Fórum pridal Christiano_301, 23. 4. 2019 12:58 do kategórie Čo ma nasralo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Neprišla výplata, a ešte nepreniesli peniaze so starého úctu na nový účet. Čo mám robiť? Som nasraty

0
Christiano_301

21 ročný chalan

Prešiel som z OTP do SLSP. Mladá ženská v slsp hovorila, že 2 týždne potrvá dokym uvidím peniaze. Dodnes ich nevidím na účte. Oni mi vybavili zrušenie účtu OTP. Už mesiac že nevidím na účte peniaze a ani výplata nedošla. Je to na smiech fakt.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    ιт'ѕ тιмє тσ вє α ғυcĸιng нєʀσєѕ

Skontroluj, či si zadával správne číslo účtu. A volaj na infolinku novej banky.
  2. 2
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

Zase som podla nadpisu vedel ze si to zalozil ty. Tento saman je chalan.
  3. 3
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Je to do plaču skôr
  4. 4
    Christiano_301

21 ročný chalan

Keď som bol v OTP tak mi prišiel na email či prišli peniaze alebo som ich vybral. A teraz tu nič v slsp. Ani smska nič.

Keď by som vedel, že takto to funguje, vyberiem či celé peniaze.

A ešte neprišla výplata z brigády. A mám ísť robiť??? Zadarmo??? To čo sa deje??? Prečo mi neprišla výplata? A prečo neprešli peniaze na druhý účet? Volám do slsp nezdvihaju. Jebne má prisaham jebne má.

Čo mám robiť? Poraďte prosím. Nejde o malú sumy peňazí.
  5. 5
    Chlorofyl

10 ročný chlapec
    Erec Jisrael

slsp? najhorsia banka snad :D
  6. 6
    Christiano_301

21 ročný chalan

@teal skontroloval som na zmluve čo som dodal nový účet do agentúry a je to správne zadané. A keď pôjdem do OTP tie peniaze mi nedajú? Možno ich ešte mám v OTP ale to mi zrušili automaticky. Neviem čo mám robiť
  7. 7
    Majmarad

35 ročný ujo

Hoď sa o zem :D Minule o tom písali, dokonca sa o tomto rozprávalo kde kade v médiách. A cez sviatky určite prevody nik nerobí.
  8. 8
    Christiano_301

21 ročný chalan

@chlorofyl maminka je tam a je spokojná tak aj ja som prešiel tam
  9. 9
    Christiano_301

21 ročný chalan

@majmarad ale nechápeš že tie peniaze mi hovorila že to prenesú do 2 týždňa? Už je mesiac. Kurva. A nehovorím ešte o výplate
  10. 10
    Majmarad

35 ročný ujo

@christiano_301 skontroluj si ten účet na ktorý si to posielal a kontaktuj banku. Len banka ti môže pomôcť. Ak neprišli, tak je to ich chyba. Inak ti ostáva len žaloba
  11. 11
    Christiano_301

21 ročný chalan

@majmarad čo kde som čo posielal. Nechápem ta
  12. 12
    Majmarad

35 ročný ujo

@christiano_301 Musíš v prvom rade ísť do banky. To je základ a tam sa spýtať. Ak si zadal zamestnávateľovi zlé číslo účtu, tak je možné, že peniaze sú niekde úplne inde, ako by byť mali. Choď do banky za tou ženskou, ktorá ti hovorila o dvoch týždňoch. vezmi korbáč, vedro s vodou a povedz jej, že to má dodatočne.

len banka ti môže pomôcť v tomto
  13. 13
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

a kde vlastne pracuješ? cez agentúru?
    a zmaturoval si?
  14. 14
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

a k veci: povedal si v robote, že máš nový účet? a kolegom brigádnikom prišla výplata?
  15. 15
    Christiano_301

21 ročný chalan

@majmarad skontroloval som číslo účtu čo som zadal v agentúre a mám to dobre zadané. Prešiel som 10x a nenašiel som chvála Bohu chybu.
  16. 16
    Christiano_301

21 ročný chalan

@lafiziq áno veď. Hneď druhý deň som išiel do agentúry a nahlásil nový číslo účtu
  17. 17
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    ιт'ѕ тιмє тσ вє α ғυcĸιng нєʀσєѕ

Do banky ísť alebo volať ty. Tu nikto nepomôcť na Birdz nevedieť pomôcť.
  18. 18
    Majmarad

35 ročný ujo

@teal :D
  19. 19
    Skvrnka

21 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

A prečo je vlastne problém ísť priamo do pobočky banky a tam to s nimi riešiť? Na počkanie môžu s tebou pozrieť a vylúčiť niektoré možnosti, prečo sa nekonal prevod - možno nemáš nastavené sms, možno sviatky, možno zlý účet, bohviečo.

A do agentúry tiež zavolať, že čo je s výplatou?
  20. 20
    Chlorofyl

10 ročný chlapec
    Erec Jisrael

@christiano_301 tak sa stazuj maminke a ne tu na birdz
  21. 21
    Limitles

tvári sa, že má 6 rokov

@chlorofyl (:
  22. 22
    Marcello1111

30 ročný muž

na kieho andela si prestupoval, keď ti to tam v OTP šľapalo, terazky sa poďakuj maminke....
    byť pri tebe nakopnem ťa do prdele...
    maš pouč do budúcna.....
  23. 23
    Tikalok

29 ročný muž

vieš ako, stará ženská v slsp nie je doma a mladá to nespraví