Fórum pridal Batafun, 13. 9. 2017 16:16 do kategórie Stredné školy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Nemčina Glossar Ausblick

0
Batafun

17 ročné dievča

Ahojte, mám na vás prosbu. Našiel by sa nejaký ochotný človek a našiel mi ( alebo ak má doma) slovíčka z učebnice Ausblick 1 ? Velmi by mi to pomohlo, lebo neviem to zohnať na internete. A zoradené podla lekcii, nie podla abecedy. Prosim pomozte
Odozva

Názory k téme

1. 2
    Nikkia

21 ročné dievča

@Batafun Ahoj, myslíš slovíčka čo sa nachádzajú v takom tom modrom pracovnom zošite, čo je k učebnici Ausblick 1?
  2. 3
    Batafun

17 ročné dievča

@nikkia ano to je presne ono... trieda si nechce kupovat pracovne zosity lebo sa nam zdaju drahe... tak sme hladali na nete ci tam nie je nieco take a nasli sme iba z Ausblicku 2... po jednotke ani stopy... mala by si nejaku radu prosim?
  3. 4
    Nikkia

21 ročné dievča

@batafun noo, tak možno to nie je najlacnejší PZ, ale dosť pomohol na precvičenie si učiva.. neviem či by to šlo tak dobre len s učebnicou :-) každopádne, ak chceš, mohla by som ti oskenovať potrebné veci, lebo mám ich doma (aj 1, aj 2) a aj tak mi to je už k ničomu, tak aspoň by som takto pomohla...
    ...alebo je tu aj druhá možnosť: http://calameo-download.tiny-tools.com/print.php?doc_id=004397376a7aba74efecf ;-) na konci každej lekcie je Wortschatz :-)
  4. 5
    Batafun

17 ročné dievča

@nikkia oskenovat? super :) a mohla by si mi to potom poslat na email? myslím iba tu Wortschatz. Straaašne moc ďakujem :)