Fórum pridal Ucitelka, 27. 11. 2020 13:22 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Nevera vo vzťahu

0
Ucitelka

44 ročný ujo

Tí, čo máte vzťah, ako by ste sa zachovali ak by ste zistili, že vám bol váš partner neverný? Dali by ste vzťahu ešte šancu?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Thinkaboutjustice

28 ročný muž

Nope, nevidim zmysel davat druhe sance v takychto pripadoch
  2. 2
    Indelirium

hrá sa, že má 1 rok

Tak ako @1
  3. 3
    Erixa

23 ročné dievča
    Trnavská nemocnica

Ak by sa to stalo raz v stave opitosti, alebo tak, vážne by to ľutoval a sľúbil mi, že sa to už neopakovalo, tak by som mu to odpustila.... Ale druhý krát by to uz neprešlo
  4. 4
    Papver

25 ročná žena

tak hlavne to je dolezite prediskutovat este vo vztahu

ja som svojmu priatelovi velmi jasne a zretelne povedala, ze v otazke nevery mam jasno a ak by som sa niekedy dozvedela, ze mi bol neverny a zacal s niekym tajne chodit, tak balim veci a uz ho v zivote nechcem vidiet
  5. 5
    Salora

tvári sa, že má 4 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

nedal
  6. 6
    Alexandrika

hrá sa, že má 2 roky

Nie, nedala by som uz sancu pretoze by som mu nedokazala viac doverovat. Takze by to nefungovalo, navyse asi by mi to velmi ublizilo:/:( takze nie.
  7. 7
    Ladydoga

hrá sa, že má 0 rokov
    Prašivá diera

V momente by bol koniec.
  8. 8
    Slackerbitch

40 ročná teta
    hľadajúca sa

@1
  9. 9
    Olii

27 ročná žena
    v predklone

Určite nie
  10. 10
    Michelleee

26 ročná žena

@4
  11. 11
    Tarassaco

7 ročný chlapec

Záležalo by to na konkrétnej situácii a na tom, ako a prečo k tomu došlo, či vôbec chce vo vzťahu pokračovať a či si uvedomuje, čo svojim činom spôsobil.
    Viem si predstaviť odpustiť a určite by som sa o to snažila, ale rozhodne by to veľmi bolelo.
  12. 12
    Saddath

30 ročná žena

Nie, ked prebehla debata, a nasledna dohoda ze nevera ie, tak potom isto nie. Uz by som si toho cloveka nevazila a nevedela si s nim byt fyzicky blizka. A hlavne ja som za otvoreny vztah- co sa tyka debaty, cize by som bola radsej keby mi partner povedal, co sa mu deje v zivote a nie ze pride ze haha bol som neverny. Tym vy u mna skoncil bez debaty...
  13. 13
    Miaja

27 ročná žena
    Over the rainbow

veľmi by záležalo od okolností (bird)
  14. 14
    Riddiculus

8 ročné dievča
    *1238

Nie.
  15. 15
    Narazuvzdornaa

26 ročná žena
    bridge troll

Depends depends depends
  16. 16
    Quattroformaggi

25 ročná žena
    v jeho objatí

Môj už odo mňa druhú šancu dostal, tretia by už nehrozila, dupľom nie v takomto prípade :D
  17. 17
    Mefistofel

31 ročný muž
    Nitra

možno áno, ale len možno raz, ale potom už nie.
  18. 20
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    neexistuje

Ni.
  19. 21
    Helloxd

27 ročný muž

mne pride zas blbost vyjebat sa na spriaznenu dusu s ktorou som niekolko rokov kvoli tomu ze by sa opil niekde na chlastacke na sracky a podviedol mna.. Sme len ludia a zrovna alkohol je svinstvo tak by to urcite bolo tazke odpustit ale nemyslim si ze by to bolo nerealne
  20. 22
    Thinkaboutjustice

28 ročný muž

@helloxd ospravedlnovat svoje konanie alkoholom ? :D Tak v tom pripade by u mna skoncila uplne. Ked nevies pit, tak nepi, that simple
  21. 23
    Ladydoga

hrá sa, že má 0 rokov
    Prašivá diera

@helloxd 0_0
  22. 24
    Pink

hrá sa, že má 0 rokov
    Krajina snov

Stále hovorím, že nie.
    No priznám sa. Neviem ako by som sa zachovala.
    Myslím, že je to celkom iné, keď človek rieši konkretnu situáciu, ako len o nej rozmýšľa.

23. 25
    Plavam_zivotom

25 ročná žena
    Vianočný elf birdzu

Viem si predstaviť veľa prípadov kedy by som to dokázala, ale aj pár prípadov kedy nie... Celkovo, neviem či je pre mňa monogamia vo vzťahu príliš dôležitá... Viem, že je to unpopular opinion, but... je mi to jedno.
  24. 26
    Instrucciones

34 ročný ujo

@Helloxd
    hmm no od "spriaznenej duše" by som očakával asi trošku iné správanie...

a ďalšia vec, ktovie či by alkohol v tej situácii nebol len "spúšťač" niečoho s čím vedomie/podvedomie pracuje už dlhšie...
  25. 27
    Agord

tvári sa, že má 5 rokov
    S foťákom na krku

Neodpúšťam a nezabúdam. Viac nie je čo dodať.
  26. 28
    Alex458

23 ročné dievča

Nie. Najviac ponižujúcejšia vec vo vzťahu je nevera. Sú veci, ktoré neprekusnem aj keby neviem jak toho človeka ľúbim. Raz by na mňa dvihol ruku alebo by ma podviedol a balil by si kufre
  27. 29
    Sandriously

23 ročné dievča

Vo vzťahu nie, v manželstve asi áno.. samozrejme okolnosti by boli veľmi dôležité a ak by sa to stalo, pravdepodobne by som mužovi dala druhu šancu (aj to podľa okolnosti), ale tretiu šancu by som nedala nikdy
  28. 30
    Mayben

29 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Takto..keď som zaľúbená, tak som hlúpa :D čiže by som mu asi dala šancu..lenže zároveň som ten typ, čo mu to bude pri každej hádke vykrikovať a mať narážky na to hocikedy... Takže by to bolo dosť zlé (však to už mám zažité...a celkom ma to poznačilo)
  29. 31
    Tequila

26 ročná žena
    Košice

@pink to vystihla uplne najpresnejsie
  30. 32
    Willbebetter

7 ročné dievča

Uz som to zazila, takze viem, ze to neviem odpustit. Mozno uz jedine inak by som sa zachovala, keby to bol muz, s ktorym mam rodinu a deti, ale v “obycajnom vztahu” uz by som nebola tak hlupa a nedavala dalsie sance po nevere :)
  31. 33
    Dhenisia

26 ročná žena

Urobi to raz, urobi to aj druhykrat, tretikrat, ....

A ziaden alkohol to neospravedlnuje. Ale v tomto pripade ked sa to stane, si treba polozit otazku na oboch stranach, ze preco to urobil? Co hladaj niekde inde co doma nemal? Kde som zlyhala ja? A pod. Vzdy je chyba na oboch stranach
  32. 34
    Lawr

20 ročné dievča

to sa vracia :D