Fórum pridal Nikichan, 11. 1. 2018 16:44 do kategórie Zdravie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Nechutenstvo, ako zvysit apetit?

0
Nikichan

21 ročné dievča

Je obdobie skuskoveho a na kazdeho stres posobi nejako inak. Ja som z tych ktory do seba nedokazu nic dostat. Dva tyzdne som uz poriadne nejedla a citim ako som uz fakt zoslabla. Ledva do seba dostanem hoci aj tekutiny. Ti ktori ste podobni stresaci...
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Nikichan

21 ročné dievča

...ako ja, ako riesite taketo situacie? Pripadne ak poznate jedlo ktore sa nemusi prezuvat(prezuvanie ma velmi odradza, preto len pijem a som na jogurtoch) s milion kaloriami ktore by mi aspon dodalo energiu. Nechcem so sebou na skuskach niekde slahnut na chodniku :DD
  2. 2
    Diehard

28 ročný muž
    Bratislava

@nikichan kup si gainer seriozne .. mas tam dost cukrov, bielkovin .. ja som tak tiez fungoval ked som nemal moc chut do jedla .. das si do sejkra, vezmes so sebou a kdekoľvek dolejes vodu, zamiesas a mas
  3. 3
    Nikichan

21 ročné dievča

@Diehard
    Dakujem za tip, urcite vyskusam :) !
  4. 4
    Danieldevil

27 ročný muž
    Bratislava/Trnava

nikdy som to neskúšal, ale skús si vygoogli "mana" je to niečo na štýl @2 akurát by to malo byť zdravšie a plnohodnejšie nahradiť stravu, viem že kamaš mi hovoril, že jeho brat na tom dlhšiu dobu fungoval namiesto normálnej stravy, aj keď by to mal byť iba doplnok
  5. 5
    Diehard

28 ročný muž
    Bratislava

@danieldevil je vela super potravin a emergency jedal a pod. .. ale vzhľadom na cena/vykon a dostupnost je gainer asi najjednoduchšia volba .. inak v nom nic nezdrave nie je .. ci kupis nejaky superfood vo forme suchej tyčinky alebo toto zmiesas s vodou, je to to iste .. zakladom su sacharidy a bielkoviny pre rýchle dodanie energie .. vhodne je to doplnit ovocim a zeleninou inak
  6. 6
    Nikichan

21 ročné dievča

Dakujem za oba napady :) mana sa mi na nete zdala dost draha ako @5 pise tak vyskusam zrejme gainer, pomer cena a energia z neho je dost sympaticka :)
  7. 7
    Danieldevil

27 ročný muž
    Bratislava/Trnava

@diehard ja sa do týchto vecí až toľko nevyznám, takže je to možné, len čo mi kamoši čo cvičia a trošku sa vyznajú hovorili, že Gainer volali predražený cukor :D
  8. 8
    Vegas

26 ročný muž
    Bratislava

gayner je cista sracka, ak uz gayner tak hladaj vlockovy aspon
  9. 9
    Bebekex

24 ročné dievča

ja napriklad neviem ranajkovat normalne. je mi z toho tazko a zle, nemam chut na to...a ked si spravim smoothie, ze banan (resp. dalsie ine lubovolne ovocie)+ chia+ sojove/ine mlieko a trocha čoko proteinu, tak ma to celkom dost zasyti a nie je mi zle
  10. 10
    Dollish

hrá sa, že má 0 rokov
    Wasteland

Keď som statnicovala tiež som nemohla nič jesť a jediné čo mi nevadilo boli jedla takmer bez chuti. Mohla som jesť len biele tofu, surovú mrkvu a ryžové chlebíky. Ale to asi nie je dobrá rada :D
  11. 11
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    unclean, a libertine

arasidove maslo?
  12. 12
    Wistingher

21 ročný chalan
    Bratislava

pff ja by som praveže jedol , alebo robil hocičo iné :D
  13. 13
    Chanteuse

24 ročné dievča
    Mesiac

mňa pred štátnicami držala na žive kofola, 7káv a 7 zeleno-matcha-čiernych-maté čajov denne, elektronická ciga,čokoláda,ale rána som mala zdravé- zelený jačmeň,med a ešte dáke superfoods :D ach staré časy, neber si príklad samozrejme :D proťák s niečím ako píše @9 môže fungovať dobre :)
  14. 14
    Yacopsae

23 ročný chalan
    Tvoja mama

Kvôli škole si kaziť zdravie, mohol by som jebať.