Fórum pridal Peter151, 11. 1. 2017 17:54 do kategórie Vysoké školy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Novy byt z prace popri skole

0
Peter151

24 ročný chalan
Trenčianske Teplice

A ludia, iba tak ma napadlo, že kto z vas si bude moct po skonceni ing studia kupit za zarobene peniaze nový byt (za vlastne).

Lebo je to moj pripad, tak chcem vediet ci som nejaky nadpriemer alebo ani nie.

Odozva

Názory k téme

1. 4
    Tangerina

21 ročné dievča

každý predsa! resp. niektorí si ideme radšej kúpiť domček ;)
  2. 5
    Peter151

24 ročný chalan
    Trenčianske Teplice

@tangerina dom mi ne na hovno ako mohol by som ale zbytocne investicie neskor nechcem sa viazat radsej si kupit este dobre auto
  3. 6
    Tangerina

21 ročné dievča

tak ja chcem mať hlavne záhradku so zvieratkom nejakým...a auto nepotrebujem :D
  4. 7
    Peter151

24 ročný chalan
    Trenčianske Teplice

@tangerina dom nechcem aj preto lebo teraz zijem v dome kde by mohli minimalne 3 rodiny s detmi, a okrem toho ze sa tu prekuri mesacne priemerna slovenska mzda v hospodarstve a mam izbu 32m2 pre seba je mi to uplne nahovno, aj tak tu vacsinou niesom a rad stale lietam niekam na vylety tak preto nie
  5. 8
    Tangerina

21 ročné dievča

ja bývam teraz presne v takom dome tiež a dosť mi to vyhovuje, keďže sa tu fajn dá skryť a som schopná nikoho z rodiny kľudne aj týždeň nestretnúť :D ale ako keď budem bývať úplne sama, tak mi bude stačiť aj dvoj-trojizbový malý domček :D a hlavne, keby som si časom založila obrovskú rodinu, tak dom sa dá stále nadstaviť, kdežto byt treba vymeniť celý :D
  6. 9
    Peter151

24 ročný chalan
    Trenčianske Teplice

@tangerina hej to je jedina vyhoda ze sa tu ludia stratia a tak ich nemusis stretavat :D
  7. 10
    Marcello1111

28 ročný muž

z platu ing. tak akurátnbe si ho kúpiš za 20 rokov....
    kde žiješ....
  8. 11
    Peter151

24 ročný chalan
    Trenčianske Teplice

@marcello1111 ako mozno to tak nevyzera ale ja cely cas popri skole pracujem takze budem mat na to peniaze :D
  9. 12
    Marcello1111

28 ročný muž

a vieš koľko stoji novostavba?
    niečo slušné ťa bude stáť na kľúč okolo 145 tisíc éčiek a záleži aj na lokalite...
    ak si zoberieš úver, budeš ho splácať 30 rokov....
  10. 13
    Peter151

24 ročný chalan
    Trenčianske Teplice

@marcello1111 nejebe mi aby som potreboval byt za 450 eciek to moze kupit len debil :D ja by som penieza vedel dat ovela lepsie do obehu ako dat tolko za byt..
    moj limit je pod 80
  11. 14
    Marcello1111

28 ročný muž

@peter151
    za 80 tisíc kupiš tak akurátne dvojizbový byt s garážou a to je už luxus....
    myslím v meste na dedine volakde aj trojizbový sa dá, ale zas pre mladého je lepšie mesto....
  12. 15
    Peter151

24 ročný chalan
    Trenčianske Teplice

@marcello1111 staci mi 1 izbovy s obyvackou a prepojenou kuchynou
  13. 16
    Marcello1111

28 ročný muž

poradím, najdi frajeku čo má byt, auto, chatu a máš to zadara, hahhaah
  14. 17
    Peter151

24 ročný chalan
    Trenčianske Teplice

@marcello1111 jj to je moja strategia presne najdem si bohatu zenu :D a tucnu co dostane infarkt :D
  15. 18
    Marcello1111

28 ročný muž

no len aby si ty prvý nepošiel, keď ťa priľahne a zadusí, hahhhah...
  16. 19
    Laurikaaa

21 ročné dievča
    Londýnčanka

Nepoteším ťa ty chválenkár :D
    Na jar ideme stavať 150m2 domíček s garážou pre 5 aut v podzemí :D a nebude to žiadna pičovina na kľúč z drevotriesky :D
    a chodím do školy, som druháčka na vš (:
  17. 20
    Peter151

24 ročný chalan
    Trenčianske Teplice

@laurikaaa 150m je nic moc

kolko mas rokov ?
    podla mna to niesu len tvoje prachy
    5aut je takisto nahovno
  18. 21
    Narazuvzdornaa

22 ročné dievča
    BA/KE

Ty si dost neuveritelny druh chuja :D
  19. 22
    Laurikaaa

21 ročné dievča
    Londýnčanka

@peter151 21, to, že tebe je 5 aut na hovno neznamená, že ja/my ich nevyužijeme ;)
  20. 23
    Dumbledore

hrá sa, že má 0 rokov
    Godricova Úžľabina

V Bratislave v starom meste dom asi tak snívajte s nami :D. Nehovoriac o tom, že tam byt stojí viac ako v iných mestách dom, takže nebudem mať dom a prakticky ani ho nechcem, nie je čas na dom a viem si život predstaviť aj inak, ako sa starať o dom a záhradu, nato mi stačí chata niekde v prdeli.
  21. 24
    Semhamforas

25 ročný muž
    Bratislava

@23
  22. 25
    Sypomka

17 ročný chalan
    to nechceš

hej postavim si vilu Pod Slavinom
  23. 26
    Pijemzelenycaj

9 ročné dievča

ja vobec neviem co bude po mgr :(
    ale jedine viem,ze budeme s frajerom urcite dakde spolu :D.
    my by sme chceli dom,ale na to nemame,lebo len brigadujeme popri skole,ale urcite budeme mat kde byvat,toho sa nebojim.
    moji,aj priatelovi rodicia prenajimaju v meste,v kt.zijeme byt,obaja,takze jedno z toho mame uz slubene. :D a potom si nasporime daco.
  24. 27
    Helloxd

20 ročné dievča
    Trebišov

kolko to zarabas a pracujes ze si chces byt po vyske hned kupovat? :D
  25. 28
    Peter151

24 ročný chalan
    Trenčianske Teplice

@helloxd takmer full time pracujem ako zastupca oddelenia istej rakuskej spolocnosti a popri tom ma este financuje ina firma za to ze u nich neskor nastupim formou stipendijnej podpory + odborove stipendia zo skoly

a trochu sa venujem aj burzam a presunu prenazi v spravnom obdobi

ale nie je to czdy ruzova zahrada, ked vecer idem z prace niekedy mam vselico v hlave no...
  26. 29
    Peter151

24 ročný chalan
    Trenčianske Teplice

@narazuvzdornaa co okuliarky mi zavidia ci ?