Fórum pridal Magoriáš, 10. 12. 2019 11:02 do kategórie Čo ma nasralo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Odkurvila sa mi spojka na aute do Pičé

0
Magoriáš

29 ročný muž

Boháča koľko moze v servise trvať jej vymena
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

mne komplet brzdy, komplet predna naprava, spojka, prevodovka a radio (thumbs) potom som to radsej predal za 5 korun.. I love Honda :D
  2. 2
    Nello

hrá sa, že má 1 rok
    krajina zazrakov

Vymena spojky je cca den prace, dlhsie nie
  3. 3
    Lukaso121

29 ročný muž
    Nitra

a forum si zalozil leboooo .....?
  4. 4
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

(hehe)
  5. 5
    Waagbistritz69

26 ročný muž
    גאָלעס

Václav, ďakujem. Toľko teda náš reportér Václav Bevelagua, ktorý sleduje, aká je situácia na našich cestách.
  6. 6
    Dee99

27 ročný muž
    RK

Ak ma auto viac ako 15 rokov tak ho ani neopravuj. Sa vobec neoplati. Jedine zeby si zohnal dáku spojku s vyradeneho auta
  7. 7
    Kerrang

27 ročný muž

Záleží od majstra alebo servisu, akí sú solventní.. ...aj v tomto totiž platí, že vždy je lepšie mať dobré známosti, lebo sú servisy, kde výsledná cena s tou spojkou a jej výmenou sa vyšplhá aj na 800€ a potom sú servisy alebo majstri automechanici, kde ti za 300 - 400€ vrátane spojky sú schopný ju kompletne vymeniť ...my sme mali šťastie na dobrých, solventných automechanikov a ktorý sa nesnažia ošklbať, robia kvalitne aj keď hoci u nich v garáži ...je málo takých ľudí, preto takýchto si treba važiť, čo robia kvalitne a sú solventní a nestoja na vysokej nohe s účelom ošklbať a nahrabať pre seba
  8. 8
    Kerrang

27 ročný muž

Áno dee99 má pravdu (thumbs) ...ja by som sa už na viac ako 15 ročné auto vykašľal a zvlášť na spojku ...ak by to bolo 5, 6 ročné, tak by to ekonomicky ešte malo zmysel, lebo ak s ním často beháš, tak sa vydere a postupne zničí do úžitkovosti toho auta ...spojka nie je lacná vec a aj ja by som mal meniť možno nápravu vzadu, ale celú nápravu by som už nekupoval novú, ale vyradenú z autovrakoviska a za nejaký symbolický peniaz do 100€ najlepšie
  9. 9
    Magoriáš

29 ročný muž

Auto bude mať 10 rokov a tak no