Fórum pridal Elemental, 27. 11. 2015 16:55 do kategórie Úchylnosti. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Nekriminálna pedofília.

0
Elemental

35 ročný ujo

Čo hovoríte na ľudí, ktorých priťahujú deti, ale neubližujú im?
Keby sa vám váš kamarát, alebo niekto z rodiny priznal, že má takúto sexuálnu preferenciu, ako by ste reagovali?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Dumbledore

hrá sa, že má 2 roky
    Godricova Úžľabina

Určite by som mu odporučil ísť za odborníkom, aby mu predpísal prevenčne stimulujúce lieky.
  2. 2
    Melancholik

27 ročný muž
    Bratislava

v niektorých afrických krajinách (aj iných hlavne) uzatvárajú dospelí muži manželstvo s 9 alebo aj okolo 13 ročnými dievčatami, majú s nimi sex a podobne ... je to v poriadku ? asi áno keď sa to tak robí že
  3. 3
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -68 roky
    tulam sa

urcite by mi to nebolo prijemne pocuvat, ale dokial by si sam uvedomoval, ze to nie je zrovna v poriadku a tym detom by neublizoval, tak by som sa snazila sa k nemu spravat ako k normalnemu cloveku
  4. 4
    Zajkousko

32 ročný muž
    Žilina pod Dubňom

ťažko povedať, môže aj nemusí ublížiť...
    do človeka nevidíte a podľa rečičiek sa nemôžte riadiť...
  5. 5
    Omegared

31 ročný muž
    Brezová pod Bradlom

V dnesnej dobe by som sa tomu necudoval ked 13 rocna vyzera ako 18
  6. 6
    Mojdedo

40 ročný ujo
    Rumunsko-Temešvár

Ved mna pritahuju deti :D
  7. 7
    Darksider96

23 ročný chalan
    Underworld

Môj názor na ľudí, ktorých priťahujú deti, je že by mali byť pod dohľadom sexuológa. Do hlavy pedofila nevidíte a ťažko povedať či by deťom ublížil alebo nie. Keby sa mi nejaký kamarát alebo niekto z rodiny priznal že má takúto sexuálnu preferenciu, tak by som ho poslal sexuológovi, aby mu predpisal nejaké lieky. Ale aj tak nie je isté, či by ich užíval. Mali by ich dať asi všetkých preventívne vykastrovať :-/
  8. 8
    Aventine

11 ročné dievča

by som ho polutovala, vsak to musi byt mega tazky zivot
  9. 9
    Nuda22

18 ročný chalan
    Nitra

Dvere sú tam!
  10. 10
    Marleymt

hrá sa, že má 0 rokov

@omegared len tak pre info, ak 13 ročná vyzerá na 18, to nie je prípad pedofila... pedofiília je slabosť pre detský vzhľad, nevyvinuté pohlavné znaky atď.
  11. 11
    Gothicpoethic

26 ročná žena
    <b>Prostoreká</b>

Tak aj mňa priťahujú deti, rada sa s nimi hrám a blbnem, učím ich slova ako metafyzika, stafylokok a podobne. A myslím, že ich rodičom sa to páči, lebo zabavím seba, zabavím deti a rodičia si na chvíľku oddýchnu.
  12. 12
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

iste je to pre toho človeka ťažké...

ale asi by ma istým spôsobom trochu vydesilo, keby mi to zahlásil niekto blízky..nakoľko mám dieťa a hneď by mi napadlo, že čo ak ho priťahuje a neviem...bolo by mi to divné no.......
  13. 13
    Trash

33 ročný muž
    Michalovce

@elemental Už mi nebude kamarát zahryzne sa do obruvníka... Pedofília má ostať ilegalna a s ňou aj adoptovanie deti homosexuálmi...
  14. 14
    Creeson

31 ročný muž
    Košice

Ajaj zase sa ozvala múdra Slovač :3 Jedno slovo TOLERANCIA.... to je to čo ľuďom chýba -_- . Kto má právo určovať čo je normálne a čo nie ? Prečo by som nemohol obviniť klasického heterosexuála z toho že je úchyl, pretože je heterosexuál ? Každý je jedinečný orginál a kým nikomu/ničomu neubližuje nemáte právo ho súdiť.