Fórum pridal Dalinedali, 12. 1. 2018 16:41 do kategórie Mobily. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

NEDOSTATOK UKLADACIEHO PRIESTORU (samsung)

0
Dalinedali

22 ročný chalan

Čaute, potrebujem pomôcť. Chcem napr. stiahnuť na google play nejakú aplikáciu, ale píše mi to stále, že nemám dostatok ukladacieho priestoru. Už som vymazal snáď všetko a stále to nechce stiahnuť danú aplikáciu. Vedel by mi niekto poradiť, kde je problém
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Himiko

27 ročná žena
    Slovensko

Hm, ja som prednedávnom riešila podobnú situáciu. Mne pomáha vymazať vyrovnavaciu pamäť. Ak si skúsil/a aj to, tak ti už neviem nijako poradiť.
  2. 2
    Moonshine

23 ročný chalan

Stiahni si tie appky cez web, napr apkpure, nainštaluj sám a enjoy :-D

Obchod play mi nebude vravieť čo mám alebo nemám robiť
  3. 4
    Soy_goodking

hrá sa, že má 1 rok

Samsungy majú malý úložný priestor. Kúp si radšej päťdverový Peugeot. Alebo nejaký kombík, tam sa nájde vzadu na sedadlách aj súložný priestor.
  4. 5
    Midnight

28 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

@dalinedali 1.appky sa stahuju a instaluju do internej pamate, nevymazaval si nahodou veci z pamatovej karty co tam mas vlozenu? lebo to ti nepomoze.

2. ak si cistil internu, a stale nedostatok, tak si proste nevymazal dost, skontroluj si cisla velkost volneho miesta verzus velkost appky
  5. 6
    Passko

25 ročný muž
    Mauacky

Vymaz si cache ( mne to vzdy pomohlo, ked som mal take problemy)
    Alebo si nenaistaluj tu appku, ktoru chces ale stiahmi clean master a vycisti si mobil