť každý, razom by ich rapídne ubudlo. Hlavne pri komentároch, ktoré sú namierené proti určitej osobe, kde sú vlastne zbabelým vyjadrením mlčanlivej podpory. Keby si daná osoba mohla kuknúť, kto to proti nej tak vehementne hviezdičkuje, hneď by bolo takých odvážlivcov menej :D Podobne aj u anonymných smutnovačov bez profiloviek.
  15. 15
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

@hnisavica no veď a komu môže vadiť, že ubudne hype hejtovacieho príspevku na úkor toho že nebude hypovaný anonymne?
  16. 16
    Hnisavica

hrá sa, že má 1 rok
    ...a tým myslím tam dole

Predsa anonymným hejterom!
  17. 17
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

No je to blbe ked to je anonymne
  18. 18
    Condition

23 ročný chalan
    Žilina

podme si spraviť sociálnu sieť :D @Hoperpohroma nam to nakodi :D a budeme si to sami upravovať a udržiavať nie ? :) :D
  19. 19
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

@condition birdzakom hejterskym nieco kodit je akoz a trest
  20. 20
    Condition

23 ročný chalan
    Žilina

@hoperpohroma das funkciu *označ hate* a ked nazbiera zle skore tak bude diskriminovaný a bude mat na pozadi kazdeho prispevku cervene pozadie s plamienkami :D
  21. 21
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

@condition lul

ale nie ja ked dokoncim svoj projekt (ak vobec niekedy) tak tam nebude mozna negativneho feedbacku, iba pozitivneho

+ posty su spravene tak aby mali privacy, teda ked sa rozhodnes, ze nejaky post budu vidiet len tvoji kamarati, tak externi hateri sa mozu ist pomnozit spolu
  22. 22
    Condition

23 ročný chalan
    Žilina

@hoperpohroma tak to znie fajn, takze ty pracujes na nejakej socialnej sieti ? :)
  23. 23
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

@condition mam nejaky core, prispevky, nastenku a databazu navrhnutu aj zrealizovanu ale nejak sa mi nechce do toho
  24. 24
    Condition

23 ročný chalan
    Žilina

@hoperpohroma podľa mňa by to mohlo byť úspešné :)
  25. 25
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

@condition co znamena uspesne? ze tam bude kopa toxickych asocialov? :D ja som to chcela viac-menej pre seba, ale momentalne pre mna robim dolezitejsie/zaujimavejsie veci, mozno sa k tomu vratim, uvidime
  26. 26
    Condition

23 ročný chalan
    Žilina

@hoperpohroma jáj tak no ... :D tak nič :D ono by to aj tak bolo narocne co sa tyka databazy a dat :D na to by bolo treba nie hosting ale zrejme server v serverovni :) neviem kto tu ma taku dobru ponuku ohladom takých veci ale bude mi to treba riesit :D ale to je jedno :) sa tu rozpisujem zas :D
  27. 27
    Exomor

27 ročná žena
    myšlienkovo

ma alergiu ked kdesi vidim nadpis ze nazor na to a to a este ze reakcia znamej osobnosti na to a to.. boze ako to ja len neznasam (:
  28. 28
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

@exomor tak nazdravie!