Fórum pridal Kerrang, 10. 8. 2020 16:11 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Nezdary v láske vo veku k hranici 30. rokom života

0
Kerrang

27 ročný muž

Mám jednu otázku do birdzovského pléna.. Skúste si predstaviť situáciu, že váš vek sa blíži k 30. rokom, kedy už by sa aký-taký vzťah odžitý šikol, no Vám nie a nie sa nalepiť šťastie v láske na päty. Čo by ste v tomto veku a v takejto situácii robili?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Trevor1994

hrá sa, že má 1 rok

Oh lord here we go again
  2. 2
    Darkpassenger

27 ročný muž
    V tvojej hlave

Ešte mám chvíľku čas ale potom už budem musieť skopírovať sám seba :D
  3. 3
    Thinkaboutjustice

28 ročný muž

zalozil by som na birdzi forum ako prve, ak by to nepomohlo, tak by som sa venoval svojim konickom a sebe, pretoze silit to v tejto oblasti naozaj nema zmysel
  4. 4
    Kerrang

27 ročný muž

A druhá otázka.. Ako by ste túto situáciu riešili, keď teda je to nezvyk byť nezadaný a vy ani nechcete aby Vás označovali "starou dievkou" alebo "starým mládencom" odhliadnúc od Vášho súkromného intímneho života?
  5. 5
    Mayo911

hrá sa, že má 0 rokov
    Rainbow

snažím sa byť lepším človekom, zlepšiť komunikáciu, zmierniť moju sociálnu fóbiu, aby som mal čím zaujať.
  6. 6
    18fliper

30 ročný muž
    panic s komplexami na portali pre skolakov

asi by som sa lutoval na birdzi. robis to dobre kamo.
  7. 7
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Pani lesa

ostrihala si nechty a vstúpila do sekty
  8. 8
    Kerrang

27 ročný muž

Tak viacero otázok som mal, no ale zas čakám aj rozumné odpovede, že by ste si skúsili seba predstaviť v takom veku a odhliadnúc aj od toho, či ste zadaní alebo nezadaní, ako by ste s tým vy naložili?
  9. 9
    Veryhappyhippo

25 ročný muž
    Momentalne KE

Ako som ti pisal uz v minulom fore, nie je to o stasti, hladaj chybu v sebe pretoze ked xyz zien z roznych prostredi o teba nemaju zaujem nieco zjavne robis zle. Skus na sebe pracovat miesto plakania nad tym aky je svet nefer a vybudovat si inu osobnost ako taku co sa toci len okolo hladania partnera.

Mozno aj si skusit priznat, ze nemas zaujem sa zmenit ( co si uz viackrat spominal ) a ze hladas len validaciu ako su ini k tebe zli a nespravodlivi.

Ako ocakavas zmenu vysledku ak nie si ochotny spravit zmenu pristupu?
  10. 10
    Kerrang

27 ročný muž

@18fliper ja sa neľutujem, ja sa normálne pýtam obidvoch pohlaví
  11. 11
    Olii

27 ročná žena
    v predklone

1. Asi by som sa spýtala svojich kamarátov a rodiny čo by som mala na sebe zlepšiť a zmeniť lebo to už asi nieje o nešťastí v láske

2. Ak ti tak záleží čo si o tebe v tomto myslia cudzí ľudia tak im povedz že ťa niekto sklamal a nikoho si nehladas alebo čo ..
  12. 12
    18fliper

30 ročný muž

@4 odstahoval by som sa do nejakeho vacsieho mesta kde by to mal kazdy u zadku.
  13. 13
    Clarise

20 ročné dievča

@veryhappyhippo sprostému ťažko vysvetlíš ze lutovanie nepomôže... A ze chyba není v okolí ale v ňom ale čo už... Však na to hádam príde aj sam časom....ked sa bude ešte ďalších desať rokov túto na tejto sieti ľutovať... Potom už bude ľuďom iba na smiech... Človeku nepomôžes keď nechce pomoc ale založí tu x fórum o rovnakej tematike.... Len preto ze je sam
  14. 14
    Feroborba

26 ročný muž
    Tanganika

Ser na to starý, choď za farára.
  15. 15
    Kerrang

27 ročný muž

@olii tak asi keď sme hneď pri komunikácii s ňou naživo, tak trošku pri nej porozmýšľať by som mal čo poviem, ako to poviem, lebo viem sa aj zamotať a potom aj vyzerám hlúpo, pritom to len tak vyznelo ...ale celé alfa a omega tkvie v tom, že si nemám až príliš sebavedomia, si neverím a s tým spojené, ani že nechodím do spoločnosti a že sa málo socializujem
  16. 16
    Energy1010

23 ročný chalan

@feroborba :D
  17. 17
    Kerrang

27 ročný muž

Ach, toto nemá význam ...očakaval som normálne odpovede, ale nič si s tým nijako nepomôžem ...mažem fórum, tu nemajú pochopenie
  18. 18
    Labut2

33 ročný muž

hraj sa na niekoho kym nie si, to pomaha
  19. 19
    Paťuškooo

32 ročný muž
    Levice

Ja mám 32 a tiež sa mi nedarí nikoho nájsť. A čo s tým robiť? Neviem. Ale nie je mi z toho psychicky najlešie.
  20. 20
    Veryhappyhippo

25 ročný muž
    Momentalne KE

@kerrang @17 " Skus na sebe pracovat miesto plakania nad tym aky je svet nefer a vybudovat si inu osobnost ako taku co sa toci len okolo hladania partnera.

