Fórum pridal Radamfalc, 16. 5. 2019 18:35 do kategórie Stredné školy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Neprijali ma na strednú školu čo teraz?

0
Radamfalc

30 ročný muž

neprijali ma ani na jednu som v koncoch, trasiem sa nie je mi dobre nemám chuť žiť prosím o radu čo ďalej
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Majky538

25 ročný muž

choď na nejaku ez čo ma aspoň trochu úroveň, dá sa tam ľahšie dostať a užívaj život, nájdi si nových kamarátov... to, že budeš na nejakej škole a aké budeš mať známky nezaručuje 100% skvelý život :)
  2. 2
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@majky538 presne tak. uzivaj si zivot cez strednu a potom dalsich 50 rokov rob v zavode za 500 eur. :D
  3. 3
    Majky538

25 ročný muž

@gnomeslayer co ja viem, vychodil som priemyslovku a zazitky boli lepsie ako ziskane vedomosti :D Treba pracovat ako kontraktor, na zamestnancoch sa setri :D
  4. 4
    Lenkaska1

24 ročné dievča
    Bratislava

Podaj odvolanie. :) Neboj, este to nie je definitivne!
  5. 5
    Radamfalc

30 ročný muž

Máš skúsenosť s tým odvolaním ? Koľko cca prijatých nejde na školu viem že sa to nedá presne určiť ale aké máš skúsenosti a tak ?
  6. 6
    Mickeymouse010

hrá sa, že má 0 rokov

Podľa mňa to s tým odvolaním súvisí aj s tým, koľko ľudí sa hlásilo a koľko berú. Na odvolanie sa ale na 99% dostaneš. K nám sa dostali na odvolanie všetci, aj tí, ktorí boli úplne poslední, lebo sa veľa prijatých ľudí nezapísalo. Takže podaj odvolanie a nestresuj. :)
  7. 7
    Panakoja1

20 ročný chalan
    pod nitrianskym hradom

sa nečudujem, v 30tke dokončit základku nieje sranda (hehe)
  8. 8
    Lenkaska1

24 ročné dievča
    Bratislava

@radamfalc Nemám s tým osobnú skúsenosť, ale viem že na gymply kde som chodila, boli aj ľudia čo sa dostali až na odvolanie a neboli zrovna najchytrejší :D Veď podaj na všetky 3 školy odvolanie a snáď sa pošťastí :)
  9. 9
    Sign

28 ročný muž

odvolanie
  10. 10
    Radamfalc

30 ročný muž

jo spravím to tak som 18 pod čiarou beru 48 takze ake su sance? viem ze je to individualne ale tak?
    uz mi je hned lepsie
  11. 11
    Lenkaska1

24 ročné dievča
    Bratislava

Vezmi si, že každý z tých 48 si podal prihlášku na aspoň 2-3 školy.. čiže možno z tých 48 polovica pôjde inde aj tak
  12. 12
    Vsakpredsajaa

22 ročný chalan

Nie len že budeš bez strednej, ale môžeš dostať do problému s políciou aj svojich rodičov kedže máš 10 r. povinnu školskú dochádzku !!!!! Ale nie, nerob si z toho ťažkú hlavu, o 5 rokov sa budeš na tejto situácii smiať
  13. 13
    Radamfalc

30 ročný muž

:DD diki moc vsetkym keby ste este nieco mali na srdiecku kludne piste
  14. 14
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

ja som sa hlasil na dve gymnazia v BA, z prvej mi došlo že ma neberú, z druhej že ma berú. Bol som na zápise v druhej, a potom mi došiel list, že ma berú v druhom kole aj na tú prvú... no už som bol zapisany... pokial si pametam tak som nedaval odvolanie ani nič.
  15. 15
    Zelinka

22 ročné dievča
    Košice

presne ako píše @6 zoberú skoro všetkých, ktorí sa hlásia poprípade skús nejakú slabšiu školu ak by to fakt že nevyšlo čo ale pochybujem že nevyjde
  16. 16
    Radamfalc

30 ročný muž

no uvidime dam vediet :)
  17. 17
    Palec223

27 ročný muž

ODVOLANIEEEEEEEEEEEEEEEE........ mna tiez na prvy krat neprijali :D
  18. 18
    Campino

26 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

christianov brat :D
  19. 19
    Gramofón

16 ročný chalan

Mňa našťastie vzali na obe,no odporúčam odvolanie samozrejme,ak to nevýjde tak budeš musieť ísť len tam kde je voľné,čo nie je veľmi príjemné.Bohužiaľ,toto je realita,znížené počty a polovica je v zadku...No bohužiaľ,nemôžu ísť všetci na gymnázia ako to bolo minulé roky.Veľa šťastia nech to výjde.
  20. 20
    Dee99

26 ročný muž
    RK

@1 aj ja som bol toho názoru ale teraz zistujem ze to bola picovina :D
  21. 21
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

Ted si dame Deli (thumbs)
  22. 22
    Cool1223boy

22 ročný chalan
    Trnava

Ja som bol 3.pod čiarou a viem že som mal hroznéeee depky stavy a neviem čo lebo som fakt makal na tej chemii:D a zobrali ma po odvolaní
  23. 23
    Radamfalc

30 ročný muž

treti pod ciarou to hej ale 18-ty :D heh