Fórum pridal Nikdenikto, 13. 11. 2017 09:40 do kategórie Veda a technika. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Nikola Tesla zivotopis

0
Nikdenikto

25 ročná žena

ahoj, chcela by som pre priatela kupit zivotopis Nikoly Teslu, vedeli by ste mi prosim poradit konkretnu knihu, ktora by Bola najlepsia a najzaujimavejsia? samozrejme len v slovencine, pripadne v cestine. dakujem ☺
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Tralalibang

28 ročná žena

Je mám doma Muž, ktorý vynašiel 20.storočie a tá bola veľmi zaujímavá, celkom stručne zhrnula všetko dôležité, čo vo svojom živote dosiahol.
    A začala som čítať jeho biografiu od Marca J.Seiferta a tú môžem odporučiť asi najviac, išla celkom do podrobností a dobre sa to čítalo.
  2. 2
    Tralalibang

28 ročná žena

https://knihy.abz.cz/imgs/products/img_213095_orig.jpg
    Táto
  3. 3
    Nikdenikto

25 ročná žena

@tralalibang @2 tu som obzerala aj ja, celkom sa mi pozdavala.. :) ale priatel spominal nieco aj o teslovych snoch, tak ci to nie je v niektorych knihach spomenute. :)
  4. 4
    Tralalibang

28 ročná žena

Myslíš napríklad jeho sny o elektrickej energii zadarmo pre celý svet a podobne? No tú v @2 som neprečítala úplne celú, ale bolo to tam spomenuté
  5. 5
    Nikdenikto

25 ročná žena

@tralalibang nie, zle som sa vyjadrila :D proste zevraj sa mu obcas prisnilo nieco v noci ,, a na zaklade aj toho spravil tie vynalezy :D ak som ho teda dobre pochopila :)
  6. 6
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

https://www.martinus.sk/?uItem=126438
  7. 7
    Nikdenikto

25 ročná žena

@nespiacakraska no tak mu kupim asi dve :D
  8. 8
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

@7 nehovor hop! Ešte ti zopár ľudí možno prispeje a budeš ich kupovať viac. (:
    A teraz vážne. Ja som čítala iba túto(takže ju neviem porovnať s inými životopismi) ale páčila sa mi veľmi. :)
  9. 9
    Nikdenikto

25 ročná žena

@nespiacakraska uz som si ju zarezervovala a pojdem zajtra alebo pozajtra po nu :D je tam aj dobra cena a aj popis sa mi pacil o tych vidinach ci co tam pisali, takze nie je o com .. :)
  10. 10
    Nikdenikto

25 ročná žena

a dakujem teda obom :)
  11. 11
    Luboos

31 ročný muž
    Piešťany

WOW toľko ľudí sa tu o to zaujíma a ja že som to čítal iba ja :D
  12. 12
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

@9 tak dúfam že knižka poteší. :)
    A k @10 nemáš začo. Rada poradím keď viem. (thumbs)