Fórum pridal Aemit, 25. 9. 2017 17:16 do kategórie Hudba. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Nová vec

0
Aemit

17 ročné dievča

Čaute čaute :D S novou kapelou Take Apart máme prvé demo s názvom Starting line vonku :) Môžete ho nájsť na tejto stránke http://bandzone.cz/_103057 Za vaše názory budem vďačná. Nové veci môžete očakávať už čoskoro :)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Cos45

600 ročný ujo
    |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

No, neviem, ci je to dobre znamenie, alebo naopak, ale ked na spodku vypisalo, ze stranka pouziva cookies a mal som kliknut na "v poriadku", tak som tam klikol. A ono to prestalo hrat. (som musel pustit odznova)
  2. 2
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

@1 (hehe)

Je to fajn. Máš pekný hlas. :)
  3. 3
    Melancholik

25 ročný muž

môže byť ... len by som ubral trochu výšky na tvojom hlase, priliš vyniká ,,s,, .. ale inak super :)
  4. 4
    Lukaso121

26 ročný muž
    Nitra

Je to pocuvatelne (thumbs)
  5. 5
    Aemit

17 ročné dievča

Díki ľudia :D posnažím sa zlepšiť :)
  6. 6
    Gnomeslayer

22 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

Pripominas mi Ozzieho, tomu tiez tazko rozumiet. :D Taky ten apaticky ton v tvojom hlase ako ked ma niekto bude v sobotnajsej opici je fakt dost fajn a tam mi zase znies ako gwen stefani! :D Miestami spievas vysoko a kludne by som tam bral viac gitary, nejake vyhravacky a kludne aj tvrdsi riff miestami. Ale neber to ako kritiku, pocuval som to cele a nemal som potrebu to vypnut, je to fajn. :)
  7. 7
    Motorbreath

25 ročný muž
    Ashenvale

Ten chrapot v hlase je taky ňuňuuuu
  8. 8
    Espero

26 ročný muž
    Žilina

jo celkom good :)
  9. 9
    Mobscene_69

23 ročné dievča
    Smultronställe

to otvorenie plechovky :D a inak sa mi to páči..treba do tejto doby ešte takýto štýl hudby a hlavne so ženskou speváčkou! (thumbs)
  10. 10
    Exomor

27 ročný muž
    myšlienkovo

@aemit siel som napisat ze mas hlas ako jedna mlada slecna tuto z mesta a potom mi to doslo ze sa pozname!:D super je to:) s tvojho hlasu su mal dost aj nazivo (:
  11. 15
    Aemit

17 ročné dievča

Dikss (rofl) :smile: