Fórum pridal Cccp, 3. 11. 2017 21:33 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Oholena hlava

0
Cccp

28 ročný muž
Pchjongjang, KĽDR

Otazka viac menej pre zeny, pacia sa Vam viac muzi s vyholenou hlavou??? Ja ked som si jedneho casu holil hlavu tak naraz na ulici si ma zacalo vsimat viac zien, na FB si ma zacali pridavat cudzie zeny. A teraz ked si gelujem vlasy tak ma maju v paži :D
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Kolpo

21 ročný chalan
    Omicron Persei 8, Nitra

nieje žena ako žena
  2. 2
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

:D mne sa pacia muzi ktori maju aj vlasy a aj plesinu..teda vyzera to takto ...v predu ten kruh a po stranach po tri vlasy a vzadu aspon 5 :D ....takze by si sa mi nepacil ani tak a ani tak :D
  3. 3
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

Teda ten kruh je plesina :D (:
  4. 4
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

@obsession ja mam velky predpoklad na plesinu tak potom sa ti ozvem ak budem uz plesaty (cmuk) :D
  5. 5
    Maxirotor

27 ročný muž

Mam velmi podobnu skusenost s mojimi kolegynkami v praci, ktore si ma zacali vsimat ovela viac, ked som si oholil hlavu, ale samozrejme, nie uplne kazdej sa to paci. Proste hola hlava vyzera muznejsie.
  6. 6
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@torpedo08 ty mozes aj teraz :D (cmuk)
  7. 7
    Xy12345

24 ročný chalan

ty si daj radsej ten testosteron co si chcel :D .... mylil som sa, je ti to treba
  8. 8
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

@obsession :-o (rofl) :S (love) (cmuk) :smile: (bird) 0:)
  9. 9
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@torpedo08 nechcela som ta uviest do rozpakov :D
  10. 10
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

podľa mňa to vyzerá divne a väčšina mužov ma taký tvar hlavy a črty tváre, že sa im to nehodí

a plešina ako v @2 je tiež dosť hrozná vec
  11. 11
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

@obsession neklam ! :D
  12. 12
    Loveillumination

23 ročné dievča

Ked maju dobry tvar hlavy tak je to ok asi, ale ja mam radsej strapate chlapcata :D
  13. 13
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

Dobre tak ja napisem pravdu ..mne sa vyholeni muzi pacia..ale od hlavy az po paty :D to musi byt :D a najradsej to mam u futbalistov :D ti su priam na zozranie :D
  14. 14
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@torpedo08 :D (rofl) odpust :D
  15. 15
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

@obsession este si to rozmyslim (?) :D
  16. 16
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

Nepáči sa mi to. Ale zas keby partnerovi začali padať vlasy a oholil by si kvôli tomu hlavu, prežila by som to. :)
  17. 17
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

@marjy77 u mna je vyhoda ze tvar hlavy mam dobry, a vlasy mi postupne ubudaju odkedy ich gelujem, takze raz si budem hlavu urcite holit. Vzdy lepsie oholena hlava ako nosit plesinu (hehe)
  18. 18
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

@obsession otazka neznela ci by som sa ti pacil. A uz ani trollovat nevies pretoze tu plesinu som ti neuveril. Az tak si zatazena na futbalistov??? Plavci, cyklisti a kulturisti sa tiez cely holia (hehe)
  19. 19
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@cccp ano do davida degena ..som sa do neho zamilovala :D :D az po usi (rofl) 0:)
  20. 20
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

A co mas proti plesatcom ? Vsak nesi gej ci ano ? Tak neodsudzuj ludi len pre vlasy :D
  21. 21
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

@obsession oh fuck, ja myslel ze do philippa degena (hehe)
  22. 22
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@cccp nie lebo on ma jemnejsiu tvar :D :P a ma menej vlasov na hlave a je mensi :D (: ;P
  23. 23
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

@cccp ja mám rada mužské vlasy, ktoré sú také že sa dá v nich prehrabávať, takže mi nevyhovieš ani tak ani tak :D
  24. 24
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

@obsession dotyka sa to mojej osoby pretoze z roka na rok mam menej vlasov, a nepaci sa mi to ani na sebe, nieto este na cudzich (hehe)
  25. 25
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

@marjy77 prehrabavat sa v nich mozes vecer ked uz mam hlavu umytu, cez den to musis prezit (hehe)
  26. 26
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

@obsession tak je to tvoj vkus ktory ti neberiem, ale pocul som od zien preco sa im pacia mensi chlapi (hehe)
  27. 27
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@cccp ..chudacik filipko ze :D ..vidim ze si sa zas rozkekesil a nechcem ti zas dvihat tlak ..ved vies si iba troll :D (rofl)
  28. 28
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@marjy77 ty sa rada hrabes vo vlasoch ..ale ved aj ja :D hlavne vtedy ked je chlap cerstvo ostrihany..a ked mu krasne vonaju vlasy.. (cmuk)
  29. 29
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

@obsession chudak musi byt strasne nestastny, ti dam jeho fb ked chces. Tebe sa nikdy nepodarilo dvihnut moj tlak samozrejme :D. A neni som LEN troll :D
  30. 30
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

