Fórum pridal Christiano_301, 19. 8. 2019 14:50 do kategórie Čo ma nasralo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Nechcú mi dať voľno

0
Christiano_301

21 ročný chalan

Zajtra idem na alergológiu na kontrolu a nechceli ma pustiť, ale povedal som že 3 hodiny odrobim zajtra.A v stredu na skúšku som sa vyhovoril tiež na kontrolu to ma už nepustí, že teraz jej to hovorím,prečo som to jej nepovedal skôr. Tak na skúšku nejdem.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Christiano_301

21 ročný chalan

Rodičia a blízky mi hovoria že na paragraf sa to dá spraviť že si dám voľno. A ako keď ma nepustia? Pici tam
  2. 2
    Vladqog

27 ročný muž
    Rokfort

Myslim si, ze ked das kompetentnym precitat tvoje fora, daju ti invalidny a do smrti nemusis riesit robotu.
  3. 3
    Christiano_301

21 ročný chalan

@vladqog nepochopil si ma
  4. 4
    Vladqog

27 ročný muž
    Rokfort

Skor ty mna.
  5. 5
    Majmarad

36 ročný ujo

Ja chcem byť tebou
  6. 6
    Campino

26 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

Vyjeb sa na tu pracu
  7. 7
    Christiano_301

21 ročný chalan

@campino a prečo?
  8. 8
    Christiano_301

21 ročný chalan

@campino akože mne sa tu lubi len to ma sere najviac, že keď sa dačo dojebe tak som na vine ja. Lebo som tu 3 mesiace a kto je tu rok alebo viacej tým nič nevravia. Stále sa vyhrážajú. Za druhých mám robiť robotu a keď to neurobím za druhých PPD. Ako chápeš?
  9. 9
    Campino

26 ročná žena

A povedat, obhajit sa nevies?! Sa nediv,ze ta vyuzivaju, ked nevies povedat NIE, ked nechas vinu druhych hodit na seba, kurva si chlap, tak si dupni a ukaz im, ze si neni handra.
    Co sa ti paci? Ze ta buzeruju, ze ta ponizuju, ze ta vyuzivaju? Tak aj vyzera to slovensko potom, ze si v tomto state robia z ludi dobry den.
  10. 10
    Christiano_301

21 ročný chalan

@campino ale vieš nechcem stratiť tuto robotu. Kde pôjdem potom? Budem robiť za 600-650€? Keď ti dostanem o 100 viac? Neviem povedať nie. Lebo nechcem tuto prácu stratiť. Vieš robím aj so staršími a tam veru musíš mat rešpekt. :) oni majú viacej skúsenosti než ja. Som nesmierne rad, že ma prijali ale že za druhého budem dostať PPD to je už čo. Tks. Lebo ženy nevládzu dať joint do krabice tak ja mám tam dať. Tu robia všelijaký ľudia
  11. 11
    Campino

26 ročná žena

Pri pase naucia aj opicu robit, tak ti to moze byt jedno. A coze nevedia? Nech sa to naucia. Musis byt zdravo drzy aby ta respektovali. A ze su tam starsi? A co akoze? Musis byt lepsi.
    Mas 750€ , to mas celkom slusne (: , za 5 vyplat si mozes kupit nejaku staru audinku
  12. 12
    Christiano_301

21 ročný chalan

@campino mám v pláne ale ročník 2002 alebo 2003 :) neviem byt taký lebo sa bojím že mi dajú PPD. No jedno úplne nie. Je rozdiel či budeš robiť za 600-650€ alebo za 700-750 € v čistom
  13. 13
    Campino

26 ročná žena

Poradim ti, rocnik 2019, na jesen pride jedno auticko ;) bmw g21 :)
    Boze ty si trapko, jeb sa na nich, obj je to vsade tak, ze novym daju robit veci, ktore onj nechcu robit.
  14. 14
    Christiano_301

21 ročný chalan

@campino už len to ma sere, že za všetko môžem ja. Vyhrážajú sa s PPD. A nie len mne, všetkým ktorý to tak nerobia ako by mali. Potom ked to robím podľa operačného tak zas nemusím tak robiť lebo tu neni žiadna kontrola. Ja to robím ako mám, ale že za ženské budem dostať PPD lebo ich bolia prsty a nevedia tam dať joint to už je čo. Jedným tam robím on si povedal svoje, že on začo bude dostať PPD, a keď dostane tak dá výpoveď. A úplne ho chápem to iste by som urobil aj ja keď mi to urobia. Napr neska tu bol nováčik a skladal krabicu a nestíhal a povedal liederke, že musí ísť lekárovi. Vyhrážala sa mu s PPD. Tu môžeš aj skapať ich to nezaujíma. Ja to robím najrýchlejšie najlepšie ako viem a ajtak ja som na vine. Samozrejme všade sú nezhody lenže ja si neviem povedať svoje, radšej som ticho aby som nebol najhorší
  15. 15
    Christiano_301

21 ročný chalan

@campino nechápeš ma
  16. 16
    Antifunebracka

30 ročný muž
    podkastak birdzu

No čo, ako si dopadol, kamoško