Mozno aj si skusit priznat, ze nemas zaujem sa zmenit ( co si uz viackrat spominal ) a ze hladas len validaciu ako su ini k tebe zli a nespravodlivi."
  21. 21
    Mayo911

hrá sa, že má 0 rokov
    Rainbow

@17 aké pochopenie chceš? keď človek dlhodobo má problém so vzťahmi, asi by mal v prvom rade začať pracovať sám na sebe. @15 keď nemáš sebavedomie a neveríš si, mal by si pracovať na tom aby si to zlepšil. Môžeš síce naraziť na niekoho kto to síce možno bude chápať (v mojom prípade vie čo je sociálna fóbia a psychické poruchy), ale aj tam druhá strana musí vidieť aspoň snahu sa zlepšiť.
  22. 23
    Clarise

20 ročné dievča

@17 by ma zaujímalo ako vymazes fórum (hehe) (hehe)
  23. 24
    Riddiculus

8 ročné dievča
    *1238

Choď von.

24. 25
    Slackerbitch

39 ročná teta
    stratená v paralelnom vesmíre

Pisala by som o tom kazdy den na birdzi
  25. 26
    Olii

27 ročná žena
    v predklone

@clarise (hehe) tiež som to išla napisat (hehe)
  26. 27
    Papver

24 ročné dievča

Nič by som nerobila. Žila by som ďalej najlepšie ako viem.
  27. 28
    Melancholik

28 ročný muž
    Bratislava

aby si to chápal...si typ muža čo beží na frekvencii 50 až 80 ... dajme tomu že ženy majú typický záujem o mužov čo bežia na 100 až 300...a samotné ženy idú napríklad na 150 až 250.. už chápeš? zvys si frekvenciu

ja rozumiem tomu že pre veľa chlapov to nieje až tak jednoduché a je ľahšie si nahovárať že ženy sú falošné a niektorí ľudia to majú proste ľahsie a podobne..a ono to tak trochu je aj pravda ale na druhej strane sa na veľa veciach da zapracovať ak to človeku mysli..

od sleduj si to čo väčšinou ženy hľadajú a uprednostňujú a porovnaj sa s týmto výsledkom..tam uvidíš väčšinou to v čom robíš chybu, teraz tým neho prím že by si sa mal.pretvarovat alebo čo..ale ak ti ťahá na 30 a nemáš žiadnu skúsenosť so ženami poriadnu tak áno, chyba je v tebe a nie v ženách a mal by si sa zmeniť (dospieť)

tu sa podľa mňa hodí Jordan Peterson úplne.. precitaj si od neho knihu alebo na pozeraj nejaké videa.. mužom ako si ty to podľa mňa len prospeje lebo ma dosť trefne pohľady a názory.
  28. 29
    Kerrang

27 ročný muž

@veryhappyhippo no ale čo, ako pracovať a meniť sa na niekoho, niečí "obraz", keď nikto v tom dave nevie čo si akú nájde a čo ktorá požaduje? ...či niekto toto snáď vie a už vie predpovedať svoju budúcnosť čo s akou skončí? ...to nikto nevie podľa mňa, ani ja neviem s akou skončím a či bude mať vlastnosti, ktoré by som požadoval ...a okrem toho každý má chyby, každý! ...povedať, že niekto je ideál, tak to si iba myslí že on alebo ona je
  29. 30
    Kerrang

27 ročný muž

@clarise už nijako, zistil som to skorej ako si napísala, sakra
  30. 31
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

V laske sa nemusi darit ludom aj cely zivot aj ked nejake vztahy mali neznamena to ze sa im v nej dari :D niezeby som niekedy v zivote bol nejakejo vztahu schopny ked tak mudrujem a je to proste urcite tak (?) a neriesim to nijak proste si uvedomujem ze toho nie som schopny aj ked mi je z toho zle ale co uz tak to ma byt ako aj vsetko je tak ako ma byt aj ked je to zle
  31. 32
    Trevor1994

hrá sa, že má 1 rok

Toto bude este na popcorn
  32. 33
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

*ale je to proste...
  33. 34
    Olii

27 ročná žena
    v predklone

@28 máš sa zmeniť tak aby si bol sám so sebou spokojný ..nemusíš spĺňať čo kto požaduje ..máš byť spokojný sam so sebou vtedy budeš mať vyššie sebavedomie a nájdeš si k sebe match ..niekoho skym budete podobní ..omg
  34. 35
    Kerrang

