Fórum pridal Xxar3s, 13. 3. 2018 18:13 do kategórie Čo ma nasralo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Notebook mi jebol na zem

0
Xxar3s

35 ročný ujo
Bratislava

Dnes som isiel na postu a v aktovke som mal notebook. Aktovku som nechtiac pustil z ruky. No a ked pridem domov tak pozeram ci sa notebooku nic nestalo. Funguje ale trosku sa odlomila taka mala plastova cast case neni to nic hrozne skoro to nevidiet...
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Xxar3s

35 ročný ujo
    Bratislava

Ale ajtak by som asi vymenil cely case. Viete mi poradit ci sa to vobec da? Notebook tohto typu sa normalne predava (lenovo) kupil som ho par mesiacov dozadu.
  2. 2
    Xxar3s

35 ročný ujo
    Bratislava

takze z nahradnymi dielcami by nemal byt problem.
  3. 3
    Lukaso121

27 ročný muž
    Nitra

A po nas chces schvalenie?
  4. 4
    Xxar3s

35 ročný ujo
    Bratislava

@lukaso121 nie skus sa naucit citat vidis tam vetu s otaznikom?
  5. 5
    Unizák

20 ročný chalan

@xxar3s Vrchný kryt sa da podľa mna vpohode vymeniť, dáš to do nejakého servisu a vybavené (hehe)
  6. 6
    Xxar3s

35 ročný ujo
    Bratislava

@unizak a mam ten kryt kupit alebo si ho zozenu aj sami? lebo na aliexpresse som ho nasiel za $30 a tipujem ze oni by mi zan nauctovali aj 100 EURO
  7. 7
    Dezolat

29 ročný muž

Ja by som sa na to vykaslal pokial nemas znameho ktory sa tym zaobera, co evidentne nemas, ked tu pises. 50E das len za to ze sa nan pozrie a povie, "Ehmmm" Daj si tam nejaku peknu nalepku.
  8. 8
    Unizák

20 ročný chalan

@xxar3s neviem, budeš musieť pobehať/kontaktovať nejaké servisy a zistiť ako čo ale väčšinou oni kryt dajú ale každá takáto služba je dosť nadhodnotená, čiže pokial to nie je nejaké hrozné a notas ide ako ma tak zbytočne len vyhodíš peniaze
  9. 9
    Xxar3s

35 ročný ujo
    Bratislava

@dezolat takto poznam jedneho chalaniska co by to asi vedel...

Ja napriklad som si tiez sam poskladal pocitac (Desktop) ale na rozobratie notebooku by som si netrufol (bojim sa ze ho nebudem vediet zmontovat). On je technicky zdatnejsi ako ja ale neviem presne o kolko.

@Unizák no ten notebook som kupoval pred par mesiacmi takze by som ho chcel mat ako novy. Mozno by som este pri tej prilezitosti vymenil aj SSD za nejaky samsung evo. Lebo tam to SSD od lenova mi pride o dost pomalsie ako to co mam v desktope.
  10. 10
    Unizák

20 ročný chalan

@xxar3s osobne som mal zle skúsenosti s Lenovo noťasom
  11. 11
    Dezolat

29 ročný muž

@Xxar3s Ktory plast mas poskodeny? Horny ci dolny? Za komponenty si neuctuju vela. Mozno maju aj lepsie ceny ako ty. Uctuju si hlavne za pracu.
  12. 12
    Xxar3s

35 ročný ujo
    Bratislava

@unizak lenova su dobre ale nie vsetky rady.

@dezolat aj vrchny aj spodny ale len vlmi velmi malo ani to moc nevidiet
  13. 13
    Noharder

19 ročný chalan

@xxar3s zbazošu si kúp popozeraj, často zoženieš niečo dobré
  14. 14
    Fotofoto

32 ročný muž

@Xxar3s
    “If it ain’t broke, don’t fix it.” (Bert Lance).

Ak je to len kozmetická vada, ako uvádzate v prvom príspevku a nemá žiaden vplyv na funkčnosť notebooku, nemá zmysel to riešiť.
  15. 15
    Cherrie1998

20 ročné dievča

kámo mne spadol notebook zo schodov :D a ešte raz zo stoličky...ale vďaka šikovnému priateľovi, ktorý mi do neho jebol šrób ako svet, drží pokope a čo sa týka výkonu a fungovania tak je taký ako predtým :) takže myslím, že ten tvoj pohodka, ale daj ho niekomu skontrolovať