Fórum pridal Poppyseed, 7. 10. 2017 15:52 do kategórie Zdravie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Očkujete sa proti chrípke? Prečo áno, prečo nie?

0
Poppyseed

24 ročné dievča
Košice

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

ockoval som sa v minulosti a aj tak vzdy som chripku dostal, preto som sa očkovať prestal. Tie očkovacie latky su len biznis pre vyrobcov a zdravotnictvo.
  2. 2
    Warble

18 ročné dievča

v minulosti, teraz uz nie, zle som zahlasovala :D
  3. 3
    Notme

23 ročný chalan

nemavam chripku, cize zbytocne. sice dokazem neskutocne debilne prechladnut, ale chripka sa mi vyhyba.
  4. 4
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

Nie.
    Tých sračiek som dostal dosť už keď som bol malý, dobrovolne (a ani nedobrovolne) už do seba nič nedám.
    Aj tak som chrípku nemal už asi 10 rokov ;)
  5. 5
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

nie lebo vírus chrípky nie je nejaky univerzálny proti ktorému sa dá očkovať,ten virus sa mení z roka na rok a tie vakcíny sa len snažia trafiť aký bude takže to že sa dám očkovať ešte neznamená že chrípku nedostanem
  6. 6
    Vlcica1989

28 ročná žena
    Trnava

je to zbytočné, chrípka mutuje takže očkovanie proti nej nezaberá
  7. 7
    Tangerina

22 ročné dievča

nie, lebo nemávam chrípku
  8. 8
    Ps102

22 ročný chalan
    Muchosransk, mestská časť Vukojebina

Nie, aj bez toho som dosť veľký autista.
  9. 9
    Aristelovpes

20 ročný chalan
    Istropolis

Načo?

Prekvapivo sa mi choroby vyhýbajú, ale aj keď nejakú už chytím, nie som z tých “mužov” ktorí pri soplíku či chrípke idú umrieť.
  10. 10
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča
    Bratislava

Keď som bola menšia každý rok ma dávali očkovať a vždy som bo tom tri dni skapínala jak keby som tú chrípku mala...

A ja nejak chrípku nemávam, skôr angínu, je mi to zbytočné.
  11. 11
    Chanteuse

23 ročné dievča
    Košice

načo ? aj tak to zmutuje a dostanem iný kmeň :D
  12. 12
    Obsession

22 ročné dievča

Nie...Vydrzim ked ma prepadne
  13. 13
    Xy12345

23 ročný chalan

vias co radsej sa zbytocne neockuj, este vobec nieje iste ci to nieje zdraviu skodlive pre cloveka. Co udajne mozu sposobit sa odborne vola ''ASIA''
    pozri sem: https://www.deathtodiabetes.com/resources/Autoimmune-Diseases-Epidemic-Statistics-Graph-Death-to-Diabetes.jpg

http://vactruth.com/wp-content/uploads/2013/08/disease-graph.jpg

Niekedy rozmyslam kde to zijem, v akej spolocnosti, este si pamatam ked som bol maly a zdravy ako otec povedal mame aby vyhodila poslednu hlinikovu lyzicku, lebo ze bolo dokazane ze hlinik moze sposobit rakovinu hrubeho cloveka, hlinik je additivum v tych vakcinach aby sa ti dlhsie v tele vytvbarali prtotilatky (aj ked ja akosi neverim ze by sa to nedalo riesit rozumnejsie a nie prave karcinogennym kovom, lenze potom by neboli celozivotni chronicki pacienti a more penazi na mercedes GL,ML a S) , v niektorych vakcinach sa nasli stopy po zlate, wolframe, chrome, striebre.

@Poppyseed
  14. 14
    Xy12345

23 ročný chalan

ale v minulosti som bol ockovany asi 2 krat - proti chripke
  15. 15
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Premotivovaná marha.

Boze moj, virus chripky mutuje castejsie, nez si menis spodne pradlo, ockovanie proti chripke ti pomoze asi tolko, ako bavlneny kondom.
  16. 16
    Laurikaaa

21 ročné dievča
    Londýnčanka

Lebo to nemá zmysel a chrípku som nemala tisíc rokov. Vlastne možno aj nikdy. Som náchylná na iné veci...
  17. 17
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

To ti aj doktor povie ze on by sa neockoval :D
  18. 18
    Tralalibang

28 ročná žena

Totálna zbytočnosť, chrípku aj tak nemávam... Na nádchu by mali radšej vymyslieť :D
  19. 19
    Lukaso121

26 ročný muž
    Nitra

ja som bol ockovani uz ako maly , neviem co by mi to pomohlo ,ale deti treba ockovat aj tak to plati poistovna
  20. 20
    Salora

hrá sa, že má 1 rok
    Oostende / Luxembourg / Žilina

nemienim podporovať pharma mafiu... a všeobecne k očkovaniu:

http://www.slobodavockovani.sk/news/a10-dovodov-preco-by-ste-nemali-dat-ockovat-svoje-dieta/
  21. 21
    Padlyanjel

22 ročné dievča
    z Xibalby

Ked som bola dieta ma.ockovali na.tie povinne chujoviny ale.teraz nevidim.dovod preco..