27 ročný muž

@melancholik tak keby mám povedať na čo hladejú, tak reč by bola asi taká ako takého, ktorého sklamali ženy a povedal by na krásu a peniaze a z tej krásy najmä svaly ...áno mal by som teda ako prvú zmenu k lepšiemu v tomto cvičiť, ale tak ja som aj cvičil a nebaví ma to už tráviť čas v zapotenej posilke, kde na teba pozerajú ľudia ako cvičíš, akú si nakladáš váhu a že máš postavu tam skôr ako mucha (chudé končatiny) ...keď šport, tak u mňa bicykel, a
    bohužiaľ ja sa už asi dobrovoľne nedokopem, aby som chodil do verejného fitka ...skúsil som to, ale zmizla moja obľuba tam chodiť, ak teda popracovať k zmene ako takej vizuálnej ...peniaze sú druhá méta, aj keď teda ja povedať za mňa, nebol by som rád takou, ktorá by dosť tkvela na peniazoch ...a spoločenský život, mne ani spoločnosť nechýba, iba podujatia ako také raz za čas nejaké kultúrne, čo cez koronu bol problém a aj to idem pozrieť tam na to sám popočúvať kapely a hudbu a dať si to jedno pivo alebo občerstvenie
  35. 36
    Jasmiine

27 ročná žena
    GREECE

Ak sa malo socializujes a si skor introvert tak hladaj online -klasika tinder badoo, neverim ze tam nic nenajdes casom, a nemyslim si ze musis zvysovat svoje frekvencie aby si dosiahol na zenu s 250 ako pisu nadomnou, ale najdi si zenu tej svojej frekvencie,
  36. 37
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

pamataj si jedno základné pravidlo,chyba je vždy v mužovi ženy sú v tom vždy absolútne nevinne (nerd)
  37. 38
    Farfala

30 ročná žena
    hľadajúca

ja sa tiez snazim byt najlepsou verziou samej seba a tiez nemam nikoho pri sebe... a ked sa pozriem, aki vselijaki ludia si nasli spriaznenu dusu, tak mi je z toho velmi smutno... a co robit? hm, predychat to...
  38. 39
    18fliper

30 ročný muž

zeny chcu krasu a peniaze. a vsetci su v posilke na mna zvedavi. dalsiu radu prosim.
  39. 40
    Veryhappyhippo

25 ročný muž
    Momentalne KE

@kerrang Vzhladom na tolko otazok, mierne agresivny ton a zmatocnost tvojho komentu predpokladam ze sa ta to dotklo - preco?

a teraz k samotnym otazkam:
    a) "no ale čo, ako pracovať a meniť sa na niekoho, niečí "obraz"" - na zaklade aj tvojho dalsieho pozorovania z komentu - "a okrem toho každý má chyby, každý! ...povedať, že niekto je ideál, tak to si iba myslí že on alebo ona je " Si uvedomujes ze ideal alebo dokonaly clovek neexistuje a presne na zaklade toho pracovat na sebe. Vies zvysit svoje sance napriklad tym, ze sa naucis normalne socializovat, viest small talk - casto v svojich komentoch minimalne len tak mimochodom bud spomenies ze nemas zenu a aka je to skoda, alebo sa sam zhadzujes a to je nieco napriklad na com sa da pracovat - myslim si, ze najdeme zhodu ked poviem ze to je nieco co 1.) nie je normalne/zdrave 2.) Ponizujes sameho seba 3.) robis zo seba obet nejakeho nespravodliveho "systemu"

b) "keď nikto v tom dave nevie čo si akú nájde a čo ktorá požaduje? ...či niekto toto snáď vie a už vie predpovedať svoju budúcnosť čo s akou skončí?" - nie nikto nevie s kym skonci, ale su veci ktore su odpudzujuce celkovo nie len pri hladani partnera ak si "tazky na udrzbu" tak je jasne ze po chvilke sa na teba ludia vyseru, lebo nikto ti nedlzi svoj cas a nekonecnu opateru. Jednoducho ked od ludi psychicky beries viac nez im davas, tak ta nakoniec nechaju pre ich vlastne psychicke zdravie. Uz len naznaky takeho chovania su velmi neatraktivne a mozu sposobovat ze po chvilke ked niekoho spoznas s tebou nebude chciet riesit nic ohladom vztahov

c) " ...to nikto nevie podľa mňa, ani ja neviem s akou skončím a či bude mať vlastnosti, ktoré by som požadoval ..." - mimo toho ze mas nejake poziadavky ( co je uplne ok mat nejake poziadavky na partnera ) sa skus aj opytat co ty mozes vo vztahu ponuknut. Nepoznam tvoje poziadavky ale obcas je fajn sa aj zamysliet nad tym, ci tvoje poziadavky nie su nerealne ( to je skor otazka na teba )
  40. 41
    Kerrang

27 ročný muž

@farfala tak ono to je často aj ako vo veľa veciach nespravodlivé a to pochybujem, že tak ako ty, tak aj ja, že by sme nemali pozitívne vlastnosti v sebe ...len ide o to, že veľa ludí to aj prehliadne alebo im o to nejde alebo takýchto berú ako vzduch večne
  41. 42
    Melancholik

