Fórum pridal Veronikadelrey, 13. 3. 2018 20:04 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Odlepený zámok na strojčeku

0
Veronikadelrey

hrá sa, že má 2 roky

Asi pred 4 dňami sa mi odlepili predné 4 zámky na strojčeku na zuby a dnes som bola u zubára aby mi to dolepil. Taj samozrejme dolepil a už sa mi zasa 3 odlepili z tych dolepenych. POKRAČUJEM V KOMENTOCH
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Veronikadelrey

hrá sa, že má 2 roky

Nemyslím si že je to nekvalitným zubárom lebo moa sestra má tiež strojčem a tej sa nič neodlepilo. Len mne. Začínam si mysliet že to je zubama... Volať k zubárovy zasa nechcem lebo by mi len vynadali a povedali, že to je tým že odkusujem z jedla.. A aj keby tam idem, tak sa mi to aj tak odlepí -_- Čo mám robiť?
  2. 2
    Unizák

20 ročný chalan

@veronikadelrey riešiť to so zubárom ? (hehe) neviem či dostaneš nejakú inú radu tu na birci, možno niečo typu prilep si to sekundovým (:
  3. 3
    Lukaso121

27 ročný muž
    Nitra

Prilep si to paskou
  4. 4
    Sianagirl245

16 ročné dievča
    tu

Tak bud nehryz tvrde ak hryzies co nemas a ak nie tak tak ci tak to ries s nim. Urcite nebudes ani v tomto prva a nikto tu ti lepsie ako on neporadi
  5. 5
    Adka25

18 ročné dievča
    Nezname mesto

v živote mi to neodpadlo :D počítam že ti nejako zle zbrusil to staré lepidlo a na neho dal zas dalšie :D alebo malo svietil uv lampičkou