Fórum pridal Binos, 14. 3. 2017 16:18 do kategórie Politika. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Nenavist k Poliacikovi

0
Binos

14 ročný chalan
ostatné

Preco ho vlastne kopec ludi nemusi? :D ja akoze viem ze je to bradaty politik ale to je tak vsetko :D co mu ludia vycitaju?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

To čo každému politikovy.
    Prakticky nič. Ale musia sa na niekom vybúriť kvôli svojim úbohým neúspešným životom.
    Viem o čom hovorím aj ja som to kedysi robil :D
  2. 2
    Binos

14 ročný chalan
    ostatné

@vsakpredsajaa ja som cital ze je slnieckar ale to neviem co je bo dnes je tak nazyvany bars kto :D
  3. 3
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

@binos dneska sa aj o sebe dozvieš že si slniečkar a na ďalší deň nacista. :D
    Tieto slová stratili svoj význam.
  4. 4
    Binos

14 ročný chalan
    ostatné

@vsakpredsajaa no ved to ze neviem co si mam pod slnieckarom predstavit a tak neviem ako to vlastne s poliacikom je :D
  5. 5
    Nespiacakraska

26 ročná žena
    Doma

Neviem. Ja mám kopec ľudí vo svojom okolí ktorých môžem nenávidieť, takže mi je ukradnutý...
  6. 6
    Antifunebracka

28 ročný muž
    kajinek birdzu

Antiwaxer a propagátor homeopatie. To už je dosť vysoký stupeň kokotizmu.
  7. 7
    Etelnair

26 ročný muž
    ⊱ follow the white kitty ⊰

napriklad @patrixo ho ma rad (bird)
  8. 8
    Binos

14 ročný chalan
    ostatné

@antifunebracka aha...homeopatiu som si nasiel ale antiwaxer mi naslo antiwax-cistiaci prostriedok :D
  9. 9
    Oko_paradajky

23 ročný chalan
    Brno

Ma názory blavackeho hipstera po pár rokoch na reddite. Najskôr som ho aj volil ale teraz už by som ho urcite nevolil ide mu viac o svoju prezentáciu a kontroverzné témy ako o politiku
  10. 10
    Narazuvzdornaa

22 ročné dievča
    BA/KE

@7 toto mohol byt moj zivotny joke kurna
    :(
  11. 11
    Xxar3s

34 ročný ujo
    Bratislava

@oko_paradajky v BA su nejaki hipsteri? Lebo som tu este ziadnych nevidel. To mozno u vas v sedlakove je pokokot hipsterov.
  12. 12
    Efyks

9 ročný chlapec

Lebo je jednou z najviditeľnejších postáv liberálneho krídla SaS a Slovensko je stále skôr konzervatívna krajina
  13. 13
    Oko_paradajky

23 ročný chalan
    Brno

@xxar3s butthurt blavak detected. :D žijem v brne mojko a asi nechodiš von ked si ich nevidel
  14. 14
    Torpedo08

25 ročný muž
    kOkOtOvO

Jebat na neho kkt proste ak
  15. 15
    Torpedo08

25 ročný muž
    kOkOtOvO

Ako aj asi seci skoro co su v tom brlohu zlocincov
  16. 16
    Tryptaminedream

hrá sa, že má 2 roky
    Bratislava

@7 lol
  17. 17
    Myschka

hrá sa, že má 0 rokov
    IntelCore i5

Pretože je to politik ktorý popri dnešnej situácii na Slovensku rieši úplne zbytočné pičoviny.
    Ak aj jeho "progresívne" ciele niesú zbytočné pre každého, nech sú hoci jeho úmysly najčistejšie na svete, stále tu je ten problém že jeho homeopatiká a marihuana nevyriešia veci ako korupciu a tunelárstvo, stav v zdravotníctve, miliónové dlhy zdravotnej poisťovne, školstvo stále na úrovni postsocializmu, atď atď.
    Je tu veľa problémov ktoré majú byť pre túto krajinu prvoradé a má sa na ne upriamovať pozornosť, minimálne od človeka sediaceho v parlamente by som to považovala za nutnosť a samozrejmosť.
    Nevraviac o tom že SASka ako najsilnejšia opozičná strana by proste hentakú brzdu v strane mať nemala.
    To je môj dôvod. Či je "kaviarenský povaľač", čo šňupe a akú má bradu ma nezaujíma lebo to by som mohla zaradom opičovať každého druhého politika.
  18. 18
    Xxar3s

34 ročný ujo
    Bratislava

Oko_paradajky. No jasne ze nechodim von ked som hladny chodim podojit kravu do mastale. Zijem totiz v sedlakove.