Fórum pridal Kviatek, 5. 1. 2017 21:11 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Neviem čo mám robiť

Názory k téme

1. 1
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

tak nerob nic :D
  2. 2
    Dumbledore

hrá sa, že má 0 rokov
    Godricova Úžľabina

No davaj už ...
  3. 3
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

@dumbledore ved som povedal, ze nech nic nerobi, tak nerobi nic :D tak to sem ani nenapise :D
  4. 4
    Milgamman

9 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

musis sa opit (thumbs)
  5. 5
    Kviatek

19 ročné dievča

Ahoj..už neviem čo mam robit so sebou
    Som uplne škareda ale naozaj mám krivé zuby no naši ma nrchcu dat na strojček mám krivý nos v dosledku urazu naši somnou nršli nikam som hrbatá a úplne celá hrozná nenavidim sa
    Moj vztaj s rodicmi sa celkom dá zniest su prisni mama asi najviac no teraz som si našla frajera a otec uplne v pohode ale mama s mojou staršou sestrou su uplne prijebane...mama si vyhladaba mojho frajera jeho mamu každeho vypytuje sa ma hluposti a vôbec ma nechcu za nim puštať...ja virm že sa boja ale prečo nemôžu byť ako normalni rofičia?prečo mojim kamaratkam rodičia v pohode dovolia frajera aj domov len moji musia byť taki prihebani že ma ani za nim nrchcu pustiti?citim sa uplnr na hovno som uplne neschopny človek som nepoužitelna nechce sa mi učiť mám gitaru nrchce sa mi na nej hrať rada som chodivala do prirody už ma nič nebavi len cely deň ležať v posteli....moja segra je uplne prijebana..vzdy som si myslrla že staršie sestry su aby pomahali a boli oporou no nie ona jr uplny opak všetko žaluje mame a je to maminkin obľúbenček čosi prdne to má...proste už to nechápem nevládzem ja naozaj neviem
  6. 6
    Imperador

tvári sa, že má -1 roky
    Kriváň

@milgamman No iste. :D
  7. 7
    Lacius

23 ročný chalan
    Castle Black, Jon Snow

Ale, urcite nie si skareda, ved si si niekoho nasla.
  8. 8
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

@lacius ja som skaredy a tiez som si niekoho nasiel :D
  9. 9
    Forte

17 ročné dievča
    lälälä

Mne by aj nejakeho suhajka malovaneho dovolili ale uz sa asi zmierili s tym ze sa to nestane, co ti poviem, zivot nieje fer uhmhmhmuhm
  10. 10
    Milgamman

9 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

zivot nie je pierko ked ma clovek 8 rokov (letim)
  11. 11
    Lacius

23 ročný chalan
    Castle Black, Jon Snow

@patrixo

Ta ta chce len pre peniaze, nefandi si. (nerd)
  12. 12
    Hoperpohroma

hrá sa, že má 0 rokov
    tulam sa

ja som pekna a nikoho som si nenasla
  13. 13
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

@lacius no to dufam! :D
  14. 14
    Randal

21 ročný chalan

@forte ja ťa scem :(
  15. 15
    Simkkka

21 ročné dievča

na tomto som sa tak z chuti zasmiala :D
  16. 16
    Kviatek

19 ročné dievča

Ozaj smiešne ;)
  17. 17
    Antifunebracka

28 ročný muž
    missiak birdzu

@forte Možno keď začneš byť menej ufňukaná a vyberavá a rozšíriš svoj záber aj na niekoho iného ako AT, tak dôjde k istému posunu.
  18. 18
    Forte

17 ročné dievča
    lälälä

@hoperpohroma ty zas neklam:(

@randal A TO TI MAM DOBOHA JAK VEDIET KED MI TO NIKTO NEPOVIE
  19. 19
    Imperador

tvári sa, že má -1 roky
    Kriváň

@hoperpohroma Tak to vnímam aj vo vzťahu k sebe samému. :D
  20. 20
    Forte

17 ročné dievča
    lälälä

@antifunebracka svoj zaber mam dost rozsireny ibaze nikto vratane AT sa nehlasi lul lol lel
  21. 21
    Miklucho

27 ročný muž

@20 tu nejaký randal sa hlási v @14
  22. 22
    Antifunebracka

28 ročný muž
    missiak birdzu

@forte A aké sú tie kritéria, ja som ich zatiaľ nikde nevidel.
  23. 23
    Forte

17 ročné dievča
    lälälä

@antifunebracka hm ja tu tiez take veci nevidim vypisane u ostatnych, mozno to bude tym ze to tu nieje pokec(?)
  24. 25
    Antifunebracka

28 ročný muž
    missiak birdzu

@forte Tak ja keby som bol taký osamelý, tak by som ich napísal a ver tomu, že ľudia by sa chytili. Isto je to produktívnejšie ako bedákanie... koľko? 3 roky? 4? :-/
  25. 26
    Hoperpohroma

hrá sa, že má 0 rokov
    tulam sa

@forte sak ale som single :D
  26. 27
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    I am hope.