28 ročný muž
    Bratislava

@34 tým som samozrejme nemyslel že nemáš byt sam sebou.. to je veľmi dôležité,ale je tak isto dôležité dospieť vo veciach ktoré ta "stavaju " mimo hry pre ženy..

a fakt si myslíš že je to iba o tom cvičení a o peniazoch? už tu je vidieť že máš nesprávne nastavene hodnoty..ale dobre
    zle sa ti cvičí vo fitku? cvic s vlastnou váhou doma a sam..milión videí je na nete.

chceš viac peňazí? nájdi si lepšiu prácu..

na každú výhovorku je riešenie

42. 43
    Kerrang

27 ročný muž

@veryhappyhippo nedotklo, písal som to úplne v kludnom vedomí aj svedomí a nič v tých radách také nevidím, iba som sa čiastočne rozčúlil, čo veľa žien požaduje a ako im ide vo veľa prípadoch len o to isté a hľadajú to isté ...iba to keď tak ma naštvalo
  43. 44
    Veryhappyhippo

25 ročný muž
    Momentalne KE

@kerrang @35
    "tak keby mám povedať na čo hladejú, tak reč by bola asi taká ako takého, ktorého sklamali ženy a povedal by na krásu a peniaze a z tej krásy najmä svaly" - uplne stereotypny pohlad, robis zo zien enjaky hive-mind ktory rozmysla jednotne. Samozerjme najdu sa zlatokopky ale je ich omnoho menej nez ako sa o nich hovori. Peniaze maju vacsinou ludia co nieco dokazali urobit a byt schopny je atraktivne. Ku komentu so svalmi to je taktiez stereotyp, najdes kopu zien ktorym sa svaly nepacia ( prehnane na urovni bodybuildera ) ale celkovo cvicenie a fyzicka aktivita je atraktivna ( znovu - minimalne to znamena ze sa niecomu venujes co ta zaujima )

" ...áno mal by som teda ako prvú zmenu k lepšiemu v tomto cvičiť, ale tak ja som aj cvičil a nebaví ma to už tráviť čas v zapotenej posilke, kde na teba pozerajú ľudia ako cvičíš, akú si nakladáš váhu a že máš postavu tam skôr ako mucha (chudé končatiny)" - dalsi stereotyp, vacsinou od ludi co nechodia do posilky pravidelne, vacsina ludi v posilke nema zaujem o inych ludi idu si tam odcvicit svoje a maju co robit aby sa na to zamerali. Raz za cas sa najde niekto kto si robi srandu z ludi ale ja osobne som sa s tym teda nestretol na druhu stranu co sa tyka pozorovania teba stretol som sa vela krat s tym, ze mi niekto pomohol ked ma chvilku sledoval a dohovoril mi nech skusim ten cvik robit inac. Cize skor projektujes svoje (stereotypne) myslienky na inych ludi

" ...keď šport, tak u mňa bicykel, a
    bohužiaľ ja sa už asi dobrovoľne nedokopem, aby som chodil do verejného fitka ...skúsil som to, ale zmizla moja obľuba tam chodiť, ak teda popracovať k zmene ako takej vizuálnej" - nikto nehovori ze musis chodit do fitka, je vela roznych veci ktore mozes robit aby si bol aktivny

"...peniaze sú druhá méta, aj keď teda ja povedať za mňa, nebol by som rád takou, ktorá by dosť tkvela na peniazoch" - toto je uplne ok

"...a spoločenský život, mne ani spoločnosť nechýba, iba podujatia ako také raz za čas nejaké kultúrne, čo cez koronu bol problém a aj to idem pozrieť tam na to sám popočúvať kapely a hudbu a dať si to jedno pivo alebo občerstvenie" - aj toto je ok, je vela ludi co niesu zrovna na spolocenske akcie
  44. 45
    Veryhappyhippo

25 ročný muž
    Momentalne KE

@kerrang "čo veľa žien požaduje a ako im ide vo veľa prípadoch len o to isté a hľadajú to isté" co vacsina zien pozaduje a ide im o to iste?
  45. 46
    Clarise

20 ročné dievča

Ja sa vlastne ani nečudujem ze si nevieš nájsť niekoho keď sa k niektorým babám správaš ako k špine....
  46. 47
    Kerrang

27 ročný muž

@melancholik tak ja keby to veľa žien nestavalo za svoje priority, tak mne to je šum a fuk mať viditeľné svaly ako z plagátu ...načo?! ...mnohokrát som videl ženy horšie postavovo vyzerajúce po ulici ako ja, ktoré si ani svojvoľne nevedia povedať, že musí so sebou niečo robiť a takto to viac nejde a vidíš aj také si nájdu, aj prestriedali vzťahy a napriek stehnám, váhe, postave si našli ...mne sa to vidí zo strany žien tak, že na chlapa je veľa toho čo by mal spĺňať kladené, častokrát prehnané, premrštené požiadavky, aj keď postavovo, výzorom tak nemusí vyzerať ...tak ak taká by po mne požadovala, že cvič cvič a meniť sa pod nejaký jej obraz, tak asi tiež by som sa len sklamal a vnímal, čo si to akú mienku ide ...ale zas za mňa by som musel povedať, že ja by som nespokojnosť s postavou chcel a túžil zmeniť, aj teda keby som sa necítil dobre vo svojom tele, rýchlo by som priberal a mal by som sadlo, čo absolútne sa nedá povedať, že by som teraz mal ...aj BMI mám na tej najlepšej úrovni a poviem pravdu, vyzerám ako zdravý chlap, aj vládzem a necítim sa so svojim telom tak, že by ma zrádzalo dačo ...len teda vysoké nároky pociťujem, rád by som veril, že snáď sa mýlim
  47. 48
    Blackfog

