Fórum pridal Chocholousek, 15. 4. 2018 00:14 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Neplánované rodičovstvo

0
Chocholousek

hrá sa, že má 1 rok
Nitra

Po dlhšom čase som sa vrátil v dobrej nálade, ako správny Bujak :-) Chcel by som od Vás vedieť, či poznáte niekoho, komu sa a napíšem to natvrdo - roztrhla guma pri sexe, alebo "nestihol vytiahnuť" a mal o budúcu rodinu postarané? :-)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Notme

24 ročný chalan
    najvacsi ko...hut na birci

http://birdz.sk/janka1997/obrazok/rastieme-3-3/1048981-foto.html
  2. 2
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Gratulujeme (hehe)
  3. 3
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Poznam no isla na potrat
  4. 4
    Laurikaaa

22 ročné dievča
    Londýnčanka

Kamarátka má vďaka takémuto incidentu dieťa :D
    Vraj si nevšimol, že sa roztrhol (rofl)
  5. 5
    Moonshine

23 ročný chalan

Stalo sa to spolužiakovi na stužkovej :-D
  6. 6
    Livre

18 ročné dievča

Úprimnú sústrasť.
  7. 7
    Ellyie

tvári sa, že má 3 roky

Zobrali sa, teraz majú 4 detičky, postavili si dom, zasadili strom a vyzerá, že im je spolu dobre. :)
  8. 8
    Ady8854

24 ročný chalan
    Vranov nad Topľou

Kamarátka tak otehotnela, ze boli opiti s jej chlapom, sa im pretrhla guma a nevsimli si to..
    Najprv stres, ze jak skola, ci sa vezmu (proste dedina), jak peniaze, nakoniec zvladla aj tehotenstvo, aj skolu, byvaju spolu, kupili dom, dcera je zlatá, vraj chcu aj druhe nakoniec...
    Sranda ze vtedy pred otehotnenim to vyzeralo ze im to dlho nevydrzi, ona inteligentna a dama, on hlupy a buran, a teraz su stastni :D
  9. 10
    Willbebetter

tvári sa, že má 4 roky

Ano poznam. Kedze chlap je kokot ktory ju posielal na potrat, teraz je z nej slobodná mamicka a velmi ju obdivujem lebo bude sa musiet riadne pretlkat, ale zaroven toho synceka neskutocne lubi a obcas jej aj zavidim, ze ma v živote take nieco nevinne a laskyhodne a ze moze prezivat take vrucne city :) ach som sa opustila trochu :D
  10. 11
    Poppyseed

24 ročné dievča

Inak fotku a komentare v @1 vidim teraz prvykrat a je tam zopar dost neslusnych a smutnych prispevkov. Ludia na birdzi dokazu asi najlepsie posudit a zhodnotit zivotnu situaciu inych ludi a hlavne aj tie do ktorych ich nic nie je.
  11. 12
    Marjy77

19 ročné dievča
    Wilderland

naštastie ani nie, iba z počutia, napr. na našej škole z minuloročných štvrtákov sú tri tehotné (myslí že niektoré už aj porodili) a 1 chalan tiež bude mať, a pochybujem že to plánovali (?) :D a ešte jednu poznám ale oni sú vo vzťahu dlhšie, sú zabezpečený a plánovali kúpiť dom a potom mať dieťa, hold ďieťa prišlo skôr ako dom tak neviem či sa to ráta :-/
  12. 13
    Lolblake

tvári sa, že má 4 roky
    Niekde v kúte

... a tak som tu