Fórum pridal Bublinka246, 29. 10. 2017 21:15 do kategórie O chalanoch. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

neviem ako ho získať

0
Bublinka246

15 ročné dievča

už dlho sa mi páči jeden chalan a naozaj neviem ako ho mam získať. Mám pocit že už som spravila všetko. Pomožte mi prosim
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v raji

napíš žiadosť na personálne :)
  2. 2
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

uvedom si ze nie je jediny na svete ..otvor oci..na svete je vela chlapov ktori by sa ti mohli pacit :D a samozrejme ktori by ti aj prejavili ze sa im pacis ... je to jednoduche ..nikdy neplac za chlapom a nikdy nehladaj ..sam pride a najdete sa a potom to bude krasne...nie je nic lepsie ako nahodou stretnut niekoho o ktorom clovek ani nesnival ( tolko z mojej poezie :D ) (:
  3. 3
    Xxar3s

34 ročný ujo
    Bratislava

povedz to niekomu koho poznas a ked sa bude konat nejaka akcia tak ho tam zavolajte (ale nie priamo ty ale nejaka tvoja kamaratka alebo kamarat). mno a ked budete v dobrej nalade tak sa mu venuj a zved ho.
  4. 4
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

@obsession najlepšie čakať až do smrti :D
  5. 5
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@wistingher :D ty si ale zly :D ..a co by mala teda robit :D
  6. 6
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

@obsession nič by nemala robiť... to je tak, niekto sa ti páči, ale nikdy s ním nebudeš. Proste sa ti páči, a bude páčiť. Kým ho budeš stretávať tak si ho budeš všímať. Potom už nie.
  7. 7
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@wistingher takze to znamena ? :D stalr si nenapisal jasnr ze co by mala robit ;)
  8. 8
    M_i_k_i

20 ročný chalan
    Nitra

Opýtaj sa ho či nechce fajku
  9. 9
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

@obsession užívať si to že ho stretáva a že s ním je kamarátka/spolužiačka predpokladám. A nečakať niečo viac.
  10. 10
    Likjul

hrá sa, že má 0 rokov

Jednoducho nemá záujem, zapáči sa ti aj iný, neboj nič.
  11. 11
    Marcello1111

29 ročný muž

moje drahé dieťa, musíš urobiť tieto dôležité do života potrebné veci, bez ktorých nikdy nenájdeš to pravé šťastie...
    poslúchať rodičov
    dokončiť školu
    nájsť si zodpovedajúce zamestnanie tvojmu vzdelaniu
    poprosiť nášho Pána o dobrého, pracovitého, skromného a vrúcne milujúceho priateľa
    nájsť si ubytovanie
    vstúpiť do stavu manželského
    splodiť deti
    a spoločne ich vychovávať v Duchu kresťanskej lásky a milosti...

ak toto všetko splníš ako som napísal, tvoj život bude prekvitať a bude naplnený šťastím...
    ťažkých chvíľ sa neboj, lebo tie tiež prídu v živote, bude ti pomáhať náš Pán a ver mi, že Jeho pomoc je ta najlepšia, lebo uzdravuje a dáva nám večný život...

a nakoniec, zachovaj si svoju čistotu tela i duše, je to najcennejšie čo môžeme mať... vytrvaj a všetko príde ako som napísal...
    Boh ťa žehnaj...
    :)
  12. 12
    Savvym

24 ročný chalan

@bublinka246 čo všetko si spravila?
  13. 13
    Cos45

600 ročný ujo
    |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

Kopni ho do lebene a chod si kupit zmrzku, ci vlastne cokoladu uz teraz. :-D
  14. 14
    Kierkegaard

24 ročný chalan
    Vesmír

Proste ty sa mu nepáčiš a nechce sa ťa. Také ťažké na pochopenie?
  15. 15
    Lukaso121

26 ročný muž
    Nitra

si tehotna?
  16. 16
    Bublinka246

15 ročné dievča

@savvym všetko
  17. 17
    Bublinka246

15 ročné dievča

Nie niesom
  18. 18
    Bublinka246

15 ročné dievča

@kierkegaard asi nie
  19. 19
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

nepočúvaj ich a normálne s ním začni chodiť, ak nie je zadaný, alebo oveľa starší tak nevidím problém prečo by si nemohli byť spolu (ak ti bude opätovať city) . Nejaké bližšie rady si môžeš nájsť aj na nete, alebo v predchádzajúcich fórach (nechce sa mi to vypisovať :D ) a hlavne to nenechaj len tak stáť, bude lepšie ak ťa aj odmietne ako keby si potom rozmýšľala, že ste mohli byť spolu, ale namala si odvahu.
  20. 20
    Maxirotor

27 ročný muž

Volakedy som mal podobny problem, teda nemohol som ziskat zenu, nie chlapa. (hehe) A poucenie? Laska je o nahode, ci sa stretnu dvaja ludia, ktori sa pritahuju, nic viac, nic menej a hlavne si nemysli, ze laska sa da zasluzit alebo odpracovat ako ta ucia americke filmy. (:
  21. 21
    Sheisa

18 ročné dievča

trošku sa vaparad, a kup si nejaku dobru kozmetiku ak ti pride draha tu https://www.kuponyzdarma.sk/ mas na nu zlavu