Fórum pridal Xdroxy, 15. 11. 2008 18:37 do kategórie O dievčatách. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Nedostala som este menstruaciu..

0
Xdroxy

22 ročné dievča
brezno

Strasne sa toho desim ze mi nieco je :( normalne sa vyvyjam aj ked s oneskorenim medzi babami z rocnika som posledna co nema menstruaciu..prsia sa mi zacali vyvyijat asi pred 2-3 rokmi a vytok mam nejako podobne. Chlpky mam uz aj v podpazusi aj tam dole..
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Baarculiq

21 ročné dievča
    v Nitre

este rok počkaj
  2. 2
    Xdroxy

22 ročné dievča
    brezno

dik..dufam ze mi nic vazne nie je
  3. 3
    Antja

24 ročné dievča
    State of Love and Trust [BA]

do 16 je hranica...ak potom nedostanes, vyhladaj lekara...s mamou sa o tom nerozpravas?
  4. 4
    Janushka21

23 ročné dievča
    Dubnica nad Váhom

to je v pohode, ja som tiez az v 15tke dostala...este pockaj
  5. 5
    Zwejka

22 ročné dievča
    žijúce vo farebnej tme

jasne ze pockaj :) mas este rocik casu :)
  6. 6
    Seagull1

27 ročný muž
    Blava - Trebišov

teraz nariekas ze nemas kramy? ja ze si sa s niekym vyspala a nechodia... hehe... neboj nic, ved ty si este budes nadavat, aby si ich nemala :D
  7. 7
    Renushik

26 ročná žena
    Kysucké Nové Mesto

čo ja som až v 16 a som v poriadku, len som moc chuda, tak asi preto hm... :)
  8. 8
    D170

28 ročná žena

Ak nedostaneš do 16, tak chod k lekárovi.<br />
    Zatiaľ sa tým netráp. Kedysi a to nemyslím dávno, napríklad ked som aj ja bola vo veku ako ty, bolo normálne, že baby dostali menzes v 15 až 17 rokoch.<br />
    Ale teraz neviem prečo, ale dievčatá dospievajú strašne rýchlo a dostávajú menzes už v 12.<br />
    Takže sa tým zatiaľ netráp
  9. 9
    Pershing363

28 ročný muž
    Bratislava Vrakuňa-Petržalka

No ja mam 20 a este som ich nemal som uz asi odpisany :D
  10. 10
    Peterkoo

22 ročný chalan

tym sa netrap...urcita cast populacie, priblizne 50%na ju nikdy nedostane...a je ich aj viacej ako 50%
  11. 11
    Feerinko

24 ročný chalan
    <b>UnderWorld </b>

Pockaj jak budes nadavat ked ich dostanes :-D
  12. 12
    Xyz666

27 ročná žena
    žijúce v realite

Zisti si od mamy, sesterníc, tety z maminej a otcovej strany, babiek a ostatných žien v rodine, kedy ony dostali prvú menštruáciu. Je to totiž trochu dedičné, takže ak ju dostali neskoro, je pravdepodobné, že na tom budeš rovnako
  13. 13
    Zena

22 ročné dievča
    Nové Zámky

jezisi cakaj ked ich nedostanes ani v 16 chod doktorke! ale podla toho co pises ich zachvilku dostanes....
  14. 14
    Danuska1551

22 ročné dievča
    Lipany

hm...nesi sama ja mam 15 a ties som este nedostala menštruaciu a ma to velmi trapy
    a chcela bi som ju dostat
  15. 15
    Samaroo1

22 ročné dievča
    moje sebazdokonaľovanie je

toto je neco...na nete je o tom tolko diskusii...predpokladam ze uz si presla kazdu stranku na google co sa tohoto tyka a vsade pisu ze do 16 je cas...takze poviem ti co ostatni...uatial sa tym netrap:D
  16. 16
    Paga

19 ročné dievča
    Hanušovce nad Topľou

mno ta ja som tes esete memala swoju prvu mwnstruaciua teraz nwm co a ako prosim poradte mi ja nemam 11 ale ja ma uz 13 len som tam napisal blud a prosim moje kamosky ju uz mali len ja ne prosim poradte mi
  17. 17
    Paga

19 ročné dievča
    Hanušovce nad Topľou

mo aj som este nemala swoju mwnstruaciu prosim poradte mi mam 13 a ne 11 prosim ja len cem wedet kedy to zistim ze mam M? prosimm
  18. 18
    Aloe

24 ročné dievča
    Žilina

@paga <br />
    mozes sa opytat mamy,kedy ju dostala ona<br />
    mozes vydrzat tak do 16-ky .. ak ju nedostaned dovtedy treba ist k lekarovi :)<br />
    ak mas otazky napis Ts
  19. 19
    Natalianas

20 ročné dievča
    Prešov

môžem sa niečo opýtat?...dufám že mi nikto odpovie..može fajčenie nejak ovplivnit menštruáciu?..ak som ešte nedostála..že sa to može oddálovat?..alebo niečo taqe?..mám 13..prsia mi uš začali rásť asi pred 2 rokmmi..á stále nič..dakujem
  20. 20
    Natalianas

20 ročné dievča
    Prešov

á etše ake mošem mat priznáky ak by som mala dostáť prvu menštruáciu??
  21. 21
    Dianna

21 ročné dievča
    Banská Bystrica

natalianas .. to s tym fajcenim no tak iste riziko oddalovania tvojej menstruacie tam moze byt... a priznaky proste to dostanes len sa nezlakni ak bude trvat trosku dlhsie
  22. 22
    Nicoleee

17 ročné dievča
    Humenné

no ja mam tiež 12 a a mám presne takéto isté príznaky a nič.. takže..neviem :-//<br />
  23. 23
    Nicoleee

17 ročné dievča
    Humenné

no ja mam tiež 12 a a mám presne takéto isté príznaky a nič.. takže..neviem :-//<br />
  24. 24
    Sofi12

22 ročné dievča
    Bojnice

Ja mam 12. A prave som ju dostala. Radsej to nechcite.
  25. 25
    Sofi12

22 ročné dievča
    Bojnice

Ja mam 12. A prave som ju dostala. Radsej to nechcite.
  26. 26
    Deer123

19 ročné dievča

Ahoj, pozri mne je 14 .
    A tiež som sa desila že som TO nedostala . Ochlpenie mám ale prsia ešte nie . A dostala som TO .
    Neboj o vela neprichadzas ja som sa tiež bala . Ale teraz mi to ukrutne lezie na nervy :D