@obsession potom to tak super pichá :D ale aj dlhšie sú super a ešte šedivé ?D
  31. 31
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@cccp nemusel si mi odpovedat na vsetky moje troloviny co som dala ..co ked som to nemyslela vazne :D ani jedno slovo :P (rofl) (cmuk)
  32. 32
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

@cccp :D to je jedno, ak teda nerobíš na stavbe a nemáš v nich cement tak je jedno aj keby si bol spotený
  33. 33
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

@marjy77 ale ked tam mam gel a spraveny pekny uces tak mi vadi vtedy dotyk (hehe)
  34. 34
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

@obsession to iste mozem povedat, aj ja :D, i tak diky moc za upozornenie. Tak prepac uz nebudem na tvoje slova, myslienky, vety, a otazky odpovedat (hehe)
  35. 35
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@cccp ved ani ja :D ..ale do tvojej temy bude vzdy pridavat komenty ..dohoda :S ..napisala by som ruku na to ale neverim si a ani tebe :D
  36. 36
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

@obsession dobre v pohode. Ja len cakam nato aby si mi dala konecne povolenie a autorske prava nato aby som konecne mohol pisat aj o panovi Mečiarovi. Bez pana Mečiara a HZDS to uz neni ono, citim prazdno to sa proste neda :D
  37. 37
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@cccp my tu nechceme trolliny staci..najdi si iny kseft :D :P trolovat napr kazdu jednu babu :D :D
  38. 38
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

@obsession asi mi to ide dobre ked mi to radis :D. Ale trollovat zeny neni moj styl, trollujem iba take ktore mna zacnu ako prveho ;) 8-)
  39. 39
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@cccp :D a kto ta vlatne troloval daj nech jej vlasy vytahame :D
  40. 40
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

@obsession pozri historiu mojich diskusii a zistis, inak dik za pomoc, ale uz som si poradil haha :D
  41. 41
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

@marjy77 no ale nezabrániš tomu. Vlasy odídu tak či tak, či máš tvar hlavy ako jason statham alebo nie.
  42. 42
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@cccp to haha znelo tak neuprimne ako keby si sa skeril na mna :D ..teda
  43. 43
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@wistingher oooo jasom statham je moj oblubenec ze kurier :D
  44. 44
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@marjy77 :D aj tak najkrajsie vlasy mal orlando bloom :D
  45. 45
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

@obsession ale nene, haha to bol vysmech tej osobe ktora ma trollovala, ale nechcem pisat verejne o koho ide :D
  46. 46
    Bibla

22 ročné dievča
    Košice

Páči sa mi to veľmi ale zas nie každému to pristane.
  47. 47
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

@obsession áno aj tie v Pánovy prsteňov :D a čo taký Jared Leto? David Tennant?
  48. 48
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@marjy77 neviem ich az tak nevnimam...ale taky jack sparrow a ta jeho charizma :D to uz ano ..a este taky superman..ten s krasnymi modrymi ocami :D teraz som zabudla meno ;D
  49. 49
    Onetouch

26 ročný muž
    Bratislava

@Cccp nechcelo sa mi to celé čítať, ale môžeš to skúsiť tak, že si budeš holiť hlavu iba hore a na bokoch si necháš vlasy :DD chápeš, takú tu plešinku, čo sa niektorým ženám páči :D
  50. 50
    Motorbreath

26 ročný muž
    Ashenvale

podla mna len zistili, ze by si volil HZDS... preto prestali
  51. 51
    Savvym

24 ročný chalan

@cccp že si ta všímajú, neznamená, že sa im páčiš
  52. 52
    Willbebetter

tvári sa, že má 3 roky

Tak napriklad na 2bývalých ked si to v lete oholili, to vyzeralo hrozne a vobec sa mi to nepacilo. Tam silno zavisi aj od celkoveho vyzoru, tvaru hlavy, krku atd. Lebo teraz co mam moj objekt zaujmu, tomu vyholena hlava mrte svedci :-S
  53. 53
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

su však aj ludia rozruch čo budia hlavu si holia len tak
    na svete to už tak chodí,jeden nič nemá druhý si holí
    https://www.youtube.com/watch?v=p_8AVxDuUyg
  54. 54
    Nikitax

19 ročné dievča
    Mŕtve

Občas je to okulahodiace, občas okuškodiace
  55. 55
    Kerrang

25 ročný muž

No mne by to nepristalo určite, na skína nepôjdem teda nikdy, lebo to jednak aj k môjmu charakteru a náture nesedí (hehe) ...vyzeral by som strašne a jednak aj kvôli kútom si to nechávam na dlhšie a myslím, že mi viac pristanú dlhšie vlasy ...ale teraz už by som potreboval aj menší zostrih, lebo už sa mi to strapatí ako furt pofukuje po vonku (hehe)
  56. 56
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

@wistingher ja viem ja viem, tak to by som sa už musela s tým zmieriť keby môjmu partnerovi odišli
  57. 57
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

@obsession to záleží ktorý ale mne sa tvárou ani jeden z nich asi nepáčil, viem že jeden mal takú mocnú sánku :D
  58. 58
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

@cccp aha už chápem :D poznám chalanov čo si 10 minút naprávajú účes aj ty si taký