Fórum pridal Kikusskaaaa, 23. 3. 2020 15:36 do kategórie Čo ma nasralo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

"nebudem nosiť rúško"

0
Kikusskaaaa

18 ročné dievča

môj otec odmieta nosiť rúška lebo si myslí že v skutočnosti každý je vírusom nakazený "nejak zo vzduchu", že to rozprašovali, nechce moc doma vetrať aby nám vírus nevliezol dovnútra a rúška by vraj mali nosiť len chorý, on čo má svoj vek si nebude ešte***
Odozva

Názory k téme

 1. 1
  18fliper

  30 ročný muž
  panic s komplexami na portali pre skolakov

  vy ste celkovo taka pridrbana rodinka
 2. 2
  Kikusskaaaa

  18 ročné dievča

  robiť zle tým že bude nosiť rúško pod ktorým mu je teplo a množia sa tam baktérie, vraj by ešte skôr ochorel cez rúško ako bez neho, vždy keď vidí jedného človeka zo 100 ktorý vonku rúško nemá tak nám naňho ukazuje so slovami "a ten kde má rúško?? chce druhých nakaziť?" vedecké videá berie jedným uchom dnu a druhým von a tie konšpiračné berie ako pravdu právd... ako ho máme presvedčiť aby aspoň nerobil hanbu na verejnosti keď už má srandu z rúšok? vraj dokým nezoženie respirátor tak sa chrániť nebude lebo rúško mu ešte spraví zle
 3. 3
  Kikusskaaaa

  18 ročné dievča

  @18fliper veru
 4. 4
  Thinkaboutjustice

  27 ročný muž

  a octuje doma aspon 3x denne parapety ?
 5. 5
  Semhamforas

  hrá sa, že má 0 rokov
  Bratislava

  nijako ho nepresvedčíš, má svoju pravdu a bodka.
 6. 6
  Waagbistritz69

  26 ročný muž
  גאָלעס

  @thinkaboutjustice Či toto nebude nakoniec od neho.. https://a.radikal.ru/a04/2003/c3/e5c871480dd6.jpg
 7. 7
  Fukaj

  8 ročný chlapec

  Aj môj otec niekde zobral že to máme všetci a je to umelo rozšírené. Neviem odkiaľ títo late 40tníci beru info, ale je to divné.
 8. 8
  Rothschild

  29 ročný muž

  no co uz, nasi fotrovia citaju jedinu zarucenu PRAUDU - hlavnespravy.sk
 9. 9
  Samuelfghk

  23 ročný chalan

  Ako vám môže vírus vliezť dovnútra? On nemá žiadne nožičky ani krídla, to nie je hmyz ani nič podobné. Svojím spôsobom je to neživý organický materiál, ktorý len zotrváva rôzne dlho na povrchoch a len keď sa dostane do kontaktu s bunkou, tak vtedy sa v nej množí, čím ju oslabuje. A takisto nedokážem pochopiť, ako môže niekto veriť, že to rozprašujú, veď je to také ľahké, že by to skôr uletelo hore, než dopadlo na zem.
 10. 10
  Wistingher

  23 ročný chalan
  Bratislava

  Toto som uz cital a rozsirovali to tupci okolo Hlavnych sprav a podobnych sráčov ktorí píšu statusy. Myslim ze tentoraz to nebol L.B ale skôr trulo z LSNS.
 11. 11
  Nespiacakraska

  29 ročná žena
  Doma

  Moj otec mi dava instrukcie k svojmu pohrebu. Najviac ma bavi ako sa certi ked sa ho pytam ci mu mam zavolat mladeho alebo stareho farara. Nema rad fararov...
 12. 12
  Motovidlo323

  31 ročný muž
  dedoles influencer birdzu

  Súhlasím, že vašej rodine treba doživotnú karanténu, najlepšie na odľahlom ostrove.
 13. 13
  Goldenbeach

  34 ročný ujo
  Chernobyľ

  @wistingher asi ti začnem aj ja nadavať do jebnutych kokotov :D si nejaky zakomplexovany alebo čo ti je do piče?
 14. 14
  Wistingher

