Fórum pridal Plavam_zivotom, 17. 10. 2020 00:14 do kategórie Filozofovanie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Nenávidíš niekoho?

0
Plavam_zivotom

25 ročná žena

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

Ak ano koho..?
  2. 2
    Kerrang

28 ročný muž

Nedá sa celoživotne niekoho nenávidieť, aj keď niekto bol na mňa zlý alebo sa ku mne správal hnusne
  3. 3
    Warble

21 ročné dievča

kedysi ano, ale je velmi fajn sa dostat do stavu, kedy si uvedomis, ze ta nenavist v konecnom dosledku ublizuje len tebe samej
  4. 4
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

https://i.postimg.cc/HnxQhmBw/tenor-1.gif
  5. 5
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Pani lesa

Nemyslím si, že by mi na niekom záležalo natoľko, aby som bola ochotná vynakladať na nich toľké emócie, ešte k tomu negatívne.

Dokonca ani komáre nie.
    Ale raz som mala mravce, ktorých sa bol problém zbaviť, tie som nenávidela
  6. 6
    Surfrock89

31 ročný muž

Niekedy seba
  7. 7
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@surfrock89 to sa ja furt :D
  8. 8
    Rebarboe

19 ročné dievča

Naozaj za cely život som nemala tú česť s nikým, koho by som potom nenávidela. Nenávisť je take silné slovo a je to mimoriadne vyčerpávajúca emócia, keď som v prítomnosti niekoho, kto mi lezie na nervy, odchádzam.
  9. 9
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

Nemam kapacitu pre silne, dlhotrvajuce emocie.
  10. 10
    Vladqog

28 ročný muž
    východ zapadá

sam seba
  11. 11
    Surfrock89

31 ročný muž

@torpedo08 to mi je jasné :D
  12. 12
    Oiquell77

28 ročný muž

Vsetkych :D
  13. 13
    Blackfog

hrá sa, že má 0 rokov

Nenávidím zopár ľudí... ale až tak do krve, že keď som mentálne na dne, tak jediné čo ma posúva je práve tá nenávisť. :D Má to aj svoje pozitíva teda... ale držím to na uzde, nie že by som ich mlátil roxormi pri stretnutí.
  14. 14
    Robin

23 ročný chalan

https://www.azquotes.com/picture-quotes/quote-a-true-man-hates-no-one-napoleon-bonaparte-3-13-10.jpg
  15. 15
    Sianagirl245

19 ročné dievča

Keby ich mám v živote zahlasujem áno ale našťastie už nie takže už sú mi skôr len ukradnutí..a mala som 2 takých ľudí
  16. 16
    Zajko1211

28 ročný muž
    Banská Bystrica

pýcha a nenávisť boli prvotnými hriechmi Lucifera v nebi, najkrajšieho, najmúdrejšieho archanjela a predsa, chcel byť nad Bohom...nebiť tejto vojny, medzi Bohom a Luciferom a podvodom Adama a Evy v raji, mohli sme žiť všetci v tom raji a nie teraz počúvať debila vo vláde niekde v strede Európy...
    a nie nenávidím, i keď by som niekoho v istých momentoch prihlušil, poskákal po ňom, zapol za auto a povláčil po žiline a vykopol na smetisko v Považskom Chlmci...
    ale, moje svedomie ma v mikro sekunde presvedčí, že je to zbytočné, zlo sa samo zničí...
    Boh s vami...
    :)
  17. 17
    Primitiv

26 ročný muž
    občas sám neviem, v ktorom svete sa práve nachádzam.

hlavne seba, takí kokoti by sa rodiť nemali
  18. 18
    Annyejnji

22 ročné dievča

mam ludi ,ktorých by som bola schopna vyslovene oplut, kebyze ich stretnem, ale nezaoberam sa nimi v realnom zivote a nestretavam ich a napadnu mi skor pri takychto otazkach,ako pri kazdodennom zivote :D
  19. 19
    Agord

tvári sa, že má 5 rokov
    S foťákom na krku

Jedine keď si na dotyčných spomeniem. Inak ma netrápia. A ako spomínajú vyššie, držať v sebe takú silnú negatívnu emóciu nechcem.