Fórum pridal Neverendingsmile, 14. 7. 2017 00:25 do kategórie Zvieratká. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Neznášam hmyz

0
Neverendingsmile

27 ročný muž

Čo z hmyzu neznášate najviac a prečo? :)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Milgamman

9 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

velke lietajuce a bzuciace hovada, bojim sa, ze to spravi nalet na mna :D
  2. 2
    I_fight_zombies

tvári sa, že má 5 rokov
    no v skutočnosti má len 3

Osy a sršne, lebo keď ma uštipnú zomriem. :(
  3. 3
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

všetko okrem uplne maličkého dačoho a lienky.
  4. 4
    Ye6xncvl

16 ročné dievča

Neznášam len tie opachy,čo na mňa vyskočia, tak že sa ich zľaknem.:D
  5. 5
    Neverendingsmile

27 ročný muž

@i_fight_zombies hmm? To ako zo srandy, či alergia, či čo?
  6. 6
    I_fight_zombies

tvári sa, že má 5 rokov

Alergia, štvrtý stupeň - zástava srdca, zástava dychu...
  7. 7
    Hagelslag

22 ročný chalan

@i_fight_zombies hypochonder:D
  8. 8
    Nespiacakraska

26 ročná žena
    Doma

Osy a včely pretože mám na nej alergiu. Ale včely sa mi veľmi páčia. :) Sú pekné a potrebné. Vždy keď vidím včelu na kvete, chcem si urobiť peknú fotku a potom úplne jančím keď okolo mňa lieta. (hehe)
  9. 9
    Gnomeslayer

22 ročný chalan
    kočujem

@nespiacakraska Ja mam rad cmeliakov. :D Taka vypapana vcielka s kvalitnejsim bzukotom.
    Inak mam panicky strach z chrustov, raz som skoro zinfarktoval ked do mna narazil v noci. Do ruky. :(
  10. 10
    Torpedo08

25 ročný muž
    kOkOtOvO

@1 a este komare to je najvacsia haved ! Ja sa inak snazim nezabijat naschval hmyz ale komare ano to su spiny !
  11. 11
    Trevor1994

22 ročný chalan

@milgamman nasi prirodni piloti kamikadze
  12. 12
    Neverendingsmile

27 ročný muž

@i_fight_zombies ach, tak to ma mrzí ... už si také prežila?
  13. 13
    Neverendingsmile

27 ročný muž

@nespiacakraska (thumbs) heeh :) Ale pravda, že sú potrebné :)
  14. 14
    I_fight_zombies

tvári sa, že má 5 rokov

Bohužiaľ, prežila. :( Ako malú ma uštipla osa v Bille a aj sa mi zastavilo srdce, našťastie záchranári vedeli čo robia. :)
  15. 15
    Mobscene_69

23 ročné dievča
    Smultronställe

Znesiem len motýle, inak sa mi hnusí všetko z toho
  16. 16
    Aventine

10 ročné dievča
    Halmstad

Pavúky síce nie sú hmyz doslovne, ale všetko okrem nich je ešte znesiteľné. A každý ma celý život ubezpečuje, aké sú neškodné a taak, a potom na mňa skočí pavúk cez okno do vane a kusne ma do prsta :D to sa len mne môže stať, bože :D
  17. 17
    Neverendingsmile

27 ročný muž

@i_fight_zombies tak našťastie si skončila dobre :) Nechcel by som to zažiť :) Ale všetko zle je na niečo dobré ako sa vraví ... ;)
  18. 18
    Neverendingsmile

27 ročný muž

@aventine kliešte? Ucholaky? Komáre? :D
    Heehe :D fuu, nechcel by som :D to znie ako začiatok scény z filmu Nezvratný osud :D
  19. 19
    Aventine

10 ročné dievča
    Halmstad

@neverendingsmile akože kliešť môže byť nebezpečný (frajko teraz dostal boreliozu z kliešťa) a komáre otravné, ale brala som to teraz skôr tak že čo sa mi najviac hnusí. A nič zo spomínaného sa mi nehnusí tak ako pavúk, že ma strašná odporom len naňho pozerám :D
    A hej, robili si vtedy zo mňa srandu že do rána bude zo mňa Spiderman :D (ja som skôr mala obavy či sa rána dožijem) :D
  20. 20
    Aventine

10 ročné dievča
    Halmstad

*striasa odporom :D
  21. 21
    Neverendingsmile

27 ročný muž

@aventine aha tak, tak v tom prípade asi s tebou súhlasím s tými nehmyzovými pavúkmi ;)
    Spiderman asi nie ... keď už tak Spidergirl :D
  22. 22
    Turbolienka123

18 ročné dievča

Neznášam hmyz, no najväčší strach mám z pavúkov. V noci keď sa idem napiť vody, tak si svietim a kontrolujem, či niekde nie je pavúk. Neskutočne sa mi to hnusí a nedokázala by som sa toho dotknúť.
  23. 23
    Dzeeejn

21 ročné dievča
    v reálnej skutočnosti

bojím sa obrovských lúčnych koníkov, ucholakov a sršňov, neznášam ovady a komáre aj keď tie komáre na mna údu iba vtedy keď už fakt nemajú na koho :D
  24. 24
    Mayben

25 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

ja zbožňujem hmyz a rada o tom pozerávam dokumenty (love) ale tak osy, sršne neznášam, lebo sa bojím, že ma poštípu a to nie je fajn :D
  25. 25
    Neverendingsmile

27 ročný muž

@turbolienka123 pred chvíľkou sme to riešili, že pavúky nie sú hmyz :) Ale to len tak pre zaujímavosť :)
  26. 26
    Turbolienka123

18 ročné dievča

@neverendingsmile áno viem, že je to osobitná skupina... Len mi pripadalo na mieste sa vyjadriť, lebo je to také podobné... Čo sa týka obyčajného hmyzu, tak tiež mi je veľmi nepríjemné naň naraziť. Ten, kto vymyslel sieťky na okná proti nemu, tak má moju večnú vďaku.

27. 27
    Neverendingsmile

27 ročný muž

@turbolienka123 taku jednu sieťku mám ... :D A môžem povedať, že život je teraz oveľa krajší :D :D :D
  28. 28
    Neronela2006

11 ročné dievča

Mravce