Akoze, ja fakt neviem, ci to mam brat vazne toto :D ale dobre teda, tvarme sa, ze to myslis vazne - podla toho co a ako pises budes mat tak 14 rokov, cize je pochopitelne, ze ta rodicia za chlapcom nepustaju. Boja sa o teba, ako si sama napisala. Skus ich s chlapcom zoznamit aby videli, ze je to normalny clovek a nezje ta.
    Rovnako zuby - co takto ist aj s mamou k zubarke a spolu sa s nou o tom strojceku porozpravat?
  27. 28
    Kviatek

19 ročné dievča

Bohuzial nemam 14...rozpravali smr sa o tom ze podla nej to netreba lebo mi nechce za to zaplatit
  28. 29
    Randal

21 ročný chalan

@forte prečo hneď nadávaš? Si ty mi len dziviak :D
  29. 30
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    I am hope.

ok tak realne mozno 12. Lebo keby si mala tych 18 co mas v profile tak ti to moze byt jedno a zaplatis si ho sama (ak to nepreplaca poistovna co si myslim ze aspon ciastocne by mohla).
  30. 31
    Kviatek

19 ročné dievča

Som studentka od rodicov dostavam tak veľké hovno a jedine moje peniaze su zo stipendia ktore aj tak miniem na dopravu..este stale si myslis zr by som si ho dokazala zaplatiti sama?
  31. 32
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    I am hope.

Boze. Brigady neexistuju?
    Plus ked si studentka asi uz nebyvas u rodicov tym padom problem s priatelom odpada.
  32. 33
    Torpedo08

25 ročný muž
    kOkOtOvO

@milgamman ták tak tak tak tak tak !
  33. 34
    Melancholik

25 ročný muž

@forte @antifunebracka aj ja som už forever eloun po novom a verú su to už 4 roky a niečo ... a noačo, a fňukám ? (no možno trochu ale tak skrývam to celkom dobre :D)

a k téme Kviatek, ak máš fakt 18 tak sa proste stretávajte tajne a je
  34. 35
    Freedef

19 ročný chalan
    VTR (Košice)

@forte Ja sa hlásim
  35. 36
    Freedef

19 ročný chalan
    VTR (Košice)

@staphylococcus Nechcem byť za blbca :D Ale ja by som tiež nemal peniaze na strojček. Popri škole na brigádu čas nie je a ak by som poprosil rodičov na to peniaze určite by mi to zaplatili ale len tak sám od seba by som to nezaplatil určite.
  36. 37
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    I am hope.

@freedef boze, ludia, cas je vzdy, len netreba byt lemry. O vikendoch a prazdninach si nepocul este?
  37. 38
    Forte

17 ročné dievča
    lälälä

@melancholik mozno otvorene nefnukas az tolko ale za to pridavas furt seksualne ilustracie. Tak.
  38. 39
    Boolean

21 ročný chalan
    Hawaii

no komu je lepšie ako mŕtvemu človeku... ten nemusí riešiť nič..
  39. 40
    Trishe

21 ročné dievča
    Trnava

Pošli rodičov pekne dopiče keď sú ti neni oporou a do 18tky by ti ho mala preplatit (ked nie cely tak aspon cast) poistovna.
  40. 41
    Tommyhot

28 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Uplne skareda asi nebudes kedze mas frajera. Co sa tyka zubov, ja mam asi 6 spodnych prednych zubov kadejako dokryvenych a vobec nikto sa k tomu nikdy nevyjadril. Vsetci su tak zahladeni do seba, ze ich absolutne nezaujima ako vyzeras. Neries to a ked budes mat vlastne peniaze tak si ten strojcek kupis sama.
  41. 42
    Melancholik

25 ročný muž

ale to len preto lebo take lubim @forte
  42. 43
    Smilerrr

10 ročný chlapec
    Omelas

@freedef čas je, ja si takto platím a samozrejme mám aj voľný čas takže netreba vymýšľať
    @forte keby si tu vyhlásila casting tak polka chlapcov a ešte aj zopár dievčat sa ti tu prihlási :D

No a k téme.. strojček si vieš platiť aj sama keby si sa aspoň trošku snažila niečo robiť so svojím zivotom
    Frajera vieš mať tak aby o tom nevedeli a to za to že sa hrbis si môžeš pravdepodobne sama ale stačí ísť k lekárke, ona ťa pošle tá rehabilitácie a zlepší sa to, ale zoper si napriklad, že taký Hrbaty bol aký úspešný :) .. stačí len niečo urobiť
  43. 44
    Antifunebracka

28 ročný muž
    missiak birdzu

@forte Vidíš, ešte si sa len ozvala a už tu máš pár záujemcov... what s the problem?
    @melancholik No šak toto :D
  44. 45
    Freedef

19 ročný chalan
    VTR (Košice)