  23 ročný chalan
  Bratislava

  @goldenbeach Nie nemam vymyty mozog propagandou. Veď tam si publikuje kto chce čo chce. Kočner im posielal dokonca prachy aby písali čo chce. Ruské min. zahr. Veci ich sponzoruje.
  Ale ty mi tu zacni hovoriť o zakomplexovanosti. Z ich článkov je to viac než evidentné, ale nemusíš sa urážať, že tomu nechápeš.
 15. 15
  Goldenbeach

  34 ročný ujo
  Chernobyľ

  @wistingher ale ty furt utočiš na lsns, sa uvedom troška.. ja nie som ich sympatizant, ale lezie mi to na nervy
 16. 16
  Wistingher

  23 ročný chalan
  Bratislava

  @goldenbeach a budem aj naďalej. Pretože len hlupák alebo fašista ich môže podporovať. Prípadne ten kto na tom nejak vyryžuje prachy.

  Voliť fašistov do riadiacich funkcii štátu je ako páchať vlastizradu. Podobne aj s komunistami. Ale ti su tu uz roky udomácnení a ludia ich nejak berú ako normálnu súčasť, čo je chyba. Mali sa s nimi vysporiadať po 89 ale nechali ich tak. A dnes to tu preto stále vyzerá tak, že to riadi jeden neschopák a kecal za druhým.
  Teraz je len druhá vláda, v ktorej nie je ani jeden bývalý komunista.
 17. 17
  Waagbistritz69

  26 ročný muž
  גאָלעס

  @goldenbeach Keď nie si ich sympatizant, tak čo je v neporiadku na tom, na fašistov "útočiť"? Ja len, že nedávno napríklad zhadzovali celé šírenie koronavíru na utečencov (pičovina) a bagatelizovali dôležitosť základnej hygieny (megapičovina), to jediné som od nich zachytil na túto tému a nič ďalšie radšej ani zachytiť nechcem. https://hooktube.com/watch?v=sqik_dZy6lI

  @wistingher "Vysporiadať sa" s KSČ by znamenalo s cca dvoma miliónmi jej bývalých členov spraviť čo také? :-/ Btw aj Kiska tam chcel vstúpiť, ale nevzali ho.
 18. 18
  Majky538

  25 ročný muž

  ked s nim bude niekde vonku napriklad pri pokladni sa ho spytaj, ze preco si doma nechal rusko, ked bol v Taliansku 2 tyzdne dozadu for fun.. :D
 19. 19
  Limitles

  7 ročný chlapec

  zozen mu nejake uber super mega truper rusko ala bane z batmana a povedz ze toto doporucil jozesf zo slobodneho vysielaca je tam fileter na tazke kovy a freony to filtruje a negativne iony uvidis pojde po tom ako pes po slanine
 20. 20
  Lenkaska1

  24 ročné dievča
  Bratislava

  je dospelý, mal byt mat svoj rozum.. asi mu to nevyvratis.

  Môj foter tiež najprv hovoril, že je to prehnane a že je to ako chrípka a on nebude nosiť rusko, ale keď prišiel na rokovanie a všetci mali rúška okrem neho, tak sa cítil ako “nahý” a to iste keď prišiel do obchodu a všetci mali ruska len on nie.. tak si zohnal, už len preto aby naňho necumeli.
 21. 21
  Marjy77

  21 ročné dievča
  Wilderland

  Hold, pri každom pravidle sa nájdu ľudia, ktorý ho budú z takého, alebo onakého dôvodu porušovať aj keď sa to ostatným zdá byť proti normálnej logike. Veľa s ním asi nenarobíš, leda počkať pár dní kým si uvedomí, že už prevažná väčšina ľudí nosí rúška, kým to nedajú povinne, alebo kým si nekúpi respirátor. Vlastne mu ho môžeš rovno ty kúpiť a máš vyriešené.
 22. 22
  Lordmmx

  29 ročný muž
  mp-tuners.eu

  tak respirátor mu pomôže skôr ako rúško. rúško prepustí dnu ale nie von. a respirátor neprepustí dnu ale prepustí von.