Fórum pridal Maroferik, 13. 9. 2018 21:00 do kategórie Filmy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Nazov filmu prosim

0
Maroferik

27 ročný muž
Martin

Spomenul som sa na film o dievcati ktore vyrastalo s mniskami v klastore alebo take cosi, bola tam scenka s tigrom o ktorom povedali ze je to bud nejaka verzia alebo ze je to klon z klonu. Na zacatku filmu si chlapik kupil zbran ktora sa zasekla.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Maroferik

27 ročný muž
    Martin

a chlapik potom isiel zmlatit toho co mu tu zbran predaj. Tiez si pametam ze ked cestovali vlakom tak za zavreli okenice aky ich to pred niecim chranilo
    INAK JE TO SCI FI ale POST Apokalypticky film. Aspon myslim
  2. 2
    Tikalok

29 ročný muž

O tigrovi, ktorý bol buď verzia alebo klon z klonu (2012)
  3. 4
    Maroferik

27 ročný muž
    Martin

Je dost mozne ze ten tiger bol zavrety v klietke na nejakom trhovisku ale tym si niesom isty
  4. 5
    Hnisavica

hrá sa, že má 2 roky
    ...a tým myslím tam dole

Filmov o klonovaných tigroch je hrozne veľa, musíš to špecifikovať.
  5. 6
    Ps102

23 ročný chalan
    pulzujúci penis Birdzu

Jurrasic Park (1996)
  6. 7
    Karlotiskot

33 ročný muž
    I'll Be In The Garage

@5 asi tak... Ešte k tomu posapokalyptický... To može byťt hocičo od Blade Runnera po Vesmírnu Odyseu... Ale aspoň sme tým časovým umiestnením vylúčili Pána Prsteňov a Zlatý Kompas
  7. 8
    Majmarad

35 ročný ujo

@ps102 :D
  8. 9
    Karlotiskot

33 ročný muž
    I'll Be In The Garage

A inak nepoznáte tú jednu pesničku čo tam spieva ženský hlas také áááá ááá a melodie je taradada radada ?
  9. 10
    Hnisavica

hrá sa, že má 2 roky
    ...a tým myslím tam dole

@karlotiskot @9 Neviem presne, ale tak sa mi marí, že ten ženský hlas to spieva na takom trhovisku
  10. 11
    Maroferik

27 ročný muž
    Martin

Toto nebolo priamo o tigrovi to je len jedna z troch scen z filmu ktore si pametam. Pametna scena hned asi aj prva je ako si kupuje zbran a vravi mu ze ci je funkcna no ked ju ide pouzit tak sa zasekne, a potom ide zmlatit toho co mu ju predal. Potom si uz len pametam scenku kde boli vo vrtulniku uz asi aj s tou holkou niekde nad pustou a potom je tu scenka na trznivi pradvepodobne pri vlakovej stanici kde je ten tiger. Potom uz len viem ze bolo vyhlasenie vo vlaku ze zastru okenice koli radiacii alebo takemu niecomu a potom je tam scenka s klastorom ktori je v uzkom skalnatom udoli. Na konci je myslim prestrelka v meste alebo take cosi.
  11. 12
    Karlotiskot

33 ročný muž
    I'll Be In The Garage

Ty píčo napísal som do googlu "Tiger clones radiation" a ono to fakt vyplulo film

Babylon AD sa to volá

Si mohol povedat ze tam hra Vin Ďízel
  12. 13
    Maroferik

27 ročný muž
    Martin

JA SOM UPLNE ZABUDOL
    Dik to je ono
  13. 14
    Dezolat

30 ročný muž

26 % hodnotenie filmu XDDDD
  14. 15
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

Volá sa to Kingžaba, v preklade to znamená "mladosť"
  15. 16
    Sugy1

24 ročný chalan
    Paradise circus

@hnisavica zas prišiel ten čas kedy ti musím povedať že čau si super :D strašne si ma rozosmial :D
  16. 17
    Hnisavica

hrá sa, že má 2 roky
    ...a tým myslím tam dole

@sugy1 Lol síce mám pocit, že nezaslúžene, ale vďaka! :D
  17. 18
    Hnisavica

hrá sa, že má 2 roky
    ...a tým myslím tam dole

@sugy1 Inak ja sa zase dosť smejem na tvojich storkách na insta :D
  18. 19
    Sugy1