@staphylococcus No pred 2 rokmi som bol cez prázdiny na Morave s kamarátmi, robili sme 16-ky v Hame čiže lemra nie som, tieto prázdiny som bol v Prahe robiť tiež manualna praca celkom unavujúce prídeš ideš spať vstaneš a zase do roboty :) A cez školu stávam o 5:30 a chodím domov o 19:15 a cez víkendy si chcem oddýchnuť ale sa učiť do školy :)
  45. 46
    Freedef

19 ročný chalan
    VTR (Košice)

@smilerrr 45 :P Čas je aj nie je :) Ja svoje jediné voľné chvíle venujem relaxu,športu a učeniu :) Pre rovnátka by som sa nechcel nechať vyhodiť z VŠ
  46. 47
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    I am hope.

@freedef no vidis. Nasiel sa problem. Mas potrebu oddychovat a zajebavat sa. A to je pekne, ze robis manualne, ale mozno keby si viac pohol rozumom/nieco zaujimave vedel, nemusel by si robit skladnika alebo co to, mohol by si niekde sediet - za ovela krajsie prachy.
  47. 48
    Smilerrr

10 ročný chlapec
    Omelas

@freedef ja stávam o 6.00 a tak vstáva vacsina, teda na tom tak zle nie si :D ja ani cez víkendy nerobím teda tam mam kopu volneho casu, robim 2-3krát do týždna co tiez nie je vela, som dochádzajuci a zvykol som chodit aj na treningy co zial uz nechodim. A popritom vsetkom som sa ucil. Samozrejme, ze nemám čisté jednotky, ale tak su ovela dolezitejsie veci nez mat cisté na vysvedceni.
    a ked si robil cez leto tak tam si musel dost zarobit teda aj na ten strojcek, len ide o to ako minies tie peniaze. Samozrejme, že aj ja mínam na hluposti, ale snazim sa mat aky-taky rozpocet.
  48. 49
    Smilerrr

10 ročný chlapec
    Omelas

@48 vstávam
  49. 50
    Violinkenneth

21 ročný chalan
    podľa toho kde sa zobudím

Skús sa s nimi o tom porozprávať ale bez kriku a nutného dosiahnutia tvojho cieľa, donúť ich pochopiť to čo hovoríš ty ale cháp aj čo hovoria oni.
  50. 51
    Freedef

19 ročný chalan
    VTR (Košice)

@staphylococcus Hi no prepáč že moja osoba si dopraje trocha oddychu, po náročnom dni kedy si v škole od rána do večera kedy o 9 pozeráš 2 hodiny do mikroskopu, o 11:30 si 2 a pol hodiny v pitevni a po obede ideš na Latinčinu a večer završíš chémiou :) A ja viem pohnúť celkom pekne rozumom :) Pracoval som už aj v kontaminačnom labáku a v maintenance teame (boli tam nemci francúzi a slováci) v kanclu u najväčšieho dodávateľa prevodoviek na svete ako najmladší zamestnanec vôbec . Pracoval som aj vo zváračskom servise , v predajni zváračských potrieb :) V strojárenskej firme :) Pracujem stále niekde inde, chodil som v obleku, plášti aj v monterkách, zbieram skúsenosti a plánujem stále ísť ďalej do sveta :) Najprv svk potom morava, Praha a tento rok si dávam prihlášku na WorknTravel do USA :) Nie že niekto nevie pohnúť rozumom ale skúšam si veci za radom a postupne :)
  51. 52
    Freedef

19 ročný chalan
    VTR (Košice)

@smilerrr :) No ja mám na pracovanie len prázdiny, cez školský rok sa rieši škola :) Každý má inač svoje povinnosti
  52. 53
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    I am hope.

@freedef nooo vidis, tak to je uz ina rec. A cuduj sa svete, ja tiez studujem tazku skolu, tiez cumim do mikroskopu, pobehujem v plasti ako taky kkt, o to lepsie mi padne ist sa za dobre prachy raz do tyzdna vyvetrat na cerstvy vzduch a obetovat par hodin "oddychu" na pracu.
  53. 54
    Freedef

19 ročný chalan
    VTR (Košice)

@staphylococcus :) Tak to je už na tebe, len netreba robiť rýchle závery hneď .
  54. 55
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    I am hope.

@freedef a netreba tvrdit, ze sa pracovat neda aj popri skole, ked da.
  55. 56
    Smilerrr

10 ročný chlapec
    Omelas

@55 asi tak
  56. 57
    Freedef

19 ročný chalan
    VTR (Košice)

@staphylococcus ;)
  57. 58
    Jozefxxx

18 ročný chalan
    Sabinov

@hoperpohroma Asi si hľadala na zlom mieste.
  58. 59
    Jozefxxx

18 ročný chalan
    Sabinov

@hoperpohroma A chceš s tým niečo robiť?
  59. 60
    Eli.sabet.94

22 ročné dievča

@kviatek modli sa