Fórum pridal Heineken, 8. 10. 2018 08:29 do kategórie Humor. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

oblubeny humorista

0
Heineken

23 ročný chalan

V poslednej dobe sa to klasicke ponatie humoru vytratilo a to co to nahradza byva vulgarne. Mlada generacia vyrasta asi skor na tom, preto ma zaujima vas vkus.
aki su vasi oblubeni humoristi,komici, stand upisti :D Mozu byt ceski,slovenski zahranicni.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Alex458

21 ročné dievča
    Maspalomas

Nikdy som nekukala stand up ani nič podobné, pretože ma to nikdy nezaujalo. Hold som asi tá mladá divná generácia.
  2. 2
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

Bill Cosby, kým ma nezdrogoval a... Nechcem o tom hovoriť
  3. 3
    Bebekex

25 ročná žena

kate mckinnon mam rada
    a viacero SNL hercov
    alebo aj jima carrey-ho
  4. 4
    Magick55

25 ročný muž
    východ severo-južného západu

Jimmy Kimmel
  5. 5
    Poppyseed

24 ročné dievča

Jerry Seinfeld, Steve Martin, John Mulaney, Bill Murray, Jim Carrey, Dylan Moran, Steve Carell, Arnold Stang, Leslie Nielsen, Samo Trnka
  6. 6
    Riddler

25 ročný muž
    Turiec

Dvojica Sverák-Smoljak, Vlasta Burian, Stano Štepka, Rowan Atkinson.
  7. 7
    Kakofonicka

27 ročná žena
    Wonderland

moj oblubeny humorista je pubert z birdzu
  8. 8
    Poppyseed

24 ročné dievča

@7 Ten je tiez moj oblubeny. :D
  9. 9
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

mám rád starú generáciu českých hercov - Marvan, Menšík, Nárožný, Bohdalová, Ružičková, Hlinomaz... J. Gabin, L. de Funes, Fernandel, Bourvil, Paolo Villagio... Svěrák - Smoljak, Divadlo Járy Cimrmana... český stand-up - Iva Pazderková, Lukáš Pavlásek, Ester Kočičková, Daniel Čech, zo slov. Šoko Tabaček, Lujza, Jano Gordulič
    zo zahr. Rowan Atkinson, David Williams, Matt Lucas, Catherine Tate
  10. 10
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Toho je moooc z tych starsich uz aj po smrti co su davno niektori ma vedia pobavit scenky,filmy a tak asi so vsetkymi ci Lasica a Satinsky,Danciak, Burian, Werich, Mensik..... zo zahranicnych Leslie Nielsen,Rowan Atkinson, Louis De Funes a tak taka klasika :) a dnesnych uz nejak extra ani nesledujem iba tak v Kredenci,SOS,TELE TELE co boli :D a Skrucany,Noga,Filip,Pisko,Tluckova... a aj Marcina s Krausom a tak no ja som klasik 8-) (?) (rofl)
  11. 11
    Autistik

25 ročný muž

co ma tak napadne tak, Lasica, Jim Carrey, zo serialov profesionaly a dokonca aj susedia :smile:
  12. 12
    Tommyhot

29 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

George Carlin. Aj Louis C.K. je fajn, ale Carlin je absolutny top.
  13. 13
    Billyjoe

25 ročný muž

Ander z Košic
  14. 14
    Trdelniiiq

hrá sa, že má 1 rok
    Brno

zboznujem conana, aj ked nvm ci spada prave do kolonky komik, ale kazdopadne jeho mam najradsej. a nad zvyskom sa mi nechce premyslat.
  15. 15
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Donedávna to bol Fico
  16. 16
    Mariquittka

25 ročná žena
    Kežmarok

Ander z Košíc, Juraj Šoko Tabáček :)
  17. 17
    Hanno

24 ročný chalan
    Šak ze Žiliny

Miško Szatmary, Šoko a Bekim ... Miša ľúbim najmä pre teplo-maďarský prízvuk, Šoka za šušlavé vyjadrovanie a Bekima len preto lebo to tak proste je (: (love)
  18. 18
    Magnet

24 ročný chalan

George Carlin
  19. 19
    Jagang

29 ročný muž
    I´ll catch you in your dreams

Bill Burr.. Neodporúčam feministkam a podobným...
  20. 20
    Majmarad

35 ročný ujo

Lasica :)
  21. 21
    Moonshine

23 ročný chalan

Rowan Atkinson
  22. 22
    Lordnorton

hrá sa, že má 1 rok
    Nová Dubnica

Carlin, Burr, Dylan Moran, Hicks, zo starších Jiří Grossman (tá satira na vtedajší režim už teraz ľuďom asi toľko nehovorí). Občas som si pustil Prima Comedy Club a trochu som sa bavil na vysúpeniach Pavla Tomeša, inak hrôza.
    Jo a skoro by som zabudol na komika najväčšieho z najväčších - Pavla Seriša...
  23. 23
    Antifunebracka

29 ročný muž
    t h e r a p i s t o f b i r dz

gogo