hrá sa, že má 0 rokov

Postavil by som sa z gauča a začal by som konať.
  48. 49
    Kerrang

27 ročný muž

@clarise neviem o akej špine to tu hovorís, keď žiadnej nehovorím a ani som nepovedal nejako hanlivo
  49. 50
    Kosmiklove

34 ročný ujo
    andromeda

lebo ja som na tom lepsie :D
  50. 51
    Clarise

20 ročné dievča

@47 presne tým posledným komentárom si sa vyfarbil aký chuj si... A ze ta ani neľutujem.. Sa ľutujes sám a to stačí...zaujímavé je to ze aj ty sa pozeráš na výzor ako komentujes vyššie... Vieš dôležité je aby si ľudia rozumeli a keď nie si tolerantný tak potom už fakt ťažko.. A ja ze si normálny ale asi ti fakt pripeka na mozog... Sa spamätaj urážanim si rešpekt nezískas a ani ohováranim druhého pohlavia... Všeobecne není dane aký má byť muž ani žena každému sa páči niekto iný a každý má iné priority.. Ale ty ich mas v hlbokom mínuse...
  51. 52
    Kerrang

27 ročný muž

@clarise povedal som to ako to celé vidím po tých rokoch osamote, po čom asi idú keď vídam podaktoré na uliciach, na akých sa lepia a čo na nich vidia
  52. 53
    Kerrang

27 ročný muž

@clarise ty si sama zvláštny človek, nehnevaj sa.. ...stačilo mi ťa tu chvíľu poznať a ani sa nerozprávať s tebou, proste z toho čo vidím
  53. 54
    Clarise

20 ročné dievča

Sa nauč sebareflexii.. Aj tak nerozumiem co ta po druhých máš makať na sebe nie na druhých... Tým ze budeš ohovárať druhých a rozširovať o nich klamstvá sa ti zvysi sebavedomie? Tým ze budeš druhým závisieť budeš lepši? Nebudeš... Sa nauč nezavidiet sa nauč tolerovať a rešpektovať... Nauč sa byť lepším a potom môžeš chcieť si nájsť babu lebo pri takom akom si teraz by žiadna dlho nevydržala
  54. 55
    Chirurg

26 ročný muž

hint celeho tohto fora vdaka @47 je skutocnost, ze Mr. Kerrang porovnava svoju postavu so zenskymi a na zaklade toho sa rozhoduje.

top prispevok na B, ktory som tu za cely cas zatial videl.
  55. 56
    Clarise

20 ročné dievča

@chirurg niekto sa porovnáva s rovnakým pohlavym niekto s opačným... Keď nemá na to rovnaké.. To je smutné ale výstižne si to napísal
  56. 57
    Nespiacakraska

30 ročná žena
    Doma

@clarise ako ked mna nazval Zlatokopkou co by kludne chrapala s dedom, zato ze sa mi pacil o 20rokov starsi muz? :D :D :D Nie no, jemu to pride ok a tvrdi ze on si zeny vazi.
    https://m.youtube.com/watch?v=hqYKqEr9sfQ
  57. 58
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

vždy som ťa tu videla len negatívne hovoriť na ženy.. aké podľa teba sú všetky zlé a pozerajú len na peniaze a teraz po novom aj na svaly.. :D sám sa ľutuješ, píšeš, že nie si dokonalý, ale ty by si dokonalú ženu chcel.. nechceš mladú, nechceš starú, chceš takú, čo sa ti bude venovať vždy keď budeš chcieť a najlepšie ked nebude mať iné záujmy ani kamarátov, ale zároveň takú, čo ti bude tolerovať že budeš mať na ňu údajne málo času.. a ked si aj s nejakou začneš písať, tak predpokladám, že sa jej hned začneš ľutovať ako si sám a strašne by si chcel vzťah, tak sa jej ani nečudujem, že nechcú ísť potom s tebou už ani von a neodpíšu ti.. (raz si tuším písal, že ty najradšej ideš hned von namiesto písania, ale ak tiež na ne naliehaš, že nech ide von a ona hned nechce, lebo sa možno hanbí, ((nie každý preferuje hned osobné stretko, hlavne podľa mňa v menších obciach)) tak sa nečudujem, že ti radšej už neodpíše)
  58. 59
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

Ja inak milujem ako niekto dáva rady typu musíš byť taký a taký, alebo nemôžeš na to upozorňovať že si sám alebo sa ti nedarí... a že čo ženy očakávajú. No úprimne nemyslím si, že ktorýkoľvek muž, chalan ktorý len ostal single, či kvôli nedostatočnej socializácii alebo rôznym chybám osobnosti, z vlastného rozhodnutia ,či kvôli rôznej urovní fyzickej kondície a vzhľadu je horší ako niekto kto už má alebo mal niekoľko vzťahov. Preboha veď koľko dievčat a žien chodilo s niekym kto si ich absolútne nevážil ale uvedomili si to vždy až neskoro.
  59. 60
    Slackerbitch

39 ročná teta
    stratená v paralelnom vesmíre

Ctjb ty by si chcel najradsej modelku, bezdetnu, idealne tiez pannu, ktora je aj mudra, a aj okolo domu porobi a o 7 ta bude cakat s vecerou ne???? (:
    A NEDAJBOZE ABY MALA NAPRIKLAD TUCNE STEHNA (retard)
  60. 61
    Mariquittka

27 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

Ja osobne by som na sebe zapracovala, aby som ho mala čím zaujať, nielen tým, že hľadám, lebo nemám a takisto by som neodmietala šance len preto, lebo treba vykročiť z komfortnej zóny
  61. 62
    Elmsi

12 ročné dievča

Zabila by som sa.. Comming soon :D
  62. 63
    Kosmiklove

34 ročný ujo
    andromeda

@elmsi to som zvedavy
  63. 64
    Elmsi

12 ročné dievča

@kosmiklove už si trápny kktko
  64. 65
    Kosmiklove

34 ročný ujo
    andromeda

@elmsi dakujem trubka
  65. 66
    Midnight

31 ročný muž
    čo to zase píše?!

zamyslel by som sa nad tým prečo ešte stále nezarábam dosť peňazí na to aby ma nejaká ženská považovala za dosť hodnotného na to aby sa na mňa zavesila, a pokúsil by som sa ten dôvod zmeniť.
  66. 67
    Kerrang

27 ročný muž

@midnight takže zas je to len o tom istom a o peniazoch nakoniec ...však vravel som, že dosť žien je na peniaze, ty si mi to len vyjasnil
  67. 68
    Kerrang

27 ročný muž

Ja vôbec nie som náročný na peniaze a v podstate mi stačí len môj plat, moje peniaze a ani ma nemusí pozývať, nepotrebujem si užívať peniaze toho druhého ...toto fakt ja nemám v náplni a si
    ani na toto nepotrpím ako dakto
  68. 69
    Energy1010

23 ročný chalan

@kerrang Poznam strasne vela zien ktoré nie su na peniaze...
  69. 70
    Midnight

31 ročný muž
    čo to zase píše?!

@kerrang ber to z tej lepsej stranky, znamena to ze s postupujucim vekom chlapi ziskavaju vyhodu a zeny ju stracaju a priam sa dostavaju do nevyhody. ako 40rocny, ak budes mat dost prachov na plytvanie na take picoviny (hah, doslova), tak na teba budu 25rocne letiet ako dive.
  70. 71
    Veryhappyhippo

25 ročný muž
    Momentalne KE

@kerrang @midnight Vy dvaja si aj citate po sebe co pisete? obaja sa navzajom utvrdzujete len v tom ze zeny chcu len peniaze, pricom zabudate ze aj ony su ludia preboha. Niekde tam by som na zaciatok asi hladal problem s neuspechom nie v nedostatku penazi.

Taktiez koment ze 25 rocne budu letiet na vas ked budete bohaty tak len pritiahnete presne take co chcu len peniaze a sami si privolate to co pisete ako nechcete. V principe ste ochotni si najst zlatokopku len aby vas pohlad na svet nebol naruseny ( prip aby ste ukazali inym, ze aha je pravda co som hovoril ). To mi pride dost nezdravy pristup k zivotu.
  71. 72
    Midnight

31 ročný muž
    čo to zase píše?!

@veryhappyhippo
    "obaja sa navzajom utvrdzujete len v tom ze zeny chcu len peniaze, pricom zabudate ze aj ony su ludia preboha."

mňa osobne v tom utvrdili skúsenosti so ženami, tu si len pripomínam že ma v tom utvrdili, lebo mám furt snahu a túžbu na to zabudnúť =D

šak ako... okej, aj ony sú ľudia, samozrejme. a všetci ľudia dačo chcú. jednou z tých veľmi často chcených vecí sú peniaze. nepovedal som že ženy chcú LEN peniaze, mimochodom, to by bola hlúposť. a všetci ľudia sa obvykle snažia získať to čo chcú cestou najmenšieho odporu. cestou najmenšieho odporu ktorou môže žena získať peniaze, je zmotať chlapa čo ich má. čiže samozrejme že sú len ľudia. a práve preto samozrejme že väčšina vzťahových interakcií medzi ženami a mužmi bude o tom, lebo je to najjednoduchší spôsob ako ich získať.

"V principe ste ochotni si najst zlatokopku len aby vas pohlad na svet nebol naruseny"

nope, v princípe sa snažím (ešte stále neúspešne) zmieriť s tým že nájsť akúkoľvek inú je nereálne, pretože som neúspešným hľadaním akejkoľvek inej zabil 15 rokov života, a tak dúfam že keď sa konečne zmierim s tým že nájsť akúkoľvek inú je nereálne, tak ma to konečne namotivuje možno vyjebať sa na všetko okrem zarábania peňazí (aj keď si nie som istý že to bude mať taký efekt), pretože inak na to nejak motiváciu nájsť neviem, keďže peniaze sú pre mňa primárne prostriedkom na prežitie, a nevidím v prežití zmysel keďže v ňom nikde neviem nájsť nič čo by za niečo stálo :)

Ak ti ešte niečo nie je jasné, kľudne sa pýtaj, rád odpoviem.
  72. 73
    Rebarboe

19 ročné dievča
    Kyjev, Ukrajina

Najprv sa daj dokopy ty sám, lebo čítam tu tie tvoje vyjadrenia a celé sú take akési divné pokrivené. (Dať sa dokopy nemyslím vymakať sa v posilke ale resetovať ten debilný sexistický mindset obete von z tej tvojej kotrby)
    Neviem presne ako vyzeráš, ale to ako sa vyjadruješ o ženách je obrovský redflag pre mňa, navyše je to nechutné
    Keď budeš v kope, až potom sa sústreď na randenie
    Prečítaj si toho Petersona
  73. 74
    Rebarboe

19 ročné dievča
    Kyjev, Ukrajina

Ešte chcem dodať že komentáre sú pod týmto fórom absolútna studňa and im here for it
  74. 75
    Karlotiskot

32 ročný muž
    I'll Be In The Garage

Nevím čo sa tu všetko popísalo a tak. Ale dám ti svoj názor na vec... Nie je problém prežiť život bez partnera. Samozrejme, že čeliť pudom je občas nepríjemné, ale každý, kto má pocit, že partner spraví jeho život šťastnejším sa trpko pletie. Aj ľudia, ktorí prežijú snové partnerstvo to nedokázali vďaka tomu druhému, dokázali to pre toho druhého len vďaka sebe.

75. 76
    Skvrnka

23 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

OMG. Toto je zúfalstvo toto fórum.
  76. 77
    Ucitelka

44 ročný ujo

Tak ty si už stratený prípad.
  77. 78
    Velagranka

24 ročné dievča
    8mo

Kerrang, ty si už zacyklený prípad preto si musíš dať pauzu od rozmýšľania nad ženami. Aspoň na 3 mesiace sa na to vykašli a začni sa venovať napr. novému športu, relaxuj, niekam vycestuj a naber nové skúsenosti, čítaj knihy a tak ďalej. Inak sa z tej jamy ktorú si si svojim prístupom vykopal len ťažko vyhrabeš.
  78. 79
    Likju

25 ročný muž

Nechápem tým frekvenciam? To si má hľadať ženu čo počúva rovnaké rádio?
  79. 80
    Kerrang

27 ročný muž

@veryhappyhippo podobne aj ja som človek ako oni ...ale tak ženy si svojou fyzickou krásou môžu viac dovoliť čo sa týka nárokov na partnera, lebo tak podľa mňa sú všetky mladé slovenky zväčša pekné, takže s tým aj tie nároky sa zvyšujú ...a aj keď vyzerám priemerne alebo som výzorovo svetlým priemerom, a môžem byť aj sympatickým, tak ja ako chalan veľmi nedokážem čeliť jej nárokom ...aj som sa snažil už o ženy, aj koľko som jej venoval času a bol taký, že ma mohla prístupom k nej natrieť na chleba a láskavosťou, tak aj napriek tomuto snaženiu k nej a že som na ňu sa aj v noci neraz myslel a aj hovoril narovinu, že ja ju ľúbim a toto všetko ako k nej v skutočnosti cítim a u mňa bolo jej hovoril, tak aj tak mnohé povedali jedného "krásneho" dňa, že ona už ľúbi iného a ktovie aj z kade a kde si labzovala ...no asi taká vernosť a lojalita najmä :-/
  80. 81
    Kerrang

27 ročný muž

@veryhappyhippo trocha tam sú spojky, sklonovanie a takéto veci navyše a chybné, ale zhruba takto som ti napísal ako to cítim a čo sa mi doteraz stávalo ...možno aj som moc dobrý, preto ma nechcú a tak sa zachovali ...ja keby aj idem na oslavu, svadbu a som zadaný, tak nebalím za chrbtom zas ďalšieho, však to čo je toto ...no potom ja mám žiť so zlomeným srdcom
  81. 82
    Kerrang

27 ročný muž

@midnight podobne aj ja, budem si zarábať a dúfať pomedzi to, že sa dačo s príchodom peňazí zmení k lepšiemu v tomto
  82. 83
    Kerrang

27 ročný muž

@karlotiskot však nie je, len áno pudy to menia, ale aj tlak okolia, lebo tie tetky a babky oni boli naučené inak, že už v 27 mal byť zadaný, aj byť zadaný a mať aj rodinu, minimálne 2 deti aj, aby to bolo v štandarte ...ale tak to tak ako kedysi nie je jednoduché, oni mali fajn neboli ani aj keď boli introverti odkazaní na zoznamky, netrávili čas vypisovaním kadekomu a chodili aj najmä von, viac dávali šancu ...dnes už aj keď sa prihovoríš, tak daktorá začne po tebe kukať čo si za slizkého hada alebo najmä, že ju chceš prefiknuť ...alebo potom majú tváre ponorené v telefóne vyťukávaním do telefónu (to je druhý extrém)
  83. 84
    Midnight

31 ročný muž
    čo to zase píše?!

@kerrang nope, nedúfaj. maj v piči a zarábaj. a čím viac budeš mať v piči a zarábať, tým viac sa na teba budú "samé od seba" lepiť tie veci v ktoré nedúfaš lebo máš v piči
  84. 86
    Karlotiskot

32 ročný muž
    I'll Be In The Garage

@ucitelka Páči sa mi ako si si nasral do ust :D @77 dík, pobavilo.

@kerrang Ale áno, vlastne si stratený prípad. Vieš prečo? Pretože si sa stratil vo vlastných emóciách a očakávaniách iných. Pre mňa ako človeka, ktorý hladá v živote svoju slobodu sa na ludi ako ty hladi strasne tazko. Ale mozem ti dat jednu radu nech nad tebou len nelamem palicu. Vacsina stratenych ludi ani nevie ze je stratenych, odmietaju to a je to pre nich nepripustne, miesto toho aby si uvedomili ze ak si to priznaju, mozu hladat cest von. Naozaj... Ja viem co citis, aj viem co si predstavujes ze ta z toho dostane, ale nedostane. Pretože ako aj sám hovoríš sú tam aj tlaky okolia a skús sa najprv zamyslieť či aj tie predstavy o tom šťastí, patria vobec tebe a ak nie, aké sú tvoje skutočné predstavy o šťastí...
  85. 87
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

Užívala by som si ďalej tak ako doteraz
  86. 88
    Ucitelka

44 ročný ujo

@karlotiskot Čo zas ty feťák?
  87. 89
    Karlotiskot

32 ročný muž
    I'll Be In The Garage

@ucitelka Nevieš čítať? Že si serkáš do huby :D Musí ťa to feťák učiť? :D
  88. 90
    Veryhappyhippo

25 ročný muž
    Momentalne KE

@kerrang "podobne aj ja som človek ako oni ...ale tak ženy si svojou fyzickou krásou môžu viac dovoliť čo sa týka nárokov na partnera, lebo tak podľa mňa sú všetky mladé slovenky zväčša pekné, takže s tým aj tie nároky sa zvyšujú ...a aj keď vyzerám priemerne alebo som výzorovo svetlým priemerom, a môžem byť aj sympatickým, tak ja ako chalan veľmi nedokážem čeliť jej nárokom" - ides do toho uz s predsudkami a otazne je kolko z tych poziadaviek co si myslis je aj skutocnych.

"...aj som sa snažil už o ženy, aj koľko som jej venoval času a bol taký, že ma mohla prístupom k nej natrieť na chleba a láskavosťou, tak aj napriek tomuto snaženiu k nej a že som na ňu sa aj v noci neraz myslel a aj hovoril narovinu, že ja ju ľúbim a toto všetko ako k nej v skutočnosti cítim a u mňa bolo jej hovoril, tak aj tak mnohé povedali jedného "krásneho" dňa, že ona už ľúbi iného a ktovie aj z kade a kde si labzovala ...no asi taká vernosť a lojalita najmä " - jedna z veci napr ktora je chybna je tu, nikto nema zaujem sa bavit s niekym kto na vsetko pritakava, nema svoj nazor a idealizuje si ta, tak ako posobis ty ze to robis.

89. 91
    Tralalibang

25 ročná žena
    Prdelákovo

"...aj som sa snažil už o ženy, aj koľko som jej venoval času a bol taký, že ma mohla prístupom k nej natrieť na chleba a láskavosťou, tak aj napriek tomuto snaženiu k nej a že som na ňu sa aj v noci neraz myslel a aj hovoril narovinu, že ja ju ľúbim a toto všetko ako k nej v skutočnosti cítim a u mňa bolo jej hovoril, tak aj tak mnohé povedali jedného "krásneho" dňa, že ona už ľúbi iného a ktovie aj z kade a kde si labzovala ...no asi taká vernosť a lojalita najmä"
    Nehovoril si, že si nikdy nemal žiadny vzťah? O akej vernosti a lojalite to hovoríš? Za to, že ty si jej povedal, že ju ľúbiš, tak ona sa už má stretávať len s tebou? Ak to myslíš takto, tak potom sa fakt nečuduj.
  90. 92
    Kerrang

27 ročný muž

@tralalibang mal som ten necelý 2 mesačný, preto vyvodzujem z toho ako to zatiaľ doteraz bolo ...iný dlhý som nemal
  91. 93
    Lenuska175

hrá sa, že má 1 rok
    knižnica

@veryhappyhippo ja len, ze klobuk dole!
  92. 94
    Ucitelka

44 ročný ujo

@karlotiskot Ty si úplný